eXtra

Barbara Kałużna-Rokicka

eXtra

(4)

O nas

eXtra to firma, która oferuje pełen zakres usług w zakresie planowania i organizacji imprez. Wychodzimy poza ramy standardu i wprowadzamy w życie nawet najbardziej szalone pomysły. Jesteśmy motorem napędowym dobrej zabawy!

Jesteśmy gotowi na realizację każdego rodzaju imprezy! Po naszej stronie jest organizacja: miejsca, zaproszenia, muzyki, cateringu, dekoracji, opieki dla dzieci, oświetlenia i atrakcji, które pozostaną w Waszej pamięci na długo!

Uwielbiamy to co robimy i dlatego świetnie nam to wychodzi! Lubimy się śmiać i wiemy co to dobra zabawa. Po krótkiej analizie dostosujemy atrakcje do uczestników!

Dzięki nam możesz spać spokojnie a impreza sama się przygotuje.

PRZEDZIAŁ CENOWY

200 zł - 200000 zł

Oferta - eXtra

Nauka tańca

150 zł - 1000 zł

Pierwszy taniec przygotowany z instruktorem tańca zrobi na gościach niesamowite wrażenie.

Fontanna czekoladowa

1000 zł - 5000 zł

Oferujemy profesjonalną obsługę i efektowne fontanny czekoladowe z pysznymi dodatkami.

Fontanna alkoholowa

500 zł - 2000 zł

Fontanna alkoholowa oraz Wedding Ice Bar, które są zarówno w wersji alkoholowej jak i bezalkoholowej.

Bańki mydlane

150 zł - 500 zł

Mega bańki mydlane, to nie tylko świetna zabawa dla dzieci ale również dla dorosłych.

Ciężki dym

200 zł - 500 zł

Może pierwszy taniec w chmurach?
Ściągniemy Wam chmury na parkiet!

Animator dla dzieci

400 zł - 1500 zł

Zaopiekujemy się dziećmi i zapewnimy im eXtra zabawę! Konkursy, pokazy, wata cukrowa i mnóstwo atrakcji wybranych specjalnie dla najmłodszych!

Taniec z ogniem

200 zł - 1000 zł

Led Show czy Taniec z Ogniem? Obie wersje bardzo efektowne!

Lampiony szczęścia

300 zł - 1000 zł

Rozświetlimy dla Was niebo!

Opinie - eXtra

4.95

4 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

S

Sylwia

Świetna energia i moc możliwości. Pełen profesjonalizm i 100% zaangażowania. Wielki plus za indywidualne podejście do klienta i dbałość o szczegóły. Polecam każdemu, komu zbliża się większa lub mniejsza uroczystość, i nie wie jak się do tego zabrać.

6 lat temu

O

Olga

Muszę napisać opinię, bo było naprawdę eXtra. Ps. super nazwa! Impreza - na takiej nas jeszcze nie było! Szykujemy się do naszej uroczystości i nie omieszkamy skorzystać z usług Pani Basi z eXtra Party. Zatem do zobaczenia!

6 lat temu

P

Piotrek

Nie jestem fanem standardów i przeciętności, zimnej wódki i ciepłego rosołku na weselach. Rzadko dodaję opinie bo zwykle jak jest dobrze to nie bardzo chce się komentować, jak jest źle to staram się nie narzekać bo tego też nie lubię (ok raz wyszedłem na kebsa w trakcie wesela - tak było źle). W tym wypadku było zupełnie wyjątkowo. Jeździliśmy gokartami, strzelaliśmy laserami, skakaliśmy na trampolinach, gibaliśmy się w bibobusie i maczaliśmy wszystko w fontannie z czekolady. I mimo że zabawa była nieziemska to w żaden sposób nie nazwę tego szaleństwem - bo organizacja i timing był perfekcyjny. Dla osób bardziej stacjonarnych był doskonały obiad w restauracji, dla alkoholizujących się trunków również nie brakowało, jedzenie i picie było ciągle dostępne w szerokiej gamie smaków i zapachów. Ale najważniejsza była niesztampowość wesela, miny zaskoczonych gości i fakt że wszyscy się wybawili i zdecydowana większość miała zakwasy dnia następnego:P Dzięki wielkie za dobry czas:)

6 lat temu

AG

Aneta G

Gorąco polecam Extra Party osobom, które chcą przeżyć inny wymiar rozrywki. Zaskakująca jest mnogość pomysłów i zadbanie o każdy szczegół. Osobiście nigdy dotąd nie bawiłam się tak znakomicie na weselu. Oby tak dalej! Serdecznie pozdrawiam:)

6 lat temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

8 lat

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Animacje i atrakcje dla dzieci i dorosłych: pokazy akrobatyczne, taniec z ogniem, led show, baily dance, barman show, wata cukrowa, mega bański. Codziennie przybywa nam pomysłów i atrakcji. Dodatkowo oferujemy: organizację transportu, catering, opiekę dla dzieci. Spełnimy prawie wszytskie Wasze marzenia.

Kontakt - eXtra

eXtra

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Gdańsk

Zobacz szkoły tańca w Twoim województwie:

Zobacz szkoły tańca w pobliżu: