Samba Extrema

Klaudia Pomorska

Samba Extrema

Piotrkowska 1, Łódź

O nas

Działamy na terenie całej Polski.

Doskonale wiemy, jak ważny dla Państwa Młodych jest dzień ślubu i wesela. Dlatego, z ogromną przyjemnością, pełnym profesjonalizmem i odpowiedzialnością występujemy na weselach. Nasze pokazy i animacje taneczne zostają w pamięci Młodych i ich Gości przez lata.
Z wieloma naszymi Parami bądź gośćmi weselnymi mamy przyjemność 'spotykać się' regularnie podczas ich rodzinnych uroczystości, a przy tym nadal zaskakiwać pokazami.

Poza tradycyjnymi formami pokazów, naszymi specjalnościami są również:
- pokazy niespodziankowe - zjawiamy się niepostrzeżenie i aż do samego pokazu utrzymujemy nasze show w tajemnicy. Niezwykłym show (i życzeniami) zaskakujemy osobę/osoby, dla których jest ona dedykowana - uwielbiamy ten First Look i zachwyt publiczności! :)
- animacje taneczne - prowadzone przez wesołe i profesjonalne tancerki zapewniają wspólną zabawę, naukę prostych kroków w świetnej atmosferze i ogrom wspomnień. Dzięki temu nawet na niewielkich uroczystościach parkiet jest pełen a Młodzi oraz goście zadowoleni i roześmiani.
- taneczne Wieczory Panieńskie dla Panien Młodych oraz ich towarzyszek
- nauka Pierwszego Tańca - na terenie Łodzi

Nasze pokazy są prezentowane z klasą, elegancją i wyczuciem - są idealnie dopasowane do charakteru Waszej uroczystości.

- Samba Brazylijska:
* do muzyki na żywo
* z Capoeirą
* Porta Bandeira
* Passista Style

- Carmen Miranda Show
- Bachata Ladies Inspired
- Butterfly Led Show

PRZEDZIAŁ CENOWY

1000 zł - 6000 zł

Opinie - Samba Extrema

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od 10 lat

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Wiemy jak ważny i często stresujący jest Dzień Ślubu i Wesela dla naszych Par, dlatego nasza oferta poza niezwykłymi i perfekcyjnie przygotowanymi pokazami tanecznymi cechuje się profesjonalizmem i odpowiedzialnością.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Po 10 latach, niestrasznie nam już ciekawe zamówienia i niecodzienne realizacje. Damy radę ze wszystkim, nawet pomimo wyzwań. Miałyśmy przyjemność przygotować pokaz, który był wykonany podczas wesela jako niespodzianka dla Pana Młodego. Główną tancerką była Panna Młoda a nasze tancerki były dla niej wspaniałym tłem. Co było ciekawe? Naszą rewię oraz Państwa Młodych dzieliło prawie 400km a "spotkania" z Panną Młodą odbywały się jedynie online. Pokaz wyszedł fantastycznie, niespodzianka była niesamowita. Pan Młody i wielu gości wzruszyło się.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

O której godzinie możemy wystąpić? Lub - kiedy najlepiej wykonać pokaz na weselu? Odpowiadamy zawsze - na ten wieczór jesteśmy do Państwa dyspozycji i to my dopasowujemy się do programu Państwa wesela, dostosowujemy się do wydawanych posiłków z kuchni, współpracujemy z dj'em/zespołem, tak, aby wszystko wyszło perfekcyjnie. Jeśli Pary pytają o poradę - radzimy, aby część pokazowa i animacyjna nie odbywała się wcześniej niż o 21:00. Te 2-4h od początku wesela są zawsze czasem wielu zajęć (życzenia, obiad, chęć porozmawiania z Młodymi bądź dawno niewidzianymi krewnymi).

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Nasz standardowy Pakiet Weselny zawiera 2 pokazy (najczęściej wybierane są Samba oraz Butterfly Led Show, jednak oczywiście wykonamy każdy pokaz wybrany przez Parę Młodą) oraz 15 minutowe animacje taneczne. Po wykonaniu pierwszego pokazu, składamy Parze Młodej życzenia i zapraszamy Ich oraz wszystkich gości do wspólnej zabawy.

Z jakim wyprzedzeniem Młodzi powinni zarezerwować u Ciebie termin?

Oczywiście, im wcześniej tym lepiej. Szczególnie jeśli zamówiony pokaz nie znajduje się w naszym repertuarze. Natomiast warto sprawdzić czy (wyjątkowo) termin Państwa Wesela pozostał nam jeszcze wolny :)

Ile czasu trwa przeważnie wykonanie Twojej usługi?

Każdy z naszych pokazów trwa ok 5-6minut. Animacje ok 15 minut - animacje możemy dowolnie skracać bądź przedłużać.

Czy do realizacji usługi miejsce musi spełniać jakieś wymagania techniczne?

Do wykonania usługi niezbędne nam są: - osobna, zamykana na klucz garderoba (lub pokój z lustrem i łazienką) z przejściem na scenę (salę, w której będzie odbywał się pokaz) wewnątrz budynku. scena/parkiet taneczny lub po prostu równe podłoże :) (nie występujemy na dywanie lub trawie) - odtwarzacz mp3 i nagłośnienie - do animacji - mikrofon bezprzewodowy - światła sceniczne będą dodatkowym atutem, nie są jednak konieczne.

Co jest największą zaletą Twojej atrakcji?

Gwarantujemy efekt Wow i niezapomniane show. Nasze pokazy są bardzo intensywne i są zapamiętywanie na lata. Pracujemy w stałym składzie profesjonalnych tancerek, dzięki czemu nasze pokazy są perfekcyjnie przygotowane, a my zgrane. Ponadto, mamy przepiękne i bardzo przestrzenna kostiumy do tańca - posiadamy własne atelier, dzięki nasze stroje są niepowtarzalne i nietuzinkowe.

Jaki wariant Twojej oferty jest najchętniej wybierany przez Młode Pary?

Zdecydowanie Pakiet weselny zawierający pokaz Samby Brazylijskiej i Butterfly Led Show.

Kontakt - Samba Extrema

Samba Extrema

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Piotrkowska 1 91-078 Łódź

Zobacz szkoły tańca w Twoim województwie: