• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
Studio pierwszego tańca - KRAKÓW

Tomasz Batko

Studio pierwszego tańca - KRAKÓW

Siewna 30B, Kraków

(15)

Pierwszy taniec na weselu to punkt, przez który przechodzi każda młoda para. Sprawcie aby ta chwila była dla Was i dla gości fantastycznym przeżyciem. Dobrze przygotowany pokazowy taniec, zaoszczędzi Wam stresu i pozwoli cieszyć się tym wyjątkowym momentem. Studio Pierwszego Tańca Kraków tworzą młodzi, ambitni, uśmiechnięci, zdolni, piękni i doświadczeni ludzie – tak, tak czytacie o samych sobie! To właśnie pary, które mamy przyjemność uczyć tworzą tak wspaniałą atmosferę w naszym Studiu. Napisz do nas, a wspólnie opracujemy pierwszy taniec, który uświetni Wasz wyjątkowy dzień.

Przygotowaliśmy dla Was także Kurs Tańca On-Line – nie wszyscy możecie do nas dotrzeć

W naszej ofercie znajdziecie:

* lekcje indywidualne
* zajęcia grupowe (na czas pandemii wstrzymane)
* kursy online
* próba generalna na Waszej sali weselnej
* zajęcia taneczne na wieczorze panieńskim (burleska, latino, lata 80, Gatsby ...)
* pokazy taneczne na weselu razem z animacją

Jesteśmy jedną z nielicznych szkół w Polsce, która zajmuje się tylko i wyłącznie pierwszym tańcem!

Zapraszamy :)

100 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Nauka tańca

100 zł - 390 zł

Lekcje indywidualne to najszybszy sposób na opanowanie choreografii pod pierwszy taniec. Figury zawarte w układzie, często są także do wykorzystania w trakcie zabawy weselnej z gośćmi.

W naszej ofercie znajdziecie także:

*kusy on line - gotowe choreografie, kurs 2na1 oraz zamówienia specjalne pod Waszą piosenkę
*próbę generalną na Waszej sali
*zajęcia taneczne podczas wieczoru panieńskiego

Pokaz

500 zł - 1000 zł

Pokazy taneczne na weselu to ciekawa niespodzianka dla gości - rodzaj pokazu ustalamy indywidualnie z parą młodą. Po pokazie zapraszamy gości do krótkiej zabawy tanecznej.

Opinie

5

15 opinii

Dodaj opinię

AP

Adriana P

Szkołę tańca wybraliśmy z polecenia i to była nasza najlepsza decyzja. Nie mogliśmy lepiej trafić. Instruktor Tańca Tomasz Batko jest niezastąpiony i świetny w tym co robi. Ułożył dla nas bardzo romantyczny i pełen wrażeń taniec który zachwycił gości. Tomek dziękujemy jeszcze raz z całego serca! Nie tylko za idealne przygotowanie nas ale także za uśmiech, miłą atmosferę i dobrą zabawę na pewno polecimy każdej parze! I odwiedzimy na pewno.

2 lata temu

Źródło: Facebook

RL

Rebekah L

Polecam! Tomek Batko najlepszy!

2 lata temu

Źródło: Facebook

EM

Edyta M

Potrzebowaliśmy z Mężem wprowadzenia w tajniki tańca - nigdy wcześniej nie tańczyliśmy razem, Mąż nie tańczył wcale, a szykuje się nam wesele chrześniaczki, więc zwróciliśmy się o pomoc do Atelie :) Zajęcia z Panią Dominiką były fantastyczne, odbywały się w bardzo miłej i swobodnej atmosferze i bardzo nam pomogły zrobić ten pierwszy krok :) Serdecznie polecamy Atelie nie tylko przyszłym młodym parom, ale również wszystkim tym, którzy chcieliby czuć się swobodniej na tanecznych przyjęciach :) Pozdrawiamy :)

2 lata temu

Źródło: Facebook

SS

Sara S

Pragnę Bardzo podziękować Instruktorce Dominice, która stworzyła dla Nas piękny układ taneczny na wesele, miła, uśmiechnięta, z jajem, dopasowująca się do pary, kontaktowa ;) Z przyjemnością będę polecać Atelie dalej ;) ;*

2 lata temu

Źródło: Facebook

ŁC

Łukasz C

Chcielibyśmy podziękować i polecić naukę tańca u Klaudii Dziedzic. Profesjonalne podejście, cierpliwość oraz 100% zaangażowania ??

2 lata temu

Źródło: Facebook

KB

Katarzyna B

Jak to Maciek mówi - było dosko :) bosko i wspaniale :D Dziękujemy Maćku za przygotowanie naszego pierwszego tańca. Gorąco polecamy, wesoła atmosfera, pełen profesjonalizm. Maciek sprawdził się również jako niania :* - Zosia pozdrawia wujaszka :D

2 lata temu

Źródło: Facebook

AW

Anna W

Na szkołę tańca trafiliśmy przypadkiem, zdesperowani 1,5 tygodnia przed ślubem, bez żadnych umiejętności. Już na pierwszych zajęciach Tomek przygotował dla nas większość układu do wybranej piosenki. Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalizmu, miłej atmosfery, a zwłaszcza z efektu i tego, że udało mu się przygotować nas w tak krótkim czasie :) Cieszymy się, że trafiliśmy właśnie tutaj, będziemy polecać każdej parze! :)

2 lata temu

Źródło: Facebook

KM

Karol M

Dziękuję Maćku za super układ!! dzięki tobie Monika tańczy :p ;)

2 lata temu

Źródło: Facebook

JS

Joanna S

Jeśli poszukujecie świetnego choreografa, którego cierpliwość do opornych uczniów się nigdy nie kończy, polecamy Tomka, jest the best! :)

1 rok temu

Źródło: Facebook

MK

Maksim K

Super ludzie, super atmosfera i super miejsce Dzięki Maćku za piękny układ. ??

2 lata temu

Źródło: Facebook

AN

Anita N

Polecam z całego serca studio! Tomek, który z nami pracował jest niesamowicie pomysłowy i cierpliwy! Uważnie słuchał naszych uwag i brał pod uwagę nasze prośby i obawy! Taniec wyszedł przepiękny, bardzo dziękujemy ?

1 rok temu

Źródło: Facebook

MD

Marta D

Jeśli masz na swój pierwszy taniec inny pomysł niż "Willow" czy "Perfect" - idź do Tomka! Nie dość, że utwierdzi Cię w przekonaniu, że to ma być WYJĄTKOWY taniec (bo to w końcu jest wasz najważniejszy dzień w życiu - czemu macie tańczyć to co wszystkie inne pary trzeci sezon pod rząd?), to jeszcze zrobi z tego Mistrzostwo Świata i podwójne Mistrzostwo Europy. Tomek, Ty to jesteś przekozak! Dziękujemy Ci za najlepszy pierwszy taniec, jaki mogliśmy sobie wymarzyć! ? Marta i Michał Ps. A tańczyliśmy do "Theme from New York, New York" Franka Sinatry. Myślisz - "Nie da się!". Tomek odpowiada - "Don't believe me, just watch!" ?

1 rok temu

Źródło: Facebook

PR

Patrycja R

Polecam z całego serca❤️❤️bez was nie dali byśmy rady nic zatańczyc. Podzuekownaia dla Dominiki za mistrzowskie zacięcie i nauczenie nas wszystkiego ❤️

1 rok temu

Źródło: Facebook

PM

Piotr M

W pełni profesjonalne podejście. Polecam!

1 rok temu

Źródło: Facebook

PP

Paulina P

Dziękujemy za piękna choreografie❤️

1 rok temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Głównym pytanie jakie dostajemy od par to ile potrzeba lekcji. W kontakcie telefonicznym zawsze odpowiadamy od 3 do 8 lekcji. Dlaczego? Od czego to zależy? * od długości piosenki. Pary czasami tańczą 2,5 minuty, a czasami 4 minuty - wpływa to na ilość lekcji * trudność choreografii i oczekiwania pary - mamy pary, które chcą prosty układ, tłumacząc się dodatkowym stresem, są takie, które pierwszy taniec traktują w formie show - wtedy dopracowanie szczegółów wymaga więcej czasu * umiejętności pary - tutaj jest to wiadome po pierwszej lekcji jak będzie nam szło * przygotowanie z lekcji do lekcji - każdą parę nagrywamy i dajemy możliwość ćwiczenia w domu. Ci, którzy przychodzą przygotowani na kolejną lekcję skracają sobie czas przygotowania i liczbę lekcji Doskonałym rozwiązaniem są kursy on-line, które przygotowujemy pod wybrany kawałek lub mamy już nagrane dostępne utwory. Para ma nieograniczony dostęp do takiego materiału i może uczyć się ile chce i kiedy chce :)

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Skupiając się na kursach on-line możemy odpowiedzieć jedno - myślimy o Was, a nie o sobie. Nasze choreografie nie są tworzone po to, aby pokazać jak super jesteśmy tancerzami. Nasze choreografie robimy tak, aby było Wam łatwo i wygodnie zatańczyć przepiękny pierwszy taniec. Nie znajdziecie u nas dziwnych figur, nie angażujemy partnerów w dziwne wygięcia i nienaturalne figury - które wyglądają dobrze tylko u tancerzy. Myślimy o Was!

Kontakt

Studio pierwszego tańca - KRAKÓW

website

Siewna 30B 31-231 Kraków

Poniedziałek

09:00 -22:00

Wtorek

09:00 -22:00

Środa

09:00 -22:00

Czwartek

09:00 -22:00

Piątek

09:00 -22:00

Sobota

09:00 -22:00

Niedziela

09:00 -22:00

Zobacz szkoły tańca w Twoim województwie: