avatar

Janusz Myka

Szkoła Tańca MYKA

Starowiejska 25A, Zamość

O nas

Od 25. lat uczymy tańca na każdym poziomie zaawansowania w Zamościu i okolicznych miejscowościach. Pokazujemy jak stawiać pierwsze kroki, ale szkolimy także tancerzy na najwyższym polskim i światowym poziomie, włącznie z medalistami Mistrzostw Polski. Tańczą u nas dzieci od 4. roku życia, ale i dorośli po 60-tce też nie są rzadkością. W naszej ofercie znajdziecie zajęcia z tańca towarzyskiego i nowoczesnego, baletu, salsy solo i parami, ale nauczymy Was także użytkowego tańca na każdą imprezę lub przygotujemy choreografię Pierwszego tańca Młodej Pary, Dysponujemy bardzo dobrymi warunkami do nauki tańca. W naszym nowym, nowoczesnym obiekcie czekają na Was 3 klimatyzowane sale z lustrami i profesjonalnym nagłośnieniem, recepcja, barek, szatnie z szafkami, a nawet prysznice.
Zróbcie pierwszy krok i przyjdźcie do nas, a my pokażemy Wam następne:-)

PRZEDZIAŁ CENOWY

80 zł - 100 zł

Oferta - Szkoła Tańca MYKA

Nauka tańca

80 zł - 100 zł

Przyszłym Młodym Parom proponujemy różne formy tanecznego przygotowania się do wesela.

Polecamy kursy tańca dla nowożeńców organizowane wiosną każdego roku a także indywidualne lekcje, na których przygotujemy choreografię do dowolnie wybranej przez Was muzyki. Zaletą lekcji indywidualnych jest to, że mogą odbywać się w odpowiednim dla Was terminie, że tempo nauki i rodzaj tańca można indywidualnie dostosować do Waszych oczekiwań i możliwości.
Lekcje trwają 45 minut. Koszt pojedynczej lekcji to 100 zł od pary, jednak jeśli zdecydujecie się na pakiet 5 lub 10 lekcji to ceny będą odpowiedni niższe (450 zł - 5 lekcji i 800 zł - 10 lekcji). Zapraszamy

Opinie - Szkoła Tańca MYKA

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt - Szkoła Tańca MYKA

Szkoła Tańca MYKA

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Starowiejska 25A 22-400 Zamość

Zobacz szkoły tańca w Twoim województwie: