Szkoła Rodzenia Super Mama

Anna Bartkowska

Szkoła Rodzenia Super Mama

(16)

Szkoła Rodzenia Super Mama organizuje kursy przygotowywujące do porodu i macierzyństwa w formie grupowej oraz indywidulanej. Na kursy można uczęszczać w formule wieczorowej lub weekendowej.
Po porodzie obejmujemy bezpłatną opieką kobiety oraz ich potomstwo.
Posiadamy kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia - większość naszych kursów jest bezpłatnych.

25 zł - 450 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Opinie

4.8

16 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

MB

Marta B

Bardzo NIE polecam szkoly rodzenia Super (?) Mama. Wizyty patronażowe, a raczej jedna wizyta patronażowa, która sie odbyła - przeprowadzona byla na szybko, nieprofesjonalnie i na tzw "odwal". Kolejne wizyty, pomimo wielu próśb sie nie odbyły, gdyż położna M nie znalazla dla mnie czasu (a mialam ogromne problemy laktacyjne), a ze 6 podpisów złożyłam na 1 spotkaniu (moj błąd, trzeba czytać to co sie podpisuje), to kolejne wizyty z punktu widzenia M nie mialy najwyraźniej wiekszego sensu.... Odradzam, bardzo odradzam.

1 rok temu

MS

Marta S

Bardzo przydatne lekcje w szkole rodzenia. Położna pani Marzena Dreczka pomogła nam bardzo w problemach z karmieniem, nietolerancja laktozy i kolkami. Wszystkie jej rady były trafione. Takiej pomocy nie uzyskaliśmy nawet u pediatry.. Polecam szczególnie polozna, która jest rzeczowa i konkretna, a jednocześnie posiada dużo praktycznej wiedzy.

1 rok temu

Źródło: Facebook

ŻM

Żaneta M

Super Szkoła rodzenia z super położnymi ... ❤️ Byliśmy pod opieka Pani Marzeny. Anioł, a nie kobieta. Wkłada cała siebie w to co robi, widać, ze kocha swój zawód. Pozbierała mnie psychicznie po porodzie. Pomogła przywrócić laktację. Wspierała. Polecam szkole rodzenia, polecam Panią Marzenę ?

1 rok temu

Źródło: Facebook

MG

Marta G

Pani Marzenka prowadząca SR na Obłużu - najlepsza ??

1 rok temu

Źródło: Facebook

AK

Angelika K

Dzięki tej szkole nauczyłam się podstawowych i mniej oczywistych rzeczy kiedy rodzi się dzidzia. Pokazali mi i partnerowi że nie można się poddawać w trudnych chwilach. Są nie tylko szkoła rodzenia, dla nas stali się bliscy a szczególnie położna Marzena, super kobieta, super mama i super położna. Dziękuję za super opiekę, wsparcie, które jest mi bardzo potrzebne i super rady, to dzięki Tobie, super Marzenko tak świetnie sobie radzimy, będę dziękować i dziękować! Oby więcej takich ludzi na tym świecie !

1 rok temu

Źródło: Facebook

ED

Ewelina D

Jestem bardzo zadowolona ze szkoły rodzenia jak i wizyt patronażowych. Zawsze wszystko omówione dokładnie, na patronażach bez pośpiechu wszystko sprawdzone, omówione i wszystkie wątpliwości rozwiane. Położna Pani Asia Pietrowska kobieta cudo ? polecam z całego serca ?

1 rok temu

Źródło: Facebook

KB

Kari B

Uczęszczałam na kurs prowadzony przez Panią Marzenę w Gdyni. Jestem bardzo zadowolona ze sposobu prowadzenia kursu, ciepłego podejścia prowadzącej a także ilości oraz jakości przekazywanych cennych informacji! Wizyty domowe także na najwyższym poziomie. Z czystym sumieniem gorąco polecam i bardzo dziękuję za możliwość uczęszczania na kurs ???

1 rok temu

Źródło: Facebook

JF

Jakub F

Szczęśliwi, nowo upieczeni rodzicie, dziękują za kurs z Panią Marzeną Pakułą -Dreczką :) Była,jest i będzie naszą wróżką, mentorką, coachem i pastereczką po trudnych drogach rodzicielstwa :) Polecamy wam zajęcia właśnie z nią w całej rozciągłości. Wierni kursanci :)

1 rok temu

Źródło: Facebook

MJ

Marta J

Uczestniczyłam w zajęciach szkoły rodzenia na Karwinach u Pani Ewy B. Bardzo serdecznie polecam, wspaniała położna, pomocna, ciepła osoba, teraz jak młody jest już na świecie to zawsze można do niej napisać lub zadzwonić i poprosić o radę ?

1 rok temu

Źródło: Facebook

JU

Joanna U

Uczestniczyłam w zajęciach na Rotmance, jestem bardzo zadowolona z zajęć z położna jak i z gimnastyki ? Pani Radosława odpowiadała na każde zadane pytanie, wprowadzała super atmosferę, było dużo potrzebnej wiedzy. Polecam z całym sercem!!!

1 rok temu

Źródło: Facebook

KB

Karolina B

Pani Marzenka jest wspaniała!! Zajęcia na Sokółce były naprawdę świetne :)

1 rok temu

Źródło: Facebook

AC

Anka C

Tematy fajnie przybliżone, świetni organizatorzy:-) może nie polecam Wejherowa jak takiego, na tyłach sklepu, mało wygodnie, zimno i zaglądający klienci.

1 rok temu

Źródło: Facebook

MB

Mieczysław B

wszystko jest SUUUPER a przede wszystkim profecjonalizm . Gorąco polecam .

1 rok temu

Źródło: Facebook

MK

Monika K

Ze szkoły rodzenia super mama skorzystałam dwukrotnie, 2 lata temu i teraz całkiem niedawno. Miejsce spotkań - w Rumii w ośrodku Salubre, jest dobrą lokalizacją zarówno dla tych mieszkających w Rumii jak i tych ciut dalej. Na zajęciach teoretycznych bardzo dużo przydatnych informacji, a położne bardzo życzliwe i pomocne z ogromną wiedzą, do których zawsze można zadzwonić w razie wątpliwości (W 2016 roku naszą położną była p. Izabela Chromiec, a obecnie p. Justyna Woźniak). Polecam.

1 rok temu

Źródło: Facebook

AF

Agnieszka F

Serdeczne podziękowania dla Pani Justyny, która z wielkim sercem i zaangażowaniem opiekowała się naszą rodzinką. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jej profesjonalnego podejścia, gotowości niesienia pomocy i cierpliwości przy nawale pytań jakimi ją obsypywaliśmy. Już na kursie teoretycznym Pani Justyna oczarowała nas swoją wiedzą i sposobem przekazywania jej. Z czystym sercem polecamy i dziękujemy.

1 rok temu

Źródło: Facebook

DJ

Dorota J

Prowadząca zajęcia teoretyczne położna z wieloletnim stażem Pani Radosława - złota kobieta ☺️ duża wiedza i przyjemnie prowadzone spotkania. Wielkim plusem są dodatkowe ćwiczenia dla ciężarnych z profesjonalnym trenerem Panią Eweliną. Do tego prezenty butelki Lovi, smoczki Lovi, Mam, kremy Zaspa, Bepanten itp. oraz konkursy z nagrodami ?

1 rok temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Refundowane kursy Szkoły Rodzenia dla rodzicow spodziewających się dziecka.

Kontakt

Szkoła Rodzenia Super Mama

Gdańsk

19 km od Gdyni

Zobacz trenerów personalnych w Twoim województwie: