Aurelia Wala Make Up Artist

Aurelia Wala

Aurelia Wala Make Up Artist

(21)

O nas

Wykonuję profesjonalne makijaże ślubne, okolicznościowe, fotograficzne. Makijaż jest zawsze dobrany do typu urody, preferencji i stylizacji klientki. Dojazd do Panny Młodej od 4 osób.

Posiadam duże doświadczenie, a makijaże wykonuję z pasją, zaangażowaniem i zachowaniem higieny pracy.

Proszę o kontakt tylko na Facebooku lub mailowo [email protected]

PRZEDZIAŁ CENOWY

220 zł - 1440 zł

Oferta - Aurelia Wala Make Up Artist

Makijaż ślubny

240 zł - 240 zł

W cenę wliczone są kępki rzęs. Makijaż trwa ok. półtorej godziny. Na makijaż zapraszam do siebie. Nie ma możliwości dojazdu do klienta na jeden makijaż.

Makijaż ślubny z dojazdem

1440 zł - 1440 zł

PAKIET ŚLUBNY z dojazdem dla Panny Młodej oraz 3 osób. W cenę pakietu wchodzi makijaż próbny, makijaż ślubny, 3 makijaże okolicznościowe, dojazd do 25 km.

Próbny makijaż ślubny

240 zł - 240 zł

Makijaż trwa ok. 2 godziny

Opinie - Aurelia Wala Make Up Artist

5

21 opinii

Dodaj opinię

PM

Paulina M

Polecam z całego serducha 💕💕. Pani Aurelia podchodzi do klientek z pełnym profesjonalizmem i otwartością :) Makijaże były przepiękne, a co najważniejsze trwałe :)

1 rok temu

Źródło: Facebook

AS

Agnieszka S

Polecam gorąco. Pełen profesjonalizm i duża wiedza ❤️

2 lata temu

Źródło: Facebook

KB

Karolina B

Dziewczyny serio jak chcecie mieć piękny i perfekcyjnie zrobiony makijaż który ma wytrzymać cały dzień to polecam Aurelie.Jest świetną makijażystką !!! :) Bedziecie wyglądać po prostu obłędnie!!! Pięknie!!! Cudownie!!! tak jak wyglądałam ja wychodząc od niej ze studia ;) Wspaniały talent i osobowość . POLECAM !!!!

3 lata temu

Źródło: Facebook

AJ

Aneta J

Rewelacja! Jestem zachwycona (i nie tylko ja :)) makijażem ślubnym wykonanym przez Panią Aurelię. Polecam wszystkim, bo oprócz tego, że piękny, to jeszcze super trwały! :)

3 lata temu

Źródło: Facebook

MK

Magdalena K

Świetny makijaż! Pełny profesjonalizm, zaangazowanie Pani Aurelii i przyjazna atmosfera :) Idealnie dobrane kolory do oczu i karnacji. Wytrzymał całe wesele! I najważniejsze- pomimo, że jestem alergiczką nie wystąpiły żadne reakcje.

4 lata temu

Źródło: Facebook

DK

Dominika K

Pełen profesjonalizm! Widać, że Pani Aurelia wykonuje swoją pracę z pasją! Makijaż wykonany perfekcyjnie, idealnie dobrany do urody, świetne połączenie kolorów, które pięknie podkreśliły moje oczy. Pani Aurelia sprawiła, że w dniu swojego święta wyglądałam zjawiskowo <3 Aż sama siebie nie poznałam. To była moja pierwsza wizyta i nie ostatnia! Makijaż trzymał się całą noc! :D Podsumowując w trzech słowach : Pasja, zaangażowanie i profesjonalizm <3 Zdecydowanie polecam!

4 lata temu

Źródło: Facebook

MM

Monika M

Rewelacja!!! Profesjolanle podejście, piękny makijaż, cudowna atmosfera, przepiękny gabinet, indywidualne podejście do makijażu i mogłabym tak bez końca chwalić jak mi się podobało: makijaż oraz szkolenie, bardzo bardzo polecam :-D

4 lata temu

Źródło: Facebook

Kontakt - Aurelia Wala Make Up Artist

Aurelia Wala Make Up Artist

41-804 Zabrze