Kamila Białas - stylistka fryzur

Kamila

Kamila Białas - stylistka fryzur

(3)

O nas

Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub poprzez fanpage na Facebooku (Kamila Białas - stylistka fryzur) lub Instagramie (kamila.bialas.hairstylist).

Stylizacja fryzur od zawsze jest moją pasją, którą udało mi się przekształcić w sposób na życie. Odkąd pamiętam, miałam wysoko rozwinięte zdolności manualne i wyobraźnię, co - w mojej pracy - przekłada się na piękne i starannie wykonane upięcia i stylizacje. Talent, pasja i efekty mojej pracy pozwalają mi wierzyć, że jestem właściwą osobą na właściwym miejscu ♡

Wykonując fryzury ślubne dbam nie tylko o wygląd Panny Młodej i jej bliskich, ale również o jej dobre samopoczucie, zaufanie i atmosferę. W trakcie tworzenia fryzury dopytuję, jak mam ułożyć pasemka przy twarzy, przedziałek, czy zmierzamy w dobrym kierunku - tworzę tę fryzurę razem z nią, aby była w pełni zadowolona, czuła się pięknie i komfortowo.

Nieustannie doszkalam się, podążam za trendami, testuję nowe produkty do stylizacji, poznaję różnorodne techniki upięć. Aktywnie prowadzę swoje media społecznościowe na Instagramie i Facebooku. Śledzę także innych stylistów, podglądam ich twórczość, inspiruję się i uczę.
Dzięki temu mogę wykonać każdą wymarzoną przez Pannę Młodą fryzurę na ten jedyny, wyjątkowy dzień.
Regularnie uzupełniam również swój kuferek fryzjerski w przeróżne, modne ozdoby - tak, aby Panna Młoda miała możliwość sprawdzenia, co najbardziej jej odpowiada i która ozdoba będzie najlepszym dopełnieniem jej stylizacji.

Wykonane przeze mnie upięcia są nie tylko estetyczne, ale i trwałe. Jest to kwestia odpowiedniej techniki, dobrej jakości wsuwek i produktów.

Działam mobilnie - dojeżdżam do klientek na terenie całego woj. Śląskiego

Zachęcam do kontaktu poprzez wymienione wyżej media - chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

PRZEDZIAŁ CENOWY

250 zł - 300 zł

Oferta - Kamila Białas - stylistka fryzur

Fryzura ślubna

80 zł - 150 zł

300 - Fryzura ślubna
300 - Fryzura próbna
250 - Fryzura okazjonalna

Opinie - Kamila Białas - stylistka fryzur

5

3 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

KM

Kati M

Kamila to prawdziwa profesjonalistka! W dniu mojego Slubu czesala mnie, moja mame orac siostre. Wszystkie bylysmy bardzo zadowolone z naszych fryzur, ktore wytrzymaly calonocne szalenstwo. Byly w stanie idealnym :-) Dodatkowym plusem byl fakt, ze Kamila jest bardzo otwarta na propozycje i potrafi reagowac na potrzeby klienta tak by ten byl nie tylko zadowolony z fryzury ale takze dobrze sie w niej czul. Chetnie skorzystam z uslug Kamili rowniez przy innej okazji.

4 lata temu

KG

Karolina G

Kamila zrobiła fryzurę ślubną mi i mojej mamie. Wszyscy byli nimi tak zachwyceni, że nawet makijażystka, która następnie wykonywała mi makijaż ślubny pytała o namiary do Kamili bo była pod takim wrażeniem. Fryzury mimo aktywnego uczestnictwie w imprezie wytrzymały do samego końca. Tylu komplementów na temat mojego uczesania nigdy nie słyszałam, przypuszczam, że mama też. Kamila w dodatku jest bardzo miłą i sympatyczną osobą, szczerze dziękuję i polecam!: )

4 lata temu

RM

Ruta M

Kamila to osoba o niesamowitym talencie, prace swoje wykonuje bardzo starannie, estetycznie i z wyobraźnią ❤❤❤ cudowna osoba jak i stylistka!

4 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od 2019 roku

Z jakim wyprzedzeniem zarezerwować u Ciebie termin?

Najlepiej w dniu zapisów, zazwyczaj około rok wcześniej (np. zapisy na sezon 2025 zaczynają się w 2024 roku)

Kontakt - Kamila Białas - stylistka fryzur

Kamila Białas - stylistka fryzur

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Piekary Śląskie