• Usługodawcy
 • Zlecenia ślubne
 • Suknie ślubne
 • Organizer

  Wirtualny Organizer Ślubny

  Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

  Zarejestruj się
 • Blog
 • Produkty
 • Inspiracje
MUA FAMILIA Agencja Wizażystek

Agata i Kasia

MUA FAMILIA Agencja Wizażystek

Długa 7 2, Kraków

(1)
Pokaż telefon

MUA Familia to najszczęśliwsza agencja wizażystek. Poza starannie dobranym makijażem pozostawimy na Twojej twarzy szeroki uśmiech. Nie trać czasu na szukanie wizażystki, napisz do nas i wybierz spośród sprawdzonych osób.

Cenniki różnią się w zależności, którą z naszych wizażystek wybierzesz.
Makijaż okolicznościowy: 130-180zł
Makijaż ślubny: 150-250zł
Makijaż próbny: 150-250zł
Dojazd do klientki: +50zł-150zł doliczane do ceny makijażu.

150 zł - 250 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Makijaż ślubny

150 zł - 250 zł

Makijaż ślubny z dojazdem

200 zł - 300 zł

Próbny makijaż ślubny

150 zł - 250 zł

Opinie

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

AC

Anita C

Miałam przyjemność być malowana przez Panią Agatę i gorąco polecam! Pełen profesjonalizm, bardzo miła atmosfera i rewelacyjny efekt końcowy. Pani Agata uwzględniła moje prośby i preferencje co do makijażu a dodatkowo, patrząc profesjonalnym okiem, doradziła jaki makijaż będzie najbardziej pasował do mojego typu urody. Mimo skóry mocno mieszanej i całonocnych tańców makijaż utrzymał się w świetnym stanie do rana i zachwycał wszystkich gości! Na pewno wrócę do Pani Agaty, kiedy nastanie okazja:)

5 miesięcy temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

To co najbardziej lubimy w swojej pracy to nieustanna możliwość poznawania nowych ludzi i miejsc. Uwielbiamy również moment w którym możemy obserwować przemianę klientek podczas naszych usług. To daje ogromną satysfakcję z pracy.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Przygoda makijażystek z branżą ślubna zaczyna się zazwyczaj w podobny sposób, uczymy się profesji i malujemy, malujemy, malujemy kogo tylko się da z otoczenia w celach nabrania praktyki. Nadchodzi moment gdy ktoś zachwycony jednym z makijaży prosi aby zrobić mu taki sam makijaż na ślub, później następna osoba i następna. Zanim się obejrzymy mamy w portfolio już kilkadziesiąt Panien Młodych odpowiednie kosmetyki i sprzęt by działać i ciągle rozwijać się w tym temacie.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

W naszej agencji pracują wizażystki z kilkuletnim jak również i kilkunastoletnim doświadczeniem w branży ślubnej.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Wyposażenie kufra : Nasze wizażystki pracują na kosmetykach z firm selektywnych oraz profesjonalnych. Opcja dojazdu vip obejmuje sprzęt : lampa ring, wysokie krzesło Każda z naszych wizażystek jest wyposażona w płyn do dezynfekcji oraz maseczkę.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Dla nas jako wizażystek najpiękniejszym momentem ślubu jest ta chwila, gdy Panna Młoda, już w gotowym makijażu, fryzurze i najcudowniejszej ślubnej sukni staje przed lustrem i może podziwiać swoją metamorfozę.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Każde zlecenie jest inne oraz wyjątkowe. Zazwyczaj makijaż ślubny nasze wizażystki wykonują w ciągu 1h jeśli makijaż jest delikatny. Każdy mocniejszy akcent na oko czy usta wydłużają czas makijażu. Najważniejsze jest perfekcyjnie wykonanie usługi 🙂 Więc dobrze ustalić jaki makijaż jest ważny i my pomożemy określić ramę czasową

Jaki jest Twój styl?

Jako że w naszej agencji jest kilka wizażystek, każda z nas ma swój wypracowany przez lata niepowtarzalny styl malowania. Możesz wybrać tę wizażystkę, której prace podobają Ci się najbardziej i są spójne z Twoim własnym stylem.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Z reguły moje klientki to niesamowite kobiety, które mają pozytywne nastawienie do życia, są otwarte na propozycje, ale też wiedzą czego chcą.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Każdy ślub jest moim wymarzonym, ponieważ spotykamy w pracy różne charaktery, ciekawe osobowości, bliskich młodej pary, piękne przyjaźnie, To z reguły wyniosłe i wzruszające momenty .

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Pamiętam Parę Młodą z sezonu 2020, klientka zadzwoniła dwa dni przed ślubem, że potrzebuje pilnie makijażu ślubnego. Przejęłam się nagłą sytuacją, ślub został przesunięty ze względu na poważną chorobę Pani młodej. Zrezygnowałam z wyjazdu tego dnia, przyjęłam zlecenie. Poznaliśmy się w dniu ślubu, ustalając szczegóły przez telefon. Pamiętam jak z każdą minutą patrząc w lustro Panna młoda czuła się coraz piękniej, widziałam w jej oczach zachwyt, to było jak przeobrażenie się z brzydkiego kaczątka w łabędzia. Tak też mi powiedziała. Nigdy nie czuła się taka piękna, taka atrakcyjna, jej oczy błyszczały, to była najszczęśliwsza Panna Młoda jaką spotkałam w życiu.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Lubię pracować z osobami, które mają zaufanie do mnie. Wydaję mi się, że jest to podstawa do zbudowania udanej współpracy 🙂

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Pamiętam historię, która do dzisiaj opowiadam Pannom Młodym. Na jednym ze ślubnych zleceń 10 min przed wyjściem okazało się, że sukienka o kroju rybki odstawała w talii zniekształcając sylwetkę Panny Młodej. Widząc jej przerażenie powiedziałam: -Spokojnie zaraz coś wymyślimy! Znalazłam niewykorzystane ozdoby do włosów i zrobiłam z nich w kilka minut pasek. Stworzyłyśmy spontanicznie zjawiskową kreacje.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Wyodrębniłabym dwa szczególnie często pojawiające się pytania: Jak to wszystko będzie wyglądało w dniu ślubu? oraz Jak mam przygotować swoją cerę na tak ważny dzień? Bardzo ważne jest dla nas, aby zapewnić parze młodej, w tym wyjątkowym dla nich dniu, poczucie bezpieczeństwa, dlatego ważne jest aby ustalić podczas spotkania, najczęściej przy makijażu próbnym, wszystkich szczegółów zarówno dotyczących makijażu jak i organizacji i czasu przygotowań ślubnych. Jeśli chodzi o odpowiedź na drugie pytanie to najważniejsze nie szkodzić czyli nie używać nawet kilka dni przed dniem ślubu niesprawdzonych kosmetyków oraz niekorzystać z wcześniej nieprzetestowanych zabiegów fryzjersko- kosmetycznych. Po drugie bardzo ważne jest, aby zadbać o dobre oczyszczanie i nawilżenie skóry, z uwzględnieniem jej indywidualnych cech. Każda klientka jest traktowana indywidualnie, dlatego też szczegółowe odpowiedzi na pytania będą się oczywiście różniły.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Klienci powinni wiedzieć, że praca makijażysty jest zależna od kilku czynników, najważniejszym to czas. Przyszłe Panny Młode muszą wziąć pod uwagę zaplanowanie czasu, gdyż profesjonalny makijaż wymaga od makijażysty odpowiednich czynności i etapów. Nie ma znaczenia czy to makijaż panny młodej, mamy panny młodej czy świadkowej wymaga rezerwacji odpowiedniej ilości czasu aby usługa była profesjonalna.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Najważniejsze aby wybierany usługodawca miał duże doświadczenie, odpowiedni sprzęt i cechował się profesjonalizmem. Doświadczona wizażystka poradzi sobie w każdej sytuacji, zachowuje spokój, jest pewna siebie i nie ulega presji czy napięciu które towarzyszy w dniu ślubu najbliższemu otoczeniu panny młodej. Dodatkowo posiada kosmetyki najlepszej jakości, sprawdzone podczas lat pracy.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Najmocniejszą stroną wizażystek z naszej agencji jest doświadczenie, które uczy jak zachować spokój w najbardziej stresujących sytuacjach.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

W naszej agencji wizażystek pracują osoby kochające swoją pracę i makijaż. Wszystko co robią powstaje z wielkiej pasji i zaangażowaniu w swoją pracę. Każda panna młoda traktowana jest indywidualnie. Wieloletnie doświadczenie naszych wizażystek pomoże w ustaleniu planu przygotowań w dniu ślubu. Pomożemy poczuć Ci się wyjątkowo.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Nasza oferta wyróżnia się różnorodnością jeśli chodzi o styl makijażu a takżę jakością, która jest gwarancją satysfakcji.

Kontakt

MUA FAMILIA Agencja Wizażystek

website

Długa 7 2 32-087 Kraków

Polecani z kategorii uroda

Wellme Time
Wellme Time Warszawa
(13)
Zobacz profil
UNIESTETICA
UNIESTETICA Kraków
Zobacz profil
Womanhood Studio
Womanhood Studio Kraków
(12)
Zobacz profil
Studio Urody TALA
Studio Urody TALA Kraków
(7)
Zobacz profil