Paulina Rose Stylizacja Brwi & Makijaż

Paulina Rose Stylizacja Brwi & Makijaż

O nas

Moja Droga,

Wiem, że znalezienie godnej zaufania wizażystki wymaga ogromnego stresu. Skąd to wiem? Od dziesiątek moich cudownych klientek, którym spadł kamień z serca gdy po nieudanych próbach u innych wizażystek, na próbnym makijażu u mnie, oddały się w najlepsze ręcę. Dlaczego? Dlatego, że dostosowuje usługe do CIEBIE, do TWOICH potrzeb, oczekiwań, charakteru, ubioru i dodatków. Bo przecież w dniu ślubu chodzi głownie o Ciebie, prawda? Dlatego ja dokładam wszelkich starań, by podkreślić Twoje piękno, sprawić byś w tym dniu wyglądała olśniewająco i czuła się W Y J Ą T K O W O.

Co więcej o mnie?
Wizażem zajmuje się już wiele lat. Mam na swoim koncie wiele prestiżowych wydarzeń i szkoleń. Pracowałam jako makijażystka dla m.in. Laura Mercier, Revlon, Rouge Bunny Rouge, byłam brow expertem w polskim teamie eventowym Benefit Cosmetics, a w chwili obecnej pracuję jako wizażystka regionalna marek Marc Jacobs, Fenty Beauty by Rihanna I Kat Von D Beauty. W ciągu ostatnich lat przeszkoliłam setki kobiet, jak upiększać się za pomocą odpowiedniego makijażu, przekazując im nie tylko profesjonalną wiedzę, ale również pasję i zapał do mojej pracy. Od trzech lat zajmuje się również stylizacją brwi. Obecnie jestem również szkoleniowcem w jednej z najbardziej prestiżowych szkół w Polsce- Pro Academy School of Makeup we Wrocławiu.

Nieustannie szkole się pod okiem światowej klasy makijażystów (m.in. Gilbert Soliz, Hector Espinal oraz makijażystka gwiazd Patrycja Dobrzeniecka). Bardzo zależy mi na tym, by makijaże wykonywane przeze mnie byly najwyższych standardów, wykonane najlepszymi kosmetykami.
Przekonałam Cie? Dlatego nie czekaj i spotkaj się ze mną na makijażu próbnym.

Możliwy dojazd do klientek na terenie całej Polski.
Dojazd na terenie Gdańska w prezencie, poza granicami ustalimy dogodną cenę.

Ściskam i do zobaczenia!

PRZEDZIAŁ CENOWY

50 zł - 150 zł

Oferta - Paulina Rose Stylizacja Brwi & Makijaż

Makijaż ślubny

160 zł - 160 zł

Kępki rzęs w cenie.

Makijaż ślubny z dojazdem

160 zł - 160 zł

Kępki rzęs w cenie. Dojazd na terenie Gdańska w cenie. W przypadku wyjazdu poza granice miasta ustalimy dogodną cenę.

Próbny makijaż ślubny

160 zł - 160 zł

Opinie - Paulina Rose Stylizacja Brwi & Makijaż

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt - Paulina Rose Stylizacja Brwi & Makijaż

Paulina Rose Stylizacja Brwi & Makijaż

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Gdańsk