Puderkowo

Puderkowo

(4)

O nas

Witam serdecznie, zapraszam na makijaże okolicznościowe, w tym ślubne, próbne, wieczorowe, a także dzienne, do sesji zdjęciowych.
Kocham swoją pracę i dlatego dokładam wszelkich starań aby każda klientka wychodziła odemnie usatysfakcjonowana. W makijażu jestem osobą obiektywną. Nieustannie staram się uczestniczyć w szkoleniach makijażowych, przez co moje usługi są świadczone na bardzo wysokim poziomie. Makijaż dobieram indywidualnie do typu urody klientki, ale także do jej charakteru. Dodatkowo rzeczą na jaką zwracam bardzo dużą uwagę jest higiena mojej pracy.
Istnieje możliwość dojazdu do klientki.

PRZEDZIAŁ CENOWY

130 zł - 150 zł

Oferta - Puderkowo

Makijaż ślubny

100 zł - 120 zł

W cenie makijażu zawarte są już kępki rzęs bądź rzesy na pasku. Ponadto każda klientka otrzymuje mini niezbniezbędnik w którym znajduje się próbka pomadki do późniejszej poprawki i dwie bibułki matujące.

Makijaż ślubny z dojazdem

120 zł - 150 zł

Na terenie Lublina dojazd jest gratis. Warunkiem dojazdu jest zapewnienie mi przez klientke minimum 3 osób do pomalowania.

Próbny makijaż ślubny

120 zł - 120 zł

Opinie - Puderkowo

5

4 opinie

Dodaj opinię

PM

Patrycja M

Świetny makijaż, trzymał się całą noc. Idealnie wyglądał także na zdjęciach. Gorąco polecam

3 lata temu

Źródło: Facebook

AT

Aneta T

Polecam, ogromnie polecam! Super dziewczyna i super podejście. Makijaż na sesji ślubnej spełnił swoje zadanie w 200%. Przemiłej atmosfera podczas wykonywania makijażu to wielki plus :D

3 lata temu

Źródło: Facebook

DD

De D

Oczywiście profesjonalny makijaż trwałość 24 godz, spokojnie bez żadnych zmian Bardzo konkretna rzeczowa dziewczyna godna polecenia Ja na pewno polecę innym kobietom i sama na pewno nie raz jeszcze będę korzystać

3 lata temu

Źródło: Facebook

EG

Ewelina G

Kinga to wspaniała profesjonalistka! To ona sprawiła, że w tym najważniejszym dniu wyglądałam jak gwiazda i czułam się jeszcze lepiej :) Makijaż był lekki ale jednocześnie ukrywał niedoskonałości. Oczy niesamowicie podkreślone. To wszystko dopełnione było świetna rozmowa i przyjazna atmosfera :) Kinga skradła serce moim mamom i siostrze i przyjaciółce, które też malowala do mojego ślubu. Polecam z całego serca! :)

3 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od ponad 1,5 roku

Kontakt - Puderkowo

Puderkowo

Lublin

Zobacz usługodawców w pobliżu: