SOzga make up

Sylwia Ożga

SOzga make up

(11)

O nas

Makijaż ślubny
Makijaż próbny
Makijaż dzienny
Makijaż wieczorowy
Nauka makijażu

PRZEDZIAŁ CENOWY

150 zł - 150 zł

Oferta - SOzga make up

Makijaż ślubny

150 zł - 150 zł

Próbny makijaż ślubny

150 zł - 150 zł

Makijaż ślubny z dojazdem

150 zł - 150 zł

Opinie - SOzga make up

5

11 opinii

Dodaj opinię

LM

Lena M

Profesjonalistka w każdym calu! :) polecam gorąco eksperymenty wizerunkowe u Sylwii!

4 lata temu

Źródło: Facebook

RJ

Renata J

Takiej makijażystki to szukać ze świecą! Sylwia doskonale wiedziała jakie kolory będą pasować do mojej urody, co dobrać aby było doskonale, do tego wszystkiego bardzo miłe towarzystwo, wywiad w jakich kolorach się dobrze czuje w jakich nie, przytulny gabinet, najwyższej jakości kosmetyki wszystko po prosty tak jak ma być! Po tym makijażu nie wyobrażam sobie, abym mogła się oddać w ręce innej makijażystki. Jesteś najlepsza ever! Polecam wszystkim!

4 lata temu

Źródło: Facebook

MK

Marta K

Super makijaż, trzymał się całą noc- goraco polecam :-)

4 lata temu

Źródło: Facebook

AO

Alice O

Już kilkukrotnie korzystałam z magicznych umiejętności Sylwii. Potrafi zawsze dobrać makijaż do okazji, kreacji i nastroju.Nie masz pomysłu na siebie? Nie martw się - Sylwia jest osobą kreatywną i na pewno coś wymyśli :-) Taka współpraca to sama przyjemność! Polecam!

4 lata temu

Źródło: Facebook

PB

Palina B

Dzięki fachowej ręki a nawet dwóch ? Sylwia tworzy piękne, zaskakujace, dopasowane do indywidualnych potrzeb, mega trwałe ?? MAKIJAŻE ? sprosta nawet najbardziej wymagającym klientom dzięki długiemu doświadczeniu ? polecam serdecznie wszystkim którzy szukają czegoś wyjątkowego i niebanalnego ??

4 lata temu

Źródło: Facebook

AO

Agnieszka O

Jako fotograf, wiem jak ważny jest dobry makijaż. Sylwia zna się na rzeczy dlatego współpraca z nią była bardzo profesjonalna i ułatwiła mi późniejszą pracę przy postprodukcji. Polecam serdecznie, szczególnie innym fotografom.

4 lata temu

Źródło: Facebook

KM

Karolina M

Gorąco polecam :) Wyczarowała najpiękniejszy i najtrwalszy makijaż ever:) Mimo, że nie do końca miałam jasną wizję makijażu, perfekcyjnie doradziła, dobrała piękne kolory, dzięki którym czułam się naprawdę tego dnia jak "księżniczka". Poza tym atmosfera jaką wprowadza Sylwia była super! A warto dodać że makijaż był tak trwały, że utrzymał się całą noc - no i przetrwał też chwile wzruszenia ;-) poza tym świetna osoba o wielkim sercu. Polecam i pozdrawiam.

4 lata temu

Źródło: Facebook

Kontakt - SOzga make up

SOzga make up

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Opole