Szak Kasia Rutkowska Make-up & Stylist

Kasia Rutkowska

Szak Kasia Rutkowska Make-up & Stylist

Wyszyńskiego, Katowice

(2)
Pokaż telefon

Wizaż to moja pasja, którą pielęgnuję i stale rozwijam. Swoją wiedzę zdobywałam w jednej z najlepszych szkół w Polsce - Biar Beauty Group Agnieszka Broda, oraz na licznych warsztatach makijażowych.
Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Chętnie odpowiem na wszystkie Wasze pytania:)

100 zł - 170 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Makijaż ślubny

170 zł - 170 zł

Makijaż Ślubny dla Panny Młodej w dniu ślubu wykonuję u siebie w pracowni, lub z dojazdem (w ramach Pakietu Ślubnego) w zależności od preferowanej opcji.
W cenie klejenie kępek rzęs

Próbny makijaż ślubny

170 zł - 170 zł

Zawsze wykonuję makijaż próbny. Przeprowadzam rozmowę, ustalam kolorystykę oraz upodobania, dobieram odpowiednią pielęgnację. W cenie makijażu próbnego - klejenie kępek rzęs.
Czas trwania makijażu próbnego 2-2,5h związany jest z dokładym omóweniem szczegołów oraz preferencji klientki.

Makijaż ślubny z dojazdem

100 zł - 1000 zł

Makijaż ślubny z dojazdem wykonuję w ramach Pakietu Ślubnego.
Warunki pakietu są następujące: minimum 4 osoby do pomalowania, lub minimum 3 osoby do pomalowania i jedna stylizacja włosów (gdyby na okoliczności ślubu nie zebrała się wymagana ilość chętnych osób do pomalowania, taki makijaż można odebrać później w ramach innej okoliczności).

W cenie makijaży - klejenie kępek rzęs
Makijaż ślubny - 170zł
Makijaż próbny - 170zł
Makijaż okolicznościowy - 150zł
Makijaż wieczorowegy - 150 zł,
korekta Pana Młodego 50zł,
stylizacja włosów, luźne upięcie 90-180zł.

Henna pudrowa z architekturą brwi - 90zł

Laminacja brwi z farbką - 100zł
Laminacja brwi z botoxem - 140zł

Pełną ofertę wraz ze wszystkimi niezbędnymi informacjami wysyłam w mailu.

Powyżej 10km od miejsca, w którym znajduje się pracownia, dojazd jest dodatkowo płatny.

Opinie

5

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

KD

Klaudia D

Fachowo, profesjonalnie, w przemiłej atmosferze!!! Byłam na 3 próbnych makijażach i fryzurze ślubnej, dopiero Kasia umalowała mnie i uczesała jak należy! Zadbała o każdy najmniejszy szczegół. Makijaż i fryzura trzymały się całą noc ? Polecam najmocniej!!!

1 rok temu

avatar

JJ

Kasia to dziewczyna wszechstronnie uzdolniona! Potrafi zrobić cuda z makijażem jak i z włosami ;) Myślę, że Kasia potrafi czytać w myślach bo efekt końcowy był dokładnie taki jak chciałam:) Ja jako panna młoda i cała żeńska część pomalowana przez Kasię wytrzymałyśmy do rana pełnym makijażem :) Polecam z całego serca!

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Najbardziej lubię uśmiech i zadowolenie moich klientek. Staram się zawsze sprostać oczekiwaniom przyszłych Pań Młodych, dlatego tak ważny jest dla mnie makijaż próbny:)

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

W zawodzie wizażysty jest to całkiem normalna sprawa. Wcześniej współpracowałam głownie z producentami przy planach zdjęciowych. Jednak branża ślubna daje możliwość kontaktu z różnymi osobowościami-bardzo to lubię. Bardzo dobrze wspominam mój pierwszy sezon ślubny:)

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Pracuję na wielu markach takich jak Bobbi Brown, MAC, Kat von D, Estee Lauder, Make up For Ever, Smashbox, Laura Mercier, Zoeva, Kryolan itd. Używam pędzli z Zoeva, M by Maxineczka, Make UP For Ever. Mam bzika na punkcie dbania o higienę moich "narzędzi" oraz czystość kufra.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Zależy od ilości osób do pomalowania:) W dniu Ślubu zdecydowanie najdłużej skupiam się na Pannie Młodej.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Moja podstawowa oferta zawiera makijaż próbny oraz makijaż ślubny w dniu Ślubu. (Makijaż próbny składa się na szczegółowe omówienie makijażu: kolorystyki, inspiracji, itd., przygotowania cery, oraz wykonania krok po kroku makijażu wg upodobań). W cenie makijażu próbnego i ślubnego jest klejenie kępek rzęs.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Bardzo lubię Śluby z dojazdem, gdyż dzięki temu często mogę poznać wyjątkowe miejsca. Chciałabym pojechać kiedyś szykować Pannę Młodą oraz pozostałe osoby w jakiejś nietypowej scenerii:)

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Każda osoba jest inna, inaczej się z nią współpracuje. Jedne są zdecydowane, wiedzą czego chcą, inne trzeba naprowadzić. Do każdego podchodzę indywidualnie:)

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Chyba wszystkie:) Każda była inna, wyjątkowa. Miałam sytuację kiedy przyszła Panna Młoda umówiła się do mnie na makijaż próbny po nieudanej próbie u kogoś innego. Była bardzo przejęta i pamiętam, że stwierdziła, że ma dość duże wymagania. Czułam niesamowitą satysfakcję, kiedy zobaczyłam jej radość na twarzy po makijażu próbnym jaki wykonałyśmy:)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Pytają głównie o ofertę. Szczegółową wysyłam na maila.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Gdy wykonuję makijaże lubię mieć spokój. Zdarzało mi się, że makijaż robiłam w miejscu, gdzie co chwilę, ktoś witał się i rozmawiał z przyszłą Panną Młodą. W takich sytuacjach czas makijażu się wydłuża, oraz malowana osoba rozmawiając np. rusza powiekami co nie jest wskazane przy malowaniu oka. Dlatego lubię jak jest trochę prywatności.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Żeby dopasować go zgodnie z tym co lubimy i czego oczekujemy: jakie makijaże wykonuje, na jakich markach pracuje, jaki jest styl makijażysty, w jaki sposób podchodzi do klienta i co jest w stanie zaproponować.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Pracowitość, czystość w pracy, oraz zmierzanie do celu

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Do każdego podchodzę indywidualnie. Dużo czasu poświęcam podczas makijażu próbnego. Analizuję każdy szczegół: kolorystykę, jaka fryzura, jak wygląda suknia ślubna, itd. Skupiam się na tym co przyszła Panna Młoda lubi najbardziej, a co chce zatuszować.

Wolne terminy

Kontakt

Szak Kasia Rutkowska Make-up & Stylist

facebook instagram

Wyszyńskiego Katowice

71 km od Krakowa

Polecani przez tego usługodawcę