Szak Kasia Rutkowska Make-up & Stylist

Kasia Rutkowska

Szak Kasia Rutkowska Make-up & Stylist

Wyszyńskiego, Katowice

(6)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Wizaż to moja pasja, którą pielęgnuję i stale rozwijam. Swoją wiedzę zdobywałam w jednej z najlepszych szkół w Polsce - Biar Beauty Group Agnieszka Broda, oraz na licznych warsztatach makijażowych.
Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Chętnie odpowiem na wszystkie Wasze pytania:)

PRZEDZIAŁ CENOWY

100 zł - 170 zł

Oferta - Szak Kasia Rutkowska Make-up & Stylist

Makijaż ślubny

170 zł - 170 zł

Makijaż Ślubny dla Panny Młodej w dniu ślubu wykonuję u siebie w pracowni, lub z dojazdem (w ramach Pakietu Ślubnego) w zależności od preferowanej opcji.
W cenie klejenie kępek rzęs

Próbny makijaż ślubny

170 zł - 170 zł

Zawsze wykonuję makijaż próbny. Przeprowadzam rozmowę, ustalam kolorystykę oraz upodobania, dobieram odpowiednią pielęgnację. W cenie makijażu próbnego - klejenie kępek rzęs.
Czas trwania makijażu próbnego 2-2,5h związany jest z dokładym omóweniem szczegołów oraz preferencji klientki.

Makijaż ślubny z dojazdem

100 zł - 1000 zł

Makijaż ślubny z dojazdem wykonuję w ramach Pakietu Ślubnego.
Warunki pakietu są następujące: minimum 4 osoby do pomalowania, lub minimum 3 osoby do pomalowania i jedna stylizacja włosów (gdyby na okoliczności ślubu nie zebrała się wymagana ilość chętnych osób do pomalowania, taki makijaż można odebrać później w ramach innej okoliczności).

W cenie makijaży - klejenie kępek rzęs
Makijaż ślubny - 170zł
Makijaż próbny - 170zł
Makijaż okolicznościowy - 150zł
Makijaż wieczorowegy - 150 zł,
korekta Pana Młodego 50zł,
stylizacja włosów, luźne upięcie 90-180zł.

Henna pudrowa z architekturą brwi - 90zł

Laminacja brwi z farbką - 100zł
Laminacja brwi z botoxem - 140zł

Pełną ofertę wraz ze wszystkimi niezbędnymi informacjami wysyłam w mailu.

Powyżej 10km od miejsca, w którym znajduje się pracownia, dojazd jest dodatkowo płatny.

Opinie - Szak Kasia Rutkowska Make-up & Stylist

5

6 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

I

Iza

Kasia to cudowna kobieta i najlepsza wizażystka jaką mogłam sobie wymarzyć w dniu własnego ślubu! Pod tą opinią podpisuje się też moja mama, która miała wykonywany makijaż i pomimo tego, że malowanie starszej osoby i na dodatek wymagającej (mającej już pewne upodobania) nie jest łatwe, to mama była zachwycona (dodam, że wcześniejszej wizażystce nie udało się jej zadowolić 😉). Dla nas ogromnym plusem było uwzględnianie naszych preferencji makijażowych, dokładne słuchanie jakiego efektu oczekujemy i wyczucie smaku. Kasia tworzy trwały makijaż z dobrym efektem krycia (makijaż utrzymał się do samego rana, a rzęsy nawet dłużej 😉), a przy tym wyglądający bardzo naturalnie, podkreślający urodę, a nie tworzący efekt maski. Przy okazji dodam, że Kasia zrobiła mi też zabieg laminowania brwi - rewelacja! Na pewno jeszcze wrócę do Kasi. :)

7 miesięcy temu

OL

Ola L

Kasia to najlepsza wizażystka na ślub, jaką można sobie wymarzyć! Makijaż, który wykonała był perfekcyjny, dokładnie taki, jakiego oczekiwałam. Przy tym oczekiwania łatwe nie były. Kasia jest mega otwarta na wszystkie sugestie, doskonale wie jak dopasować się do oczekiwań panny młodej, ale sama tez potrafi zasugerowac pewne rozwiązania, które się bardzo dobrze sprawdzają. Co więcej, Kasia doskonale poradziła sobie nawet z zakryciem wszelkich problemów skórnych, które jak na złość pojawiły się kilka dni przed samym ślubem. Makijaż trzymał się cala noc bez żadnych poprawek pomimo intensywnego tańca! Tak samo zadowolone były moja mama i świadkowa, które Kasia również malowała. Wszyscy byli zachwyceni naszymi makijażami. Dlatego mega polecam. Korzystając z usług Kasi, ma się pewność, że będzie się wyglądać w tym dniu wyjątkowo :)

7 miesięcy temu

MK

Monika K

Kasia jest profesjonalna i punktualna. Stwarza świetną atmosferę. Dobrze rozumie potrzeby klientek. Używa bardzo dobrej jakości kosmetyków. Wszystkie wymogi epidemiologiczne są zachowane. Mój makijaż był dokładnie taki, jakiego oczekiwałam: trwały i naturalny. Na pewno jeszcze skorzystam z usług Kasi. Gorąco polecam!

8 miesięcy temu

KK

Kicia K

Polecam polecam polecam! Dokonała wizażystka, osobowość i kobieta! Potrafi doskonale zrozumiec potrzeby klientki. Makijaz bardzo trwały ale nie ciężki! Wszytstko idealne!

8 miesięcy temu

KD

Klaudia D

Fachowo, profesjonalnie, w przemiłej atmosferze!!! Byłam na 3 próbnych makijażach i fryzurze ślubnej, dopiero Kasia umalowała mnie i uczesała jak należy! Zadbała o każdy najmniejszy szczegół. Makijaż i fryzura trzymały się całą noc ? Polecam najmocniej!!!

2 lata temu

avatar

JJ

Kasia to dziewczyna wszechstronnie uzdolniona! Potrafi zrobić cuda z makijażem jak i z włosami ;) Myślę, że Kasia potrafi czytać w myślach bo efekt końcowy był dokładnie taki jak chciałam:) Ja jako panna młoda i cała żeńska część pomalowana przez Kasię wytrzymałyśmy do rana pełnym makijażem :) Polecam z całego serca!

2 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Moja podstawowa oferta zawiera makijaż próbny oraz makijaż ślubny w dniu Ślubu. (Makijaż próbny składa się na szczegółowe omówienie makijażu: kolorystyki, inspiracji, itd., przygotowania cery, oraz wykonania krok po kroku makijażu wg upodobań). W cenie makijażu próbnego i ślubnego jest klejenie kępek rzęs.

Wolne terminy

Kontakt - Szak Kasia Rutkowska Make-up & Stylist

Szak Kasia Rutkowska Make-up & Stylist

facebook instagram

Wyszyńskiego Katowice

71 km od Krakowa

49 km od Bielsko-Białej

22 km od Bytomia

62 km od Częstochowy

28 km od Gliwic

Szak Kasia Rutkowska Make-up & Stylist poleca