Ogród Weselny - Twoje wymarzone wesele w plenerze

Magda

Ogród Weselny - Twoje wymarzone wesele w plenerze

Niestępowo Włościańskie 28, Pułtusk

O nas

Na skraju lasu, zaledwie 50 km od Warszawy znajduje się łąka na której w naszej stodole możecie spełnić swoje marzenie o ślubie w stylu ‘slow’. Blisko natury, daleko od zgiełku miasta, z widokiem na magicznie oświetlony las możecie przeżyć ten wyjątkowy dzień.
Nasz namiot to namiot modularny o łącznej powierzchni 230m2 w którym w zależności od konfiguracji stołów możemy pomieścić od 50 do nawet 150 osób.

Nasza historia zaczęła się typowo, w momencie gdy sami zaczęliśmy szukać miejsca na własne wesele. Przeglądając oferty wpadł nam do głowy szalony pomysł „a może spróbować u siebie?” i oto jesteśmy :) aby naszym marzeniem o stworzeniu miejscu gdzie w szaleństwie ślubnym możecie złapać oddech i przeżyć go naprawdę podzielić się z Wami.
Jeśli masz jakiekolwiek pytanie, skontaktuj się z nami.
Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Opis:
- Stodoła
- Ceremonia w plenerze
- Wesele max 150 os.
- Miejsca noclegowe - TAK (nie podajemy ilości miejsc noclegowych)
- Las - TAK

Strona www:
https://ogrodweselny.pl

PRZEDZIAŁ CENOWY

8000 zł - 10000 zł

Opinie - Ogród Weselny - Twoje wymarzone wesele w plenerze

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

To będzie nasz pierwszy sezon

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Oferta obejmuje namiot do 150 osób . Jest on całkowicie ruchomy i może być zarówno w pełni zamknięty jak i otwarty. Dysponujemy krzesłami oraz stołami, które bez konieczności dodatkowego wypożyczania są do Państwa dyspozycji. Namiot jest delikatnie ozdobiony zgodnie z ustaleniami z Państwem a cały teren oświetlony girlandami świetlnymi. Do państwa dyspozycji są również leżaki rozstawione na zewnątrz. W kwestii noclegu dysponować będziemy 2-osobowym domkiem dla nowożeńców wyposażonym w łazienkę. Możemy polecić również noclegi dla gości oraz transport. Na miejscu nie prowadzimy kuchni ale możemy polecić cateringi, które na pewno sprostają podniebieniom Państwa gości. Są również w pełni wyposażone łazienki oraz parking. Na miejscu możliwe jest również przygotowanie stanowiska do ceremonii z urzędnikiem.

Kontakt - Ogród Weselny - Twoje wymarzone wesele w plenerze

Ogród Weselny - Twoje wymarzone wesele w plenerze

Niestępowo Włościańskie 28 06-121 Pułtusk

Zobacz usługodawców w Twoim województwie:

Zobacz usługodawców w pobliżu:

Zobacz innych usługodawców w mieście Pułtusk: