ŚLUBOKRĘT - ŚLUBY KOŚCIELNE W PLENERZE

Kaja Kondratiuk

ŚLUBOKRĘT - ŚLUBY KOŚCIELNE W PLENERZE

(2)

ŚLUBOKRĘT · MONTUJEMY ŚLUBY W PLENERZE
Zajmujemy się kompleksową organizacją kościelnych i cywilnych ceremonii ślubnych w plenerze głównie w Trójmieście i okolicach. Jako jedyni na rynku ślubnym to my kontaktujemy Parę Młodą z Księdzem lub Urzędnikiem, który poprowadzi ceremonię. Tworzymy nieszablonowe ceremonie pod gołym niebem. Zapraszamy do kontaktu Pary Młode szukające niebanalnych i oryginalnych rozwiązań.

Opinie

5

2 opinie

Dodaj opinię

PM

Patrycja M

Ślub w plenerze zawsze był moim marzeniem 😍 jeszcze do niedawna myślałam , że w Polsce będzie to nie możliwe i szukałam takiego rozwiązania za granicą. Dziś wiem, że dzięki Nim moje marzenie się spełni i jak tylko będę miała okazję na pewno skorzystam ❤

10 miesięcy temu

Źródło: Facebook

JJ

Jaśmina J

Ślubu (jeszcze) nie planuje ale jak będę to z Nimi! Uwielbiam odchyłki od norm, niekonwencjonalne zarówno myślenie jak i działanie i odpowiednich ludzi- na odpowiednim miejscu-także, polecam i zachęcam do lajkowania i zaufania 🤗

10 miesięcy temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Wszystko zaczęło się w momencie, gdy zdecydowaliśmy, że chcemy, aby nasz ślub kościelny odbył się w plenerze. Jednak poszukiwania osoby, której moglibyśmy powierzyć organizację tego ważnego dla nas momentu okazały się bezskuteczne. Nie trafiliśmy na nikogo kto znalazłaby idealne miejsce na ceremonię, skontaktował nas z Księdzem, który zgodzi się poprowadzić tę uroczystość, zadbałby o dekoracje czy zabezpieczył na wypadek niepogody. To był moment, w którym zdecydowaliśmy, że zrobimy to sami. Dzięki temu jako jedyni w Polsce na pytanie "czy ślub kościelny w plenerze jest możliwy" odpowiadamy "oczywiście!".

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

* Organizacja Ceremonii: zajmujemy się kompleksową organizacją kościelnych oraz cywilnych ceremonii ślubnych w plenerze w Trójmieście oraz okolicach. * Kontakt z księdzem lub urzędnikiem: jako jedyni na rynku ślubnym to my kontaktujemy Parę Młodą z Księdzem lub Urzędnikiem, który poprowadzi ceremonię. * Oferta szyta na miarę: do każdej Pary Młodej podchodzimy w sposób indywidualny i pracujemy nad tym, by stworzyć ofertę zgodną z jej wizją tego specjalnego dnia.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Ceremonia poza kościołem jest przeżyciem niezapomnianym i gwarancją pięknych wspomnień. Tak naprawdę gdy decydujecie się na wyjście poza kościół i przeżycie ceremonii pod gołym niebem, możliwości stają się nieograniczone, a my jesteśmy od tego, aby zorganizować wszystko tak, by w tym dniu zadziała się prawdziwa magia, a starannie przygotowane miejsce w plenerze było spektakularne i fundowało niezapomniane wrażenia. Pomagamy Wam się porządnie przygotować, nie tylko pod względem organizacyjnym, ale też przede wszystkim jesteśmy gotowi na realizacje rzeczy mniej lub bardziej uważanych za niemożliwe. Podczas planowania poznaliśmy osoby, które w branży ślubnej wnoszą powiew świeżości i potrafią stworzyć nieszablonowe ceremonie – to nasi partnerzy, wraz z którymi potrafimy spełnić wysokie wymagania Par Młodych, szukających – tak jak my – niebanalnych i oryginalnych rozwiązań.

Wolne terminy

Kontakt

ŚLUBOKRĘT - ŚLUBY KOŚCIELNE W PLENERZE

Gdańsk

Zobacz usługodawców w Twoim województwie:

Zobacz usługodawców w pobliżu: