• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
Eleganckie namioty stretch na śluby i wesela - wynajem i sprzedaż - Ukoo Poland

Jacek Szostak

Eleganckie namioty stretch na śluby i wesela - wynajem i sprzedaż - Ukoo Poland

Krasinskiego 108, Izabelin

(1)
Pokaż telefon

Jesteśmy jedynym w Polsce specjalistą w instalacji namiotów STRETCH RHI oraz ich wyłącznym dystrybutorem. Pomagamy zaplanować przestrzeń, na której będzie odbywała się impreza. Projektujemy architekturę namiotu lub namiotów w zależności od przeznaczenia i funkcji jaką będą pełnić. Dobieramy i instalujemy stosowną podłogę oraz oświetlenie. To wszystko przedstawiamy w postaci rysunku technicznego lub 3D.
Napędza nas i motywuje spektakularny efekt końcowy oraz zadowolenie naszych klientów.

www. Ukoo.pl

Oferta

Wynajem namiotów

Wynajmujemy oraz sprzedajemy jedne z najpopularniejszych w Europie Zachodniej namioty typu stretch. Ich producentem jest firma RHI z Kapsztadu - lider w swojej dziedzinie. Wyróżniają się elegancką, minimalistyczną formą, którą można z łatwością dostosować do każdej stylizacji oraz dowolnego otoczenia.

Standardowo namioty wynajmujemy na 3 dni, które obejmują instalacje namiotu, dzień w którym ma miejsce wydarzenie oraz demontaż. Można u nas także zamówić podłogę oraz oświetlenie. Wycenę dla każdego projektu wykonujemy indywidualnie.

W ramach usługi:

o ZAWSZE umawiamy się z klientem na wizję lokalną. Omawiamy wtedy szczegółowo jego oczekiwania oraz dobieramy wielkość namiotu do charakteru imprezy, specyfiki miejsca i ilości osób.

o Wspólnie z klientem określamy gdzie może stać namiot, projektujemy jego architekturę z uwzględnieniem typu podłogi i oświetlenia.

o Rysujemy projekt techniczny namiotu. Na życzenie klienta możemy przygotować wizualizację 3D.

o Transportujemy namioty na miejsce i koordynujemy instalacje całej konstrukcji oraz jej demontaż.

Przedstawiony poniżej katalog pokazuje podstawowe aranżacje namiotu w odniesieniu do typu przyjęcia oraz ilości zaproszonych osób.

Opinie

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

AG

Aneta G

Bardzo gorąco polecam pana Jacka i całą ekipę realizującą zlecenie. Pan Jacek to profesjonalista, który szczegółowo opracował projekt realizacji i zadbał o komfort nasz i naszych gości. Polecam każdemu, kto marzy o pięknym weselu w plenerze.

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Takich momentów jest kilka. Wielką frajdę sprawia nam gdy zainstalowany i udekorowany namiot czeka na przyjęcie gości i możemy go podziwiać razem z gospodarzami imprezy bądź oglądać na zdjęciach lub na filmie jak świetnie się bawil i jak bardzo "magicznie" wyglądała cała scenografia. Cieszą nas także słowa uznania płynące od naszych klientów i są one główną siłą napędową naszych działań. Ogromną satysfakcją jest gdy nasi klienci dzielą się swoimi pozytywnymi opiniami z innymi i gdy wracają do nas świętując kolejne ważne chwile w swoim życiu.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Jedna z naszych pierwszych klientek uczestniczyła w evencie we Francji, który odbywał się pod namiotami strecz i to doświadczenie było na tyle istotne, iż nie wyobrażała sobie własnego wesela inaczej niż tylko w plenerze i pod naszymi namiotami. I tak to się zaczęło...

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Praktycznie od początku naszej działalności w Polsce to jest od 2017 roku.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Jesteśmy jedynym w Polsce dystrybutorem namiotów stretch RHI będących mercedesem w swojej klasie. Są one produkowane przez lidera w branży - firmę RHI w Kapsztadzie. Nasze namioty są wodoodporne, zabezpieczają przed promieniowaniem UV a także spełniają europejskie normy bezpieczeństwa.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Oczywiście zawsze początek uroczystości lub imprezy, bo wszystko przed nami, bo jest na co czekać....

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

To zależy od tego jak duży jest namiot, jak wymagające jest miejsce i podłoże na którym trzeba go zainstalować, jaka jest pogoda, czy namiot wymaga podłogi i niestandardowego oświetlenia. Typowa instalacja bez podłogi (namiot 80-160 m2 to kilka godzin pracy instalacyjnej.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Zawsze zaczynamy od wizji lokalnej na miejscu gdzie ustalamy z klientem jego oczekiwania. Zawsze rysujemy projekt namiotu i przedstawiamy go klientowi. Transportujemy namiot lub namioty na miejsce dzień przed wydarzeniem a demontujemy dzień po. Koordynujemy położenie podłogi, jeśli klient jej oczekuje, z instalacją samego namiotu.

Jaki jest Twój styl?

Lubimy zarówno proste, minimalistyczne scenografie jak i charakteryzujące się przepychem, bogate, o charakterze barokowym.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Wszyscy chcieliby, aby wydarzenie organizowane przez nich pozostało długo w pamięci, było niezapomniane, poruszające. Ma to być jedno z najważniejszych wspomnień ich życia.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Bardzo lubimy pracować w miejscach wyróżniających się szczególnym pięknem otoczenia. Nasze namioty są wręcz stworzone do tego, aby podkreślać piękno natury i nie konkurować z nią, ani jej nie szpecić.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Każda para jest wyjątkowa!

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Dobrze się pracuje z klientami, którzy jasno komunikują swoje oczekiwania.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Męska część naszego team'u, czyli 3 dorastających synów oraz ich tata to aktualni i byli harcerze. Ze szczególnym sentymentem współorganizowaliśmy w ostatnim sezonie harcerskie wesele w Celestynowie.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Obok pytan o cene młode pary pytają czy namiot wytrzyma potencjalne turbulencje pogodowe? Jasne, ze tak! Nasze namioty były testowany w ekstremalnych warunkach. Z racji "opływowych" kształtów, które im nadajemy podczas instalacji sprawdzają się podczas silnego wiatru znacznie lepiej niż namioty tradycyjne i spokojnie wytrzymują wiatr powyżej 100 km/h. Przed deszczem natomiast można zabezpieczyć się instalując transparentne drzwi lub okna, które można podnieść po jego ustaniu.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Instalatorzy namiotów stretch to riggerzy. Rigger - po polsku takielrz to pracownik wyknujący czynności związane z omasztowaniem, ożaglowaniem i olinowaniem statku. Nic dziwnego, przecież namiot stretch to wielki żagiel!

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Wybierając dostawcę usług, której jakość wykonania powinna pozostawić jak najlepsze wspomnienia do końca życia należy zadać sobie następujące pytania: 1. Czy dana firma jest przewidywalna, zarządzalna i godna zaufania? 2. Czy posiada rzeczywiście wysokie kwalifikacje? 3. Czy nasz projekt jest dla nich ważny?

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Inżynierskie podejście do projektowania architektury namiotowej oraz załoga przygotowana do realizacji tych projektów.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

• Bo każdy projekt traktujemy jakby był naszym jedynym co wiąze się z udzieleniem klientowi i jego projektowi należytej uwagi i czasu. • Bo wspieramy klienta na każdym etapie realizacji jego projektu tzn: (i) pomagamy mu dobrac kształt namiotu do otoczenia (ii) projektujemy jego kształt (iii) oceniamy bezpieczeństwo konstrukcji i za nie odpowiadamy (iv) przygotowujemy w Auto CAD rysunek techniczny namiotu dla riggerów, (v) na zyczenie klienta i za dodatkową opłatą przygotowujemy rysunek 3D. • Wiemy co to znaczy zarządzanie projektem i w konsekwencji jesteśmy realnym partnerem naszego klienta jeśli chodzi o jego zadanie projektowe. • Bo sprawia nam frajdę to co robimy. • Bo lubimy naszych klientów i jesteśmy nastawieni na ich sukces. • Bo namioty, które oferujemy nadają imprezie charakter i wywołują oczekiwany efekt „zapamiętania”.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Nasz namiot to mercedes w swojej klasie. Korzystającym z niego daje poczucie wyjątkowości i ekskluzywności. Naszym namiotom można nadawać dowolne kształty co nie jest możliwe w przypadku innych namiotów. Można je także rozstawiać na każdej powierzchni i na dowolnym ukształtowaniu terenu (ogród. basen, plaża, taras, dach budynku, jacht itp.)

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Nasza kobieca część załogi kolekcjonuje od lat komedie romantyczne, ze ślubem lub weselem w tle i wraca do nich systematyczne (szczególnie wtedy, gdy jak mówi, życie staje się dla niej mniej czułe). Oto jej ukochana pierwsza dziesiątka: 1. To właśnie miłość 2. Cztery wesela i pogrzeb 3. Kobiety pragną bardziej 4. Za jakie grzechy dobry Boże! 5. Mój chłopak się żeni 6. Narzeczony mimo woli 7. Igraszki losu 8. Rozważna i romantyczna 9. Duma i uprzedzenie 10. Pod słońcem Toskanii

Wolne terminy

Kontakt

Eleganckie namioty stretch na śluby i wesela - wynajem i sprzedaż - Ukoo Poland

website facebook youtube instagram

Krasinskiego 108 05-080 Izabelin

296 km od Wrocławia

208 km od Bydgoszczy

258 km od Krakowa

19 km od Warszawy

259 km od Katowic

108 km od Łodzi

269 km od Opola

267 km od Gdańska

286 km od Gdyni

262 km od Poznania

267 km od Rzeszowa

Poniedziałek

09:00 -20:00

Wtorek

09:00 -20:00

Środa

09:00 -20:00

Czwartek

09:00 -20:00

Piątek

09:00 -20:00

Sobota

14:00 -20:00

Niedziela

14:00 -20:00

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały tydzień. W tygodniu od 9:00 do 20:00 a w weekendy od 14:00 do 20:00 W sezonie (maj-wrzesień) 24 godziny na dobę.

Zobacz usługodawców w Twoim województwie:

Zobacz usługodawców w pobliżu:

Zobacz innych usługodawców w mieście Łomianki: