Mobilny Bar Vertigo

Andrzej Rzeźwicki

Mobilny Bar Vertigo

Wrocław

(1)

O nas

Mobilny Bar Vertigo jest rezultatem wieloletniej pracy i doświadczeń w prowadzeniu prawdopodobnie najlepszego klubu muzycznego w Polsce. Dla wszystkich tych, którzy zakochali się w klimacie wyjętym z „Wielkiego Gatsby’ego” lub „O północy w Paryżu” przygotowaliśmy specjalny projekt, który pozwoli Państwu na swoiste przeniesienie się w czasie do tamtych lat podczas wesela lub bankietu. Nasi barmani zadbają o to, by stworzyć niepowtarzalny klimat i wprowadzić Państwa w świat inspirowany „Złotą Erą Jazzu” poprzez profesjonalną i kompleksową obsługę barową.

Co nas wyróżnia?

wielopłaszczyznowość doświadczeń,
kreatywne i indywidualne budowanie oferty,
stawiamy na naturalne produkty – homemade,
pomoc przy zaopatrzeniu alkoholowym imprezy,
bogate zaplecze logistyczne,
autorskie cocktaile zarówno alkoholowe jak i bez procentów,
dodatkowa oferta skierowana typowo pod dzieci.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu w celu poznania szczegółowej oferty. Z przyjemnością stworzymy spersonalizowaną ofertę obsługi :)

Oferta - Mobilny Bar Vertigo

Bar kawowy

190 zł - 490 zł

W celu serwowania produktów najwyższej jakości, mamy dla Państwa przygotowaną aromatyczną kawę z lokalnej wrocławskiej palarni. W naszej ofercie znajdą Państwo również herbatę.

Drink Bar

1200 zł - 1450 zł

Przy naszym barze, każdy gość znajdzie coś dla siebie. Dopasowujemy ofertę do indywidualnych wymagań każdego klienta.
Nasza oferta obejmuję obsługę barmańską oraz warianty alkoholi - standard i premium. Konkretne pozycje oraz ilości alkoholu ustalamy w dopasowaniu o wybraną przez klienta kartę koktajli.

Obsługa barmańska

1200 zł - 1450 zł

Zajmujemy się obsługą barmańską przyjęć weselnych, imprez firmowych, bankietów, konferencji, imprez rodzinnych, jubileuszy, urodzin. Jesteśmy w zupełności samowystarczalni - przywozimy lód, szkło, serwetki, rurki, bar, owoce oraz wszystkie inne potrzebne akcesoria. Nie muszą się Państwo martwić niczym, podczas tego wyjątkowego dnia :)

Pokaz barmański

650 zł - 1100 zł

Nasz barman - laureat prestiżowej ligi barmańskie Just Flair League oraz wielu konkursów barmańskich - realizuje niesamowicie widowiskowe pokazy barmańskie. Proponujemy naszym klientom dwa bloki, które trwają po około 10 minut każdy. Pierwsza część to czas na show główne podczas którego barman przygotowuje 6 koktajli w efektowny sposób. Podczas drugiej części zaprosimy gości do wspólnego pokazu - będzie to forma ciekawej zabawy przy barze. Osoby które zgłoszą się do zabawy, otrzymają od nas drobny upominek (butelka wybranego alkoholu). Tego typu interakcja z gośćmi zawsze cieszy się dużym uznaniem i spotyka z bardzo pozytywnym odbiorem.

Opinie - Mobilny Bar Vertigo

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

DP

Daria P

Chłopaki spisali się świetnie. Koktajle były niesamowicie pyszne i wyjątkowo przyozdobione. Polecam wszystkim Parą Młodych, które się wahają nad zamówieniem drink baru! To świetna atrakcja :)

3 lata temu

Kontakt - Mobilny Bar Vertigo

Mobilny Bar Vertigo

Zobacz Wieczory panieńskie i kawalerskie w Twoim województwie:

Zobacz Wieczory panieńskie i kawalerskie w pobliżu: