Sieraszewski Dance Studio

Aurelia Sieraszewska

Sieraszewski Dance Studio

Ul. Górnośląska 60-62,lok.5, Kalisz

O nas

💍Projekt: Pierwszy Taniec 💍
Wszyscy wiemy jak ważnym momentem na weselu jest dla młodej pary pierwszy taniec. W końcu, będzie obserwować Was cała sala. Warto się do niego profesjonalnie przygotować.
Przyjdźcie do nas, a sprawimy, że ten moment nie będzie dla Was wyzwaniem, ale chwilą radości, który zapamiętacie na całe życie.
Zapraszamy na kursy przygotowawcze oraz lekcje indywidualne. Niech ten dzień będzie dla Was najpiękniejszy.

Oferujemy również profesjonalne pokazy taneczne oraz taneczne animacje, które umilą każdą uroczystość.
Zapraszamy :)

PRZEDZIAŁ CENOWY

130 zł - 1500 zł

Oferta - Sieraszewski Dance Studio

Pokaz

400 zł - 1000 zł

Pokazy show obejmujące tańce latynoamerykańskie i tańce standardowe, podczas wesela lub wieczoru panieńskiego/kawalerskiego. Cena ustalana indywidualnie jest uzależniona od miejsca (przestrzeń parkietu przeznaczona na pokazy) i formy pokazu.

Nauka tańca

130 zł - 1200 zł

przedział cenowy zawiera
- Kurs Tańca Towarzyskiego i użytkowego,
- lekcję indywidualną dla pary,
- okazjonalną organizację zajęć grupowych nauki tańca, np z okazji wieczoru panieńskiego, itp.
- przygotowanie choreografii niespodziankowej Pana Młodego dla Panny Młodej, Panny Młodej dla Pana Młodego, Drużby dla Pary Młodej.

Animacje taneczne dla uczestników uroczystości

400 zł - 1200 zł

Przeprowadzenie zabaw i animacji tanecznych. Koszt ustalany indywidualnie, w zależności od formy animacji, przedziału wiekowego uczestników i czasu przeprowadzenia animacji.

Opinie - Sieraszewski Dance Studio

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Nasza szkoła współpracuje z Parami Młodymi od ponad 35 lat.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Indywidualnym podejściem do potrzeb każdej Pary Młodej i ich Wesela.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęściej zadawane są dwa pytania: 1. Jak wcześnie trzeba się aby dobrze przygotować się do pierwszego tańca? 2. Jak długo trzeba się uczyć? A odpowiadamy na nie tak: Zgłosić się warto jak najwcześniej. Każdy człowiek jest inny i potrzebuje innego czasu nauki, Dla niektórych będą to dwie lekcje, a inni aby poczuć się pewnie potrzebują większej ilości. Dlatego warto rozpocząć naukę jak najwcześniej aby można było w sposób dostosowany do danej Pary konstruktywnie rozłożyć ją w czasie.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Podstawowa oferta dla Par Młodych obejmuje grupowe kursy tańca towarzyskiego i użytkowego oraz lekcje indywidualne. Pary mogą skorzystać z oferty połączonej, czyli rozpocząć naukę od kursu i kontynuować na lekcjach indywidualnych lub od razu umówić się na lekcje indywidualne.

Z jakim wyprzedzeniem Młodzi powinni zarezerwować u Ciebie termin?

W przypadku przygotowania pierwszego tańca im wcześniej tym lepiej z uwagi na potrzeby danej Pary, która jest sprawą indywidualną (rodzaj muzyki, dobór choreografii, czas nauki). Natomiast w przypadku animacji, pokazu tańca, czy nauki tańca w trakcie uroczystości, należy się zgłosić w terminie nie późniejszym niż miesiąc przed planowanym wydarzeniem.

Ile czasu trwa przeważnie wykonanie Twojej usługi?

Przygotowanie pierwszego tańca jest inne dla każdej Pary. W zależności od potrzeba, takich jak wymagania edukacyjne, wybrana muzyka, dobór choreografii czas przygotowania choreografii dobierany jest indywidualnie do każdej Pary. Średnia ilość lekcji indywidualnych ogranicza się do sześciu spotkań. Jednak, niektórzy mogą potrzebować ich więcej, a niektórzy mniej.

Czy do realizacji usługi miejsce musi spełniać jakieś wymagania techniczne?

W przypadku pierwszego tańca, nauka odbywa się w szkole tańca, istnieje natomiast możliwość zorganizowania, lekcji - próby generalnej na sali, na której będzie odbywało się wesele. W przypadku animacji tanecznych uczestników wesela lub przeprowadzenia nauki tańca w trakcie uroczystości, potrzebne będą podstawowe informacje dotyczące sprzętu muzycznego (dj, zespół muzyczny itd.) i ilości miejsca przeznaczonego do zabawy. Nie ma konkretnych wymagań technicznych. Natomiast w przypadku pokazów tanecznych, wymagana jest odpowiednia ilość miejsca na parkiecie w zależności od formy i rodzaju pokazu.

Co jest największą zaletą Twojej atrakcji?

Indywidualne podejście do potrzeb każdej Pary Młodej i ich Wesela.

Jaki wariant Twojej oferty jest najchętniej wybierany przez Młode Pary?

Do tej pory do przygotowania pierwszego tańca Młode Pary decydowały się od razu skorzystać z lekcji indywidualnych. Natomiast w przypadku oferty dodatkowej, to każdy jej element był najczęściej wybierany w pełnym pakiecie.

Kontakt - Sieraszewski Dance Studio

Sieraszewski Dance Studio

ul. Górnośląska 60-62,lok.5 62-800 Kalisz

Zobacz Wieczory panieńskie i kawalerskie w Twoim województwie: