Mania imprezowania dym, konfetti, śnieg.

Magdalena

Mania imprezowania dym, konfetti, śnieg.

O nas

Jesteśmy po to, aby pomóc Ci zorganizować świetną imprezę!
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami. Chętnie pomożemy w wyborze naszych gadżetów na wesela, spotkania firmowe, imprezy urodzinowe i tym podobne.
Posiadamy do wynajęcia niemal wszystko czego możesz potrzebować.
Maszyna do dymu to spora atrakcja na weselach i innych imprezach. Po co stosuje się dym? Na pewno nie po to aby zadymić całe pomieszczenie, a bawiący się goście nie widzieli siebie nawzajem! Dym czy tez mgła to nieodzowny element oświetlenia, dzięki któremu wiązki efektów dyskotekowych wyglądają bardzo atrakcyjnie i efektownie załamując się w nim. Przykładowo pokaz laserowy bez wytwornicy dymu straciłby na atrakcyjności. Maszyna do dymu niskiego (ciężkiego) z kolei jest atrakcją podczas pierwszego tańca Pary Młodej. Zapraszam do skorzystania z opcji wynajęcia maszyny do dymu.
Strzelające konfetti nieodzownie kojarzy się z dobrą zabawą. Nie może go również zabraknąć na Twoim weselu lub imprezie urodzinowej!
Maszyna do produkcji sztucznego śniegu będzie nietypową aktrację na Twoją imprezę. Nada romantyczny wydźwięk najważniejszym momentom, wprowadzi w nastrój na jakim Ci zależy.
Nasze maszyny DJ POWER POPO-1000Y – wytwornice do baniek mydlanych, idealnie sprawdzają się w domach weselnych, klubach, restauracjach, na przyjęciach dla dzieci oraz jako uzupełnienie sprzętu zespołów i DJ-ów obsługujących imprezy okolicznościowe.

Opinie - Mania imprezowania dym, konfetti, śnieg.

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt - Mania imprezowania dym, konfetti, śnieg.

Mania imprezowania dym, konfetti, śnieg.

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Dębica

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: