Naturalna Pracownia

Agnieszka Skibińska

Naturalna Pracownia

(2)

O nas

Zajmujemy się oprawą florystyczną uroczystości. Nasza wizja to odpowiedzialna florystyka - tworząc wyjątkowe dekoracje na ślub i wesele, staramy się również ograniczyć negatywny wpływ na środowisko.

W odpowiedzi na Wasze potrzeby, rozszerzyliśmy naszą działalność o wypożyczalnie atrakcji weselnych. W naszej ofercie znajdziecie między innymi: fotobudkę, napis neonowy Miłość, napis podświetlony LED - LOVE, wytwornicę dymu ciężkiego, fotele BOHO (w stylu Paw), różnego rodzaju dekoracje weselne.

W celu stworzenia magicznego klimatu, mamy możliwość wykonania na Państwa zlecenie ścianek do zdjęć, baru ze słodkościami, kącika dziecięcego, które stworzą idealną kompozycję z dekoracją sali weselnej.

Naszą misją jest realizacja Waszych marzeń i wyobraźni o idealnej uroczystości. Dołożymy wszelkich starań, aby stworzyć wyjątkowe miejsce na najpiękniejszy dzień Waszego życia.

PRZEDZIAŁ CENOWY

100 zł - 3000 zł

Oferta - Naturalna Pracownia

Dekorowanie sali

500 zł - 3000 zł

Wystrój sali

500 zł - 3000 zł

Wiązanka ślubna + Butonierka

150 zł - 280 zł

Dekorowanie kościoła

100 zł - 1000 zł

Dekoracja kościoła

100 zł - 1000 zł

Opinie - Naturalna Pracownia

5

2 opinie

Dodaj opinię

JK

Jola K

Dziewczyny tworzą przepiekne kompozycje. Piękne, świeże kwiaty, kompozycje zaaranżowane z gustem❤️ zaufajcie dziewczynom, polecam!

2 lata temu

Źródło: Facebook

MS

Małgorzata S

Przepiękne kwiaty ułożone w uroczym pudełku. Bogata kompozycja pełna świeżych, idealnie dobranych gatunków. Jestem zachwycona ♥️?

2 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Z parami młodymi współpracujemy od kilku lat.

Kontakt - Naturalna Pracownia

Naturalna Pracownia

26-900 Kozienice

Zobacz usługodawców w pobliżu: