Innevino Sp. z o.o.

Aga Imielska

Innevino Sp. z o.o.

E.Plater 8, Warszawa

Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Celebrowanie świąt, wspomnień, rocznic, ważnych momentów czy sukcesów jest niezwykle ważne i przynosi tak wiele pozytywnych emocji! Dlatego z przyjemnością wybierzemy dla Ciebie innevino na każdą okazję. Jesteśmy w stałych i bliskich relacjach z naszymi winnicami. Pod konkretną potrzebę możemy zamówić wina, których nie znajdziesz w naszej stałej ofercie.

Nasza rodzinna butikowa firma powstała z pasji do podróżowania i wina. Jesteśmy bezpośrednim importerem win z Basenu Morza Śródziemnego. Sprowadzamy wina pyszne a nieznane jeszcze w Polsce. Wina z Korsyki, z Sardynii, z Toskanii, z Chorwacji, czy z Langwedocji. Wina czerwone, białe i różowe, wina spokojne i wina musujące. W swojej ofercie mamy wina budżetowe i wina dla konesera.

Możemy sprowadzić zarówno bardziej ekonomiczne wino (wciąż pyszne i świetnej jakości!) w kartonikach 3-5-10 litrowych, wino w większych butelkach 1,5 i 3 litrowych, jak również koneserskie perełki na naprawdę specjalne okazje.

Zadzwoń do nas i porozmawiajmy o Twoich potrzebach!

PRZEDZIAŁ CENOWY

15 zł - 400 zł

Oferta - Innevino Sp. z o.o.

Wino

15 zł - 399 zł

W swojej ofercie mamy pyszne wina z Basenu Morza Śródziemnego. Sami jeździmy po winnicach, testujemy i sprowadzamy do Polski. Jesteśmy butikowym importerem. Mamy własny sklep z winem i bar winny. Pod konkretną potrzebę możemy zamówić wina spoza naszej standardowej oferty, np. ekonomiczne (wciąż pyszne!) wina w kartonikach 3-5-10 litrowych, wino w większych butelkach 1,5-3 litrowych, jak również koneserskie perełki na naprawdę specjalne okazje.

Wino z degustacją

15 zł - 399 zł

Dla naszych klientów organizujemy specjalne dedykowane degustacje czy to podczas wesel, czy podczas innych okazji. Nasi pracownicy zadbają o Twoich weselnych gości i opowiedzą o naszych smakach.

Wino na prezent dla Rodziców i Świadków

15 zł - 399 zł

Pomożemy Ci wybrać oraz ładnie spakujemy wino na prezent w podziękowaniu dla ważnych i bliskich osób, które towarzyszą Ci w życiu.

Wino musujące

49 zł - 149 zł

Pomożemy wybrać Ci wino musujące na powitanie Twoich weselnych gości.

Wino deserowe

45 zł - 129 zł

Szukasz wina słodkiego lub wzmacnianego do tortu weselnego? Mamy je w swojej ofercie. Zapraszamy!

Opinie - Innevino Sp. z o.o.

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Jeśli mam być precyzyjna to od czerwca 2021 roku, ale wino kochamy od zawsze i od zawsze służyliśmy radą/

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Pyszne wina. Wina z Basenu Morza Śródziemnego, wina powracające do naszych podróży. Wina z Korsyki, Sardynii, Toskanii, Langwedocji czy Chorwacji. Wytrawne, słodkie, wzmacniane. Spokojne i musujące. Ekonomiczne i dla konesera. W tradycyjnych butelkach, ale też w większych 1,5 - 3 litrowych oraz w pudełkach 3-5-10 litrowych.

Wolne terminy

Kontakt - Innevino Sp. z o.o.

Innevino Sp. z o.o.

facebook website instagram

E.Plater 8 00-698 Warszawa

184 km od Torunia

255 km od Krakowa

119 km od Łodzi

302 km od Gdyni

175 km od Olsztyna

Poniedziałek

16:00 -20:00

Wtorek

16:00 -20:00

Środa

16:00 -20:00

Czwartek

16:00 -20:00

Piątek

16:00 -20:00

Sobota

12:00 -16:00

Jeśli standardowe godziny otwarcia nie odpowiadają Ci, po prostu zadzwoń a ustalimy inną godzinę spotkania. Zapraszam do kontaktu!