Grupa Bez Imienia
Grupa Bez Imienia Rawa Mazowiecka
(15)
Zobacz profil
Prosecco Van Bianca e Nera
Prosecco Van Bianca e Nera Poznań
(16)
Zobacz profil
Prosecco Pianinko
Prosecco Pianinko Zatory
Zobacz profil
Cheers Prosecco Van
Cheers Prosecco Van Koło
(5)
Zobacz profil
Winokąt - wino i sommelier na weselu

Ewa Grzelak

Winokąt - wino i sommelier na weselu

Warszawa

O nas

Winokąt powstał z połączenia pasji do wina i chęci dzielenia się wiedzą o nim. Nasze motto brzmi: Przybliżamy wino pod każdym kątem.

Jesteśmy miłośnikami wina, dobrego jedzenia oraz podróży. Staramy się łączyć naszą wspólną pasję z codziennym życiem oraz dzielić się nią z innymi. Nasza firma powstała w 2019 roku i wtedy właśnie rozpoczęliśmy prowadzenie szkoleń i degustacji wina. Oboje jesteśmy członkami Stowarzyszenia Sommelierów Polskich. Z branżą weselną współpracujemy od 2020 roku, prowadząc panele szkoleniowe dla przyszłych konsultantów ślubnych, wdrążających ich w tematykę wina.

Czym dokładnie się zajmujemy? Doradzamy w wyborze i zakupie wina, które indywidualnie dobieramy do weselnego menu, preferencji oraz budżetu Pary Młodej. Prowadzimy konsultacje online oraz osobiste spotkania dla Pary Młodej, podczas których przeprowadzamy degustacje zaproponowanego zestawu win. Proponujemy organizację stoiska sommelierskiego w trakcie trwania przyjęcia weselnego z odpowiednio przygotowaną selekcją win, które osobiście obsługujemy. Jest to wyjątkowa atrakcja dla gości weselnych, którym prezentujemy wybraną selekcję win. Dzięki temu dopasowujemy odpowiednie wino do oczekiwań poszczególnych gości, tak aby jak najbardziej umilić im czas. Ponadto organizujemy prywatne degustacje wina jako atrakcje w ramach wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego.

Każdy element naszej oferty dopasowujemy do oczekiwań Pary Młodej, a także wspieramy Konsultantów Ślubnych w kwestii odpowiedniego doboru wina na przyjęcie weselne. Choć stacjonujemy w Warszawie, to działamy na terenie całej Polski.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i poznania nas bliżej!

Opinie - Winokąt - wino i sommelier na weselu

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt - Winokąt - wino i sommelier na weselu

Winokąt - wino i sommelier na weselu

Polecani z kategorii winne wesele

Innevino Sp. z o.o.
Innevino Sp. z o.o. Warszawa
Zobacz profil
Culaccino
Culaccino Warszawa
Zobacz profil
Odkupienie Win
Odkupienie Win Warszawa
Zobacz profil
Winezja
Winezja Warszawa
(1)
Zobacz profil