Wybieramwino.pl

Małgorzata Kaczmarek

Wybieramwino.pl

Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Wybieramwino.pl to sklep z winami, z całego świata, który pomoże Wam uświetnić każdy wyjątkowy dzień. Selekcję wina, które zachwyci gości, ułatwi Wam opieka profesjonalnego sommeliera. Nie tylko pomoże Wam idealnie dopasować wino do menu, ale także do charakteru uroczystości i Waszych preferencji.

Szerokie portfolio win pozwoli Wam wybierać spośród znanych marek, jak i niszowych winnic. Dlatego znajdziecie u nas zarówno wysokiej jakości klasyczne wina, jak i oryginalne smaki, którymi przyjemnie zaskoczycie gości.

Z łatwością też dobierzecie alkohol do swojego budżetu. Mamy w ofercie wina od 9,9 do 150zł, a dodatkowo Młodej Parze proponujemy specjalne rabaty.

Jeśli chcecie podziękować gościom za świętowanie z Wami tej wspaniałej okazji, przygotujemy także estetyczne upominki dla gości. Miłym akcentem będzie artystyczna personalizacja etykiet.

Doskonale rozumiemy, że podczas weselnych przygotowań nie potrzebujecie więcej stresu, dlatego gwarantujemy terminowość i brak stłuczeń.

PRZEDZIAŁ CENOWY

9.9 zł - 150 zł

Oferta - Wybieramwino.pl

Pokaz

2500 zł - 5000 zł

Opiekę sommeliera podczas imprezy.

Opinie - Wybieramwino.pl

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Wybieramwino.pl od początku działalności przygotowuje specjalną selekcję win na przyjęcia weselne.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Nasza oferta to selekcja win we wszystkich odcieniach wytrawności. Mamy także rożne pojemności - zarówno te duże (idealne do karafek) jak i te małe, które są świetnymi prezentami dla gości weselnych.

Kontakt - Wybieramwino.pl

Wybieramwino.pl

facebook website

Kraków

240 km od Wrocławia

71 km od Katowic

196 km od Łodzi

486 km od Gdańska

Zobacz usługodawców w pobliżu: