Zaproszenia Białystok

Liczba ofert: 5

Liczba ofert: 5

Modelarnia Białystok ul. Sienkiewicza 18

Modelarnia Białystok ul. Sienkiewicza 18

Białystok Zaproszenia Artykuły dekoracyjne

(5)

Jesteśmy firmą rodzinną i zajmujemy projektowaniem i wykonywaniem rzeczy "ładnych" do wnętrz oraz wykonywaniem personalizowanych dodatków ślubnych wg naszych projektów. Stawiamy przede wszystkim na jakość projektów i staranne wykonanie. Zapraszamy do współpracy.

  • Księga gości
  • Napisy na stół
  • Numery na stoły
  • Toppery na tort
  • Zlecenia specjalne
5 zł Ceny od
41 zdjęć Ilość zdjęć
Stardust Studio

Stardust Studio

Białystok Zaproszenia

(15)

Oryginalne zaproszenia ślubne rodem z Twoich snów. Ażurowe zaproszenia i dodatki współgrające ze scenografią Twojego ślubu. A to wszystko uwieńczone przepięknym topperem na torcie weselnym, przy którym Wasz dzień stanie się niezapomniany na zawsze. Autorskie projekty, najlepsze materiały oraz jakość wykonania z dbałością o każdy szczegół. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie internetowej oraz FB. www.stardust-studio.pl W naszej ofercie znajdziesz: - przepiękne zaproszenia ślubne - ażurowe księgi gości - winietki, zawieszki, menu - plany stołów - toppery na tort weselny - skrzynki na koperty oraz obrączki - wiele innych

  • Zaproszenia ślubne
  • Zawiadomienia ślubne
40 zdjęć Ilość zdjęć
well done by GM

well done by GM

Białystok Zaproszenia Dekoracja kościoła Dekoracja sali

Jeśli przeraża Was ogrom technicznych szczegółów przy organizacji przyjęcia weselnego, jeśli czujecie, że jako Para Młoda zasługujecie na wszystko co najlepsze, jeżeli chcecie cieszyć się wyjątkowym dniem i żyć długo i szczęśliwie... koniecznie skontaktujcie się z Gabi. Zaplanuję, zaprojektuję, i zorganizuję dekorację wydarzenia ślubno - weselnego skrojonego na miarę Waszego gustu i budżetu. Oferuję profesjonalną dekorację sal weselnych (odmienię i uszlachetnię każde wnętrze), pojazdów (także wynajem) i innych pojazdów ślubnych, kościołów (dodam stylu i charakteru każdej ceremonii), a także dekorację pleneru (zadbam o detale, które zrobią wrażenie na gościach). Zapewniam perfekcję, oryginalność, otwartość, indywidualne podejście do każdego klienta, bezpieczeństwo a przede wszystkim oszczędność czasu. Stworzę niepowtarzalną atmosferę tego magicznego wydarzenia i zadbam o to, aby obietnice miały pokrycie w rzeczywistości. Moja wizja odsłoni piękno, na które czekacie. Instagram: welldonebygm

6 zdjęć Ilość zdjęć
Nieulotne Chwile

Nieulotne Chwile

Białystok Zaproszenia Sklepy z dekoracjami Dekoracja kościoła

(7)
Joanna W - Jestem baaardzo zadowolona i wdzięczna że mamy takie fajne dziewczyny w Białymstoku! Z nimi mogę brać ślub i wspólnie organizować co miesiąc! ;)
1 zł Ceny od
dodatkiweselne.pl

dodatkiweselne.pl

Białystok Zaproszenia Sklepy z dekoracjami Artykuły dekoracyjne

Jesteśmy sklepem internetowym, zajmującym się sprzedażą zaproszeń ślubnych oraz akcesoriów, dekoracji i dodatków na ten wyjątkowy dzień. Oferujemy piękne zaproszenia i dekoracje weselne, które z niewątpliwie podkreślą wyjątkowość tego najważniejszego w życiu wydarzenia. Jesteśmy przekonani, że różnorodność wzorów, które proponujemy oraz duża rozpiętość cenowa sprawią, że każda para narzeczonych znajdzie tu coś dla siebie. Z zaangażowaniem staramy się spełniać Państwa potrzeby i oczekiwania. Zapraszamy!

2 zdjęcia Ilość zdjęć

Najlepsi w Polsce z kategorii zaproszenia

Gatunkowe alkohole od producenta i prezenty na stół weselny - wysyłka na cały kraj - najlepsze ceny

Gatunkowe alkohole od producenta i prezenty na stół weselny - wysyłka na cały kraj - najlepsze ceny

Środa Śląska
Zobacz profil
5 / 5 z 27 opinii

Sprawdź inne oferty: