Forum Design Cards - Zaproszenia Ślubne

Marta Grzymała

Forum Design Cards - Zaproszenia Ślubne

Ogrodowa 1A, Warszawa

(1)
Pokaż telefon

Drukarnia Artystyczna Forum Design Cards to miejsce, gdzie innowacyjna technologia druku spotyka się z kreatywnością, klasą i stylem.
Od ponad 19 lat zajmujemy się poligrafią druków ozdobnych, sprawiając, że każdy produkt wychodzący spod naszych rąk stanowi połączenie funkcjonalności z artyzmem.
Specjalnie dla Ciebie stworzymy zachwycające zaproszenia ślubne, ekskluzywne karty okolicznościowe i szeroką gamę innych druków ozdobnych.
Papier jest naszą pasją i niewyczerpanym źródłem możliwości.
Z nami wybierzesz kompletną papeterię ślubną – od zaproszeń, kart menu, winietek, giftów dla gości, aż po karty z podziękowaniem za przybycie oraz okazjonalne druki ozdobne. A wszystko to utrzymane w jednej, spójnej tonacji i stylistyce z delikatnymi zdobieniami, dodającymi lekkości i klasycznej elegancji.
Zapraszamy do naszego Salonu w Warszawie na ul. Ogrodowej 1A oraz w Nadarzynie , ul. Błońska 58 lub na naszą stronę www.zaproszenia-slubne.com.

2 zł - 8 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Dekoracja kościoła

15 zł - 40 zł

Wystrój sali

6 zł - 40 zł

Dekoracja auta

15 zł - 40 zł

Dekoracja pleneru do sesji

6 zł - 20 zł

Opinie

5.0

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

MW

Marlena W

Piękne, elegancko zrobione, bezbłędnie. Kontakt z opiekunem bezproblemowy, wprowadzanie poprawek i zmian do wzorów - bezproblemowe ze str usługodawcy. Polecam

1 miesiąc temu

Kontakt

Forum Design Cards - Zaproszenia Ślubne

Ogrodowa 1A 00-893 Warszawa