Lots of Love - papeteria ślubna

Izabela

Lots of Love - papeteria ślubna

Warszawa

O nas

Lots of Love to małe studio projektowe, w którym tworzymy papeterię ślubną - zaproszenia, Save the Date, podziękowania i dodatki weselne. W naszej ofercie dominują kolekcje minimalistyczne, często w oryginalnej kolorystyce. Naszą główną misją jest tworzenie papeterii przyjaznej dla środowiska, dlatego drukujemy na papierach renomowanych firm, opatrzonych certyfikatami ekologicznymi oraz wprowadzamy wiele rozwiązań, które pozwalają minimalizować zużycie papieru i wykorzystywać go "do końca". Sami odpowiadamy za wszystkie etapy produkcji naszych zaproszeń – od projektu poprzez druk, wycinanie, kompletowanie i pakowanie zamówienia. Mamy dzięki temu pewność, że oddajemy w Wasze ręce produkt najwyższej jakości! Ponieważ zaproszenia drukowane są na bieżąco w naszej siedzibie, możemy zagwarantować naszym Klientom krótki czas realizacji zamówienia. Wysyłamy je zazwyczaj w ciągu 1-3 dni od momentu zatwierdzenia wszystkich szczegółów.

PRZEDZIAŁ CENOWY

1 zł - 10 zł

Opinie - Lots of Love - papeteria ślubna

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Dysponujemy własną drukarnią i magazynem, dlatego zamówienia wysyłamy w ciągu 1-3 dni od opłacenia zamówienia.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Zajmujemy się przede wszystkim projektowaniem i produkcją przyjaznych dla środowiska zaproszeń ślubnych, a także Save the Dates i dodatków weselnych, takich jak winietki, plany i numery stołów i karty menu.

Jaki jest Twój styl?

W naszych projektach stawiamy przede wszystkim na minimalizm i nowoczesność.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Jesteśmy firmą, która działa w duchu "less waste" - nasze zaproszenia i dodatki ślubne drukujemy wyłącznie na papierach pochodzących z recyklingu i/lub posiadających certyfikaty ekologiczne, nie wykorzystujemy plastikowych ozdób i nie stosujemy foliowych uszlachetnień papieru. Optymalizujemy zużycie papieru już na etapie projektu, a ze skrawków papieru, które pozostają po wycięciu papeterii tworzymy konfetti, które można wykorzystać jako dodatkowy element dekoracji ślubnej. Ponieważ używane przez nas papiery są biodegradowalne - wszystkie niewykorzystane ścinki przeznaczamy do... kompostowania w naszych prywatnych ogródkach!

Kontakt - Lots of Love - papeteria ślubna

Lots of Love - papeteria ślubna

Poniedziałek

10:00 -16:00

Wtorek

10:00 -16:00

Środa

10:00 -16:00

Czwartek

10:00 -16:00

Piątek

10:00 -16:00

Zobacz usługodawców w pobliżu: