PaperLove

Małgosia

PaperLove

Pokaż telefon

Paper Love stworzyliśmy z pasji do druku i z miłości do piękna. Nasze zamiłowanie do estetyki i fascynacja możliwościami wykorzystania papieru i elementów zdobniczych zrodziły kolekcje papeterii, która nadaje wyjątkowości i niezwykłości wszystkim ważnym uroczystościom!
Nasi projektanci łączą elementy artystyczne z wyobraźnią. Nadając im kształt i formę korzystamy z wysokiej jakości papierów, a użyte dodatki zachwycają oryginalnością i różnorodnością.
W swej ofercie posiadamy zarówno zaproszenia ślubne, winietki, zawieszki na butelki, menu, numery stolików, pudełka na koperty, księgi gości , tablice z rozmieszczeniem gości jaki i wiele innych dodatków. Proponujemy również karty okolicznościowe.
PaperLove to nie tylko możliwość skorzystania z gotowych wzorów papeterii, ale przede wszystkim realizacja Waszych zaproszeń lub innych elementów papeterii wg własnego projektu lub pomysłu.
Zawsze z przyjemnością podejmujemy się stworzenia zaproszeń i dodatków, uwzględniając marzenia, pomysły i pasje naszych Klientów.

Oferta

Dekoracja pleneru do sesji

Wystrój sali

Zaproszenia ślubne

Zawiadomienia ślubne

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Wolne terminy

Kontakt

PaperLove

website facebook instagram

Warszawa

Zobacz usługodawców w pobliżu: