PaperLove

Małgosia

PaperLove

Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Paper Love stworzyliśmy z pasji do druku i z miłości do piękna. Nasze zamiłowanie do estetyki i fascynacja możliwościami wykorzystania papieru i elementów zdobniczych zrodziły kolekcje papeterii, która nadaje wyjątkowości i niezwykłości wszystkim ważnym uroczystościom!
Nasi projektanci łączą elementy artystyczne z wyobraźnią. Nadając im kształt i formę korzystamy z wysokiej jakości papierów, a użyte dodatki zachwycają oryginalnością i różnorodnością.
W swej ofercie posiadamy zarówno zaproszenia ślubne, winietki, zawieszki na butelki, menu, numery stolików, pudełka na koperty, księgi gości , tablice z rozmieszczeniem gości jaki i wiele innych dodatków. Proponujemy również karty okolicznościowe.
PaperLove to nie tylko możliwość skorzystania z gotowych wzorów papeterii, ale przede wszystkim realizacja Waszych zaproszeń lub innych elementów papeterii wg własnego projektu lub pomysłu.
Zawsze z przyjemnością podejmujemy się stworzenia zaproszeń i dodatków, uwzględniając marzenia, pomysły i pasje naszych Klientów.

Oferta - PaperLove

Dekoracja pleneru do sesji

Wystrój sali

Zaproszenia ślubne

Zawiadomienia ślubne

Księga gości

50 zł - 150 zł

Naklejki na buty

Napisy na stół

Numery na stoły

Toppery na tort

Zlecenia specjalne

Winietki

Etykiety i naklejki na alkohol

Podziękowania dla gości

Podziękowania dla rodziców

Karty menu

Plan stołów

Opinie - PaperLove

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Wolne terminy

Kontakt - PaperLove

PaperLove

website facebook instagram Usługodawca oświadczył, że jest przedsiębiorcą. NIP: 5262383200

Warszawa

94 km od Radomia

Zobacz usługodawców w pobliżu: