Rusticove Studio

Katarzyna Kowalczyk

Rusticove Studio

(3)

O nas

Naszą pasją jest tworzenie wyjątkowych zaproszeń ślubnych oraz papeterii ślubnej. Do stylistyki zaproszeń dopasujemy winietki, zawieszki na alkohol, etykiety, weselne menu i wiele innych. Możesz wybrać zaproszenie z gotowych szablonów ale też stworzymy dla Ciebie indywidualny projekt wg Twoich potrzeb! Nie ograniczamy się do jednego stylu, zaprojektujemy dla Ciebie zaproszenia w stylu boho, glamour i wiele innych. Jeśli jesteś w trakcie przygotowań do wielkiej i ważnej uroczystości, skontaktuj się z nami, a stworzymy dla Ciebie niezapomniane dekoracje!

Oferta - Rusticove Studio

Zaproszenia ślubne

2 zł - 5 zł

Naszą pasją jest tworzenie wyjątkowych zaproszeń ślubnych oraz papeterii ślubnej. Do stylistyki zaproszeń dopasujemy winietki, zawieszki na alkohol, etykiety, weselne menu i wiele innych. Możesz wybrać zaproszenie z gotowych szablonów ale też stworzymy dla Ciebie indywidualny projekt wg Twoich potrzeb! Nie ograniczamy się do jednego stylu, zaprojektujemy dla Ciebie zaproszenia w stylu boho, glamour i wiele innych.

Opinie - Rusticove Studio

5

3 opinie

Dodaj opinię

JA

Ja A

Papeteria ślubna zrealizowana zgodnie z moim zamówieniem. Ogromna cierpliwość i wyrozumiałość. Jakość zaproszeń doskonała, grafika trafiona w punkt. Szybka realizacja i wysyłka. ?Firma godna polecania

3 lata temu

Źródło: Facebook

BH

Beata H

Zaproszenia na chrzest wykonane z ogromnym poczuciem estetyki. Elegancki minimalizm- czyli to, czego nigdzie nie mogłam znaleźć. Świetne doradztwo i bezproblemowy kontakt. Jestem bardzo zadowolona ?

3 lata temu

Źródło: Facebook

KM

Karina M

Starannie, pięknie i szybko wykonane zaproszenia ślubne najwyższej jakości ?

3 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Podstawową ofertą są zaproszenia ślubne. Do zaproszeń projektuję pasujące do siebie dodatki typu winietki, zawieszki na alkohol, menu weselne itp.

Kontakt - Rusticove Studio

Rusticove Studio

Kielce

Zobacz usługodawców w pobliżu: