Zaproszenia ślubne i inne

Karolina Góra

Zaproszenia ślubne i inne

Okulickiego 4/3/6, Piekary Śląskie

O nas

Dekoracje ślubne są niezwykle ważnym elementem podczas przygotowań do uroczystości. Mogą sprawić, że dzień ślubu będzie tym wymarzonym i najpiękniejszym.  Szukanie inspiracji, wybór dodatków jest ogromną przyjemnością, szczególnie dla Panny Młodej. W mojej ofercie znajdują się więc wszystkie potrzebne dodatki spójne z wizją Państwa Młodych. Nowożeńcy mogą wybrać konkretną kolorystykę, motyw przewodni, a nawet ten sam motyw  graficzny na całej papeterii ślubnej. Dzięki temu wszystko się ze sobą komponuje i tworzy piękną całość. W mojej ofercie wszystko jest własnoręcznie wykonywane przeze mnie. Handmade dla mnie znaczy robione z sercem, nie wydrukowane i już, tylko po prostu robione z pasją, całym serduchem.

Oferuję państwu ręcznie robione zaproszenia ślubne , winietki , menu weselne , zawieszki ślubne na alkohol , numery stołów , księga gości, skrzynie na koperty, pudełeczka na obrączki, koszyczki ratunkowe, wieszaki, drewniane zaproszenia , podziękowania dla rodziców dla świadków, gości, obsługi weselnej i wiele innych

PRZEDZIAŁ CENOWY

3 zł - 2500 zł

Oferta - Zaproszenia ślubne i inne

Zaproszenia ślubne

3 zł - 15 zł

Zajmuję się tworzeniem zaproszeń ślubnych i innej papeterii weselnej z myślą o wszystkich ceniących sobie oryginalność, jakość wykonania, subtelne i jednocześnie ekskluzywne wzornictwo.

Staram się  aby oferowane zaproszenia
nie były jedynie formalną informacją, lecz  stały się niezapomnianą pamiątką tej wyjątkowej chwili zarówno dla Młodej pary  jak i wszystkich gości.

Wzór, formę, kolorystykę, dodatki, czcionki, itd. - ustalamy  indywidualnie według potrzeb pary młodej. Jestem także otwarta na Państwa propozycje i preferencje.

Zawiadomienia ślubne

10 zł - 200 zł

Say the date, czyli zawiadomienie o dacie ślubu, to bardzo elegancki sposób na poinformowanie Waszych gości o planowanej uroczystości. Kolorystyka oraz tekst do wyboru przez parę młodą. Może to być kartka, pocztówka wysłana do każdego gościa, może być w formie zdjecia, plakatu, drewnianej ramki. W ofercie również drobne upominki dla Świadka i Świadkowej ze specjalną prośbą o pomoc w tym ważnym dniu.

Księga gości

50 zł - 200 zł

Księga Gości to obowiązkowy element każdego Ślubu i Przyjęcia weselnego, pozwala zachować życzenia gości, może służyć również jako pamiątkowy album na zdjęcia np. z fotobudki, aparatu Instax czy profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Księga gości może przybrać również inną formę, butelki z liscikami, albo ramki na pamiątkowe serduszka. Wszystko aby ten wyjątkowy dzień został w pamięci młodych na zawsze.

Napisy na stół

50 zł - 200 zł

Numery na stoły

50 zł - 100 zł

Toppery na tort

50 zł - 100 zł

Zlecenia specjalne

800 zł - 5000 zł

Całkowite zestawy ślubnych dekoracji i papeterii od zaproszeń po prezenty podziękowania dla rodziców, wszystko utrzymane w jednym motywie . Młoda para powierza mi całkowicie sprawę dekoracji ślubnych, a ja z największą przyjemnością i zaangażowaniem zadbam o każdy najmniejszy szczegół.

Winietki

1 zł - 10 zł

Winietki ślubne z nadrukiem nazwisk gości to pomysł, jak rozsadzić gości na przyjęciu weselnym. Wizytówki na wesele powinny znaleźć się obok talerzy gości i pasować stylem do pozostałych dekoracji stołu weselnego. Winietki ślubne w modnych wzorach ułatwią gościom odnalezienie miejsc przy stole, ale też pięknie go udekorują. Możliwość stworzenia winetki 2w1 czyli wraz z drobiazgiem którym podziękujecie gościom za przybycie. Np. Podziękowanie dla gości w formie czekoladki Merci.

Etykiety i naklejki na alkohol

1 zł - 20 zł

Zawieszki ślubne są nieodłącznym elementem zdobiącym trunki na stołach weselnych. Mogą one mieć różnorodną formę. Zawieszek okrągłych, prostokątnych, ze ściętymi bokami, zawieszek w formie kokardy lub muchy oraz naklejek. Całkowita personalizacja, możliwość wyboru tekstów na zawieszki, od tradycyjnych toastów, po śmieszne orginalne wierszyki.

Podziękowania dla gości

2 zł - 10 zł

Bardzo miłym i wdzięcznym gestem jest podziękowanie gościom za przybycie na uroczystość Ślubu, Wesela. Upominki dla gości powinny pasować do charakteru całej imprezy. Może to być drobna winietka z czekoladką merci, lizaczkiem, małe pudełeczko ze słodkościami, belgijska czekoladka, maly świecznik, drewniany magnes lub jakiś drobiazg który w jakiś szczególny sposób będzie przywoływał tę uroczystość w pamięci gości i z pewnością wszyscy docenią ten miły gest.

Podziękowania dla rodziców

80 zł - 500 zł

Rodzice, to bardzo ważne osoby w życiu każdego. To dzięki nim również dzień ślubu nabiera charakteru i staje się niezapomniany. Dlatego warto również im sprawić miły podarunek.  W mojej ofercie gotowe skrzynie z upominkami, ręcznie malowane kubki z dedykacją, orginalne drewniane ramki, lub kosze słodkości. 

Oferuję również specjalne podziękowania dla świadków.

Karty menu

5 zł - 10 zł

Plan stołów

5 zł - 20 zł

Dekoracja auta

50 zł - 200 zł

W tym wyjątkowym dniu również auto, którym para pojedzie do ślubu powinno być pięknie udekorowane. Mam dla Państwa szeroki wybór różnokolorowych kokard, stroików, bukiecików, motylków i innych dekoracji przeznaczonych do ozdobienia samochodu. Dzięki nim każdy pojazd stanie się wyjątkowy i zyska na elegancji. Dodatkowo polecam również oryginalne tablice rejestracyjne dla nowożeńców.

Opinie - Zaproszenia ślubne i inne

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Zaczynam swoją przygodę, ale pomysłów mam ogromnie dużo, wierzę, że się uda.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Dekoracje ślubne, zaproszenia i całą ślubną papeterię.

Kontakt - Zaproszenia ślubne i inne

Zaproszenia ślubne i inne

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Okulickiego 4/3/6 41-943 Piekary Śląskie