Dietetyk Natalia Gałka - Awesome Life

Natalia Gałka

Dietetyk Natalia Gałka - Awesome Life

Brzegowa 114B, Brenna

Od lat pasjonuję się zdrowym odżywianiem. Dzięki jedzeniu w zgodzie z naturą wyleczyłam tarczycę, mam trójkę wspaniałych dzieci, a nawet wyszłam z zaburzeń odżywiania.

To wszystko popchnęło mnie do zdobycia kwalifikacji do zawodu dietetyka i psychodietetyka. Chcę dzielić się z Wami tym, co odkryłam i czym żyję na co dzień.

Zapraszam szczególnie osoby cierpiące na zaburzenia odżywiania, walczące z nadwagą oraz wszystkich zainteresowanych dietą roślinną. Prowadzę programy edukacji żywieniowej: "Jem w zgodzie ze sobą" oraz "Schudnąć bez diety". Więcej informacji na stronie internetowej www.awesomelife.pl

50 zł - 600 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Konsultacja dietetyczna

50 zł - 180 zł

- Konsultacje on-line – Jeżeli nie wiesz jeszcze czego potrzebujesz: indywidualnego jadłospisu, czy po prostu wskazówek jak jeść; chcesz porozmawiać bo wydaje Ci się, że możesz mieć problemy z zaburzeniami odżywiania lub ma je ktoś dla Ciebie bliski – umów się na konsultacje on-line.
- Jadłospisy wegetariańskie i wegańskie
- Jadłospisy indywidualne, np. pod choroby tarczycy

Trener personalny

600 zł - 600 zł

Program „Schudnąć bez diety” – Stworzyłam ten program bo głęboko wierzę w to, że restrykcyjne diety nie działają. Co jest ważne, to zmiana naszej relacji z jedzeniem i uświadomienie sobie może niektórych faktów, czyli EDUKACJA. Mój program trwa 4 tygodnie. Każdego dnia jesteśmy w kontakcie przez WhatsApp, dostajesz ode mnie karty pracy z zadaniami do zrobienia, 4 razy spotykamy się on-line na omówieniu postępów. Uczę Cię krok po kroku jak jeść zdrowo i słuchać własnego organizmu, wyrabiasz zdrowe nawyki żywieniowe, które przekładają się na kolejne tracone kilogramy.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt

Dietetyk Natalia Gałka - Awesome Life

Brzegowa 114B 43-438 Brenna

14 km od Bielsko-Białej

Zobacz usługodawców w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Brenna: