Gabinety Stomatologiczne - Piastowska Lenik sp.p.

Michał Lenik

Gabinety Stomatologiczne - Piastowska Lenik sp.p.

Piastowska, 37, Kraków

Od 1955 roku tworzymy klinikę, w której niezwykle istotna jest nie tylko jakość świadczonych usług, ale i relacje z naszymi pacjentami. Świadectwem są Pacjenci którzy leczą się w naszym Gabinecie niekiedy od trzech pokoleń.
Fundamentem naszej działalności są bardzo wysokie kwalifikacje zawodowe i umiejętności interpersonalne pracowników oraz starannie dobrany sprzęt, który umożliwia kompleksowe leczenie pacjentów. Wciąż rozwijający się zespół, swoim zaangażowaniem buduje atmosferę tej kliniki a systematyczne szkolenia w najnowszych osiągnięciach stomatologii oraz nieustanna modernizacja sprzętu zapewniają opiekę na najwyższym poziomie.

Oferta

Wybielanie zębów

Planując ślub należy wziąć pod uwagę estetykę uśmiechu i wcześnie podjąć odpowiednie kroki, aby ostateczny efekt był w pełni zadowalający. Zapraszamy na konsultacje między innymi z zakresu:
- laserowego wybielania zębów
- korekty kształtu zębów
- korekty uśmiechu dziąsłowego
- implantów stomatologicznych
- leczenia ortodontycznego

Podczas konsultacji zostanie państwu przedstawiony plan postępowania wraz z kosztorysem oraz wygodną formą spłaty uwzględniającą płatność ratalną.

Zapraszamy również na stronę internetową w celu zapoznania się z pełną ofertą firmy.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

W przypadku wybielania zębów minimalny czas od konsultacji do ślubu to 6 tygodni. Gwarantuje to uzyskanie zadowalającego efektu nawet w trudnych przypadkach. W przypadku innych terapii, zwłaszcza protetycznych, czas leczenia jest ustalany indywidualnie, zalecana jest jak najwcześniejsza konsultacja.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Gabinet specjalizuje się w endodoncji mikroskopowej, implantoprotetyce, periodontologii oraz leczeniu kompleksowemu (w tym estetyce stomatologicznej). W celu zapoznania się z pełną ofertą zapraszamy na stronę internetową http://stomatologiapiastowska.pl/

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Kompleksowe leczenie stomatologiczne wymaga czasu. Jeżeli planują Państwo znaczne zmiany w estetyce uśmiechu zalecamy konsultację minimum 6-8 miesięcy przed ślubem (w przypadku leczenia ortodontycznego minimum 12 miesięcy). W przeciwnym razie osiągnięcie wymarzonego efektu może nie być możliwe.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

W kompleksowej opiece nad pacjentem mamy ponad 60 lat doświadczenia, daje nam to wgląd w szerokie spektrum przeprowadzonych terapii i pozwala rzetelnie opracować indywidualny plan dla Państwa. Zdając sobie sprawę ze specyfiki okresu przedślubnego i towarzyszącego natłoku zajęć jesteśmy w stanie z wyprzedzeniem zaproponować elastyczne terminy wizyt.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Tworzymy zespół specjalizujący się w wąskich dziedzinach stomatologii i posiadający w tym zakresie najwyższe kompetencje . Jest to jedyne pewne rozwiązanie w przypadku postępowania interdyscyplinarnego. Leczenie zawsze rozpoczynamy od dogłębnej diagnostyki, minimalizującej ryzyko powikłań, a przeprowadzamy je z zachowaniem unikalnych standardów higienicznych.

Kontakt

Gabinety Stomatologiczne - Piastowska Lenik sp.p.

Piastowska, 37 30-067 Kraków

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: