Gabinety Stomatologiczne - Piastowska Lenik sp.p.

Michał Lenik

Gabinety Stomatologiczne - Piastowska Lenik sp.p.

Piastowska, 37, Kraków

O nas

Od 1955 roku tworzymy klinikę, w której niezwykle istotna jest nie tylko jakość świadczonych usług, ale i relacje z naszymi pacjentami. Świadectwem są Pacjenci którzy leczą się w naszym Gabinecie niekiedy od trzech pokoleń.
Fundamentem naszej działalności są bardzo wysokie kwalifikacje zawodowe i umiejętności interpersonalne pracowników oraz starannie dobrany sprzęt, który umożliwia kompleksowe leczenie pacjentów. Wciąż rozwijający się zespół, swoim zaangażowaniem buduje atmosferę tej kliniki a systematyczne szkolenia w najnowszych osiągnięciach stomatologii oraz nieustanna modernizacja sprzętu zapewniają opiekę na najwyższym poziomie.

Oferta - Gabinety Stomatologiczne - Piastowska Lenik sp.p.

Wybielanie zębów

Planując ślub należy wziąć pod uwagę estetykę uśmiechu i wcześnie podjąć odpowiednie kroki, aby ostateczny efekt był w pełni zadowalający. Zapraszamy na konsultacje między innymi z zakresu:
- laserowego wybielania zębów
- korekty kształtu zębów
- korekty uśmiechu dziąsłowego
- implantów stomatologicznych
- leczenia ortodontycznego

Podczas konsultacji zostanie państwu przedstawiony plan postępowania wraz z kosztorysem oraz wygodną formą spłaty uwzględniającą płatność ratalną.

Zapraszamy również na stronę internetową w celu zapoznania się z pełną ofertą firmy.

Opinie - Gabinety Stomatologiczne - Piastowska Lenik sp.p.

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Gabinet specjalizuje się w endodoncji mikroskopowej, implantoprotetyce, periodontologii oraz leczeniu kompleksowemu (w tym estetyce stomatologicznej). W celu zapoznania się z pełną ofertą zapraszamy na stronę internetową http://stomatologiapiastowska.pl/

Kontakt - Gabinety Stomatologiczne - Piastowska Lenik sp.p.

Gabinety Stomatologiczne - Piastowska Lenik sp.p.

Piastowska, 37 30-067 Kraków

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: