La Dentica Koszalin Świeszyno Bobolice

Joanna Sobczyk

La Dentica Koszalin Świeszyno Bobolice

(16)

Moglibyśmy napisać, że La Dentica to lokalna sieć gabinetów stomatologicznych z ugruntowaną pozycją na rynku. Moglibyśmy napisać też, że posiadamy lata doświadczeń w takich dziedzinach jak leczenie próchnicy, protetyka, chirurgia stomatologiczna, implanty, ortodoncja, leczenie kanałowe oraz stomatologia estetyczna.

Jednak napiszemy tylko tyle, że uwielbiamy sprawiać, żeby na tym świecie było trochę więcej uśmiechu.

Z wielką radością przyczynimy się do tego, żeby Wasz szczęśliwy dzień wypełniony był najpiękniejszymi uśmiechami jakie widział świat;-)

200 zł - 800 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Wybielanie zębów

200 zł - 800 zł

"Uśmiech to krzywizna, która wszystko prostuje"

Chcesz się cieszyć jasnym, pięknym uśmiechem na swoim ślubie?

Wybierz się na profesjonalny zabieg wybielania zębów, który trwa tylko 1,5h, a efekt cieszy oczy przez bardzo długi czas ;)

NA CZYM POLEGA ZABIEG: Wybielanie zębów polega na dwu- lub trzy- krotnym nałożeniu specjalnego żelu wybielającego na powierzchnię zębów. Efektem zabiegu są białe, lśniące zęby, a Państwo młodzi czują się atrakcyjni i pewni siebie!

CZAS TRWANIA ZABIEGU: Cały zabieg wybielania trwa ok. 60-90 minut, jest całkowicie bezpieczny i każdorazowo wykonuje go wyspecjalizowana higienistka stomatologiczna lub lekarz dentysta.

ZALETY WYBIELANIA GABINETOWEGO: Wybiela się zęby o kilka odcieni według skali VITA, zabieg daje nawet o 30% lepsze rezultaty niż wybielanie nakładkowe/nocne. Wybielanie gabinetowe to w 100% bezpieczna metoda.

Kolejną metodą wybielania jest metoda nakładkowa:
Jest to system profesjonalnego wybielania, którą Pacjent przeprowadza sam w domu, po wcześniejszej wizycie w gabinecie i konsultacji ze stomatologiem oraz higienistką stomatologiczną.

NA CZYM POLEGA ZABIEG?
Na podstawie wycisku szczęki i żuchwy Pacjent otrzymuje indywidualnie wykonane nakładki, które zakłada na noc. Higienistka stomatologiczna instruuje Pacjenta, jak prawidłowo należy to zrobić: żel należy nakładać na wewnętrzną powierzchnię przednich ścianek nakładki, by wybielaniu poddać przednią część zębów – widoczną dla innych osób.

JAKI JEST EFEKT PO ZABIEGU?

Po zabiegu zęby są wybielone nawet o kilka odcieni. Duże rozjaśnienie zębów uzyskuje się już po pierwszej nocy. Wybielanie trwa od 7 do 10 dni, a efekt utrzymuje się około 2 lat.

ZALETY WYBIELANIA NAKŁADKOWEGO:
- Zupełny brak lub niewielka nadwrażliwość zębów na zmiany temperatury w trakcie wybielania
- Po zakończeniu wybielania nakładki mogą być wykorzystane do ponownego wybielania
- Pacjent sam decyduje o stopniu rozjaśnienia zębów regulując to czasem wybielania.

W La Dentica wykonujemy zabiegi wybielania zębów także z użyciem lasera stomatologicznego, który jest wartościowym źródłem energii do aktywacji w sposób prosty i szybki substancji wybielającej. Specjalistyczne wybielanie przy użyciu środka aktywowanego laserem diodowym nie tylko poprawia efekt końcowy wybielania, ale również chroni szkliwo przed zmianą struktury. Używamy profesjonalnego lasera stomatologicznego SMART M Pro firmy Lasotronix. Dodatkowych inormacji można uzyskać bezpośrednio w gabinecie.

Opinie

5

16 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

MP

Marta P

Serdecznie polecam!! Przemili stomatolodzy, efekty wybielania niesamowite. Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na zabieg.

1 rok temu

KS

Kaśka S

Najlepszy stomatolog w mieście! Polecam

2 lata temu

Źródło: Facebook

NM

Natalia M

Serdecznie polecam, bardzo profesjonalne podejście do pacjenta

2 lata temu

Źródło: Facebook

OM

Olivia M

Bardzo mili stomatolodzy :)

2 lata temu

Źródło: Facebook

GK

Gabriela K

Jestem bardzo zadowolona! Moi ulubieni dentyści

2 lata temu

Źródło: Facebook

Anetta Ł

Polecam,pięć gwiazdek to mało.Dziś mialam wyrywaną 8mke,super podejście do pacjenta,nie bolało wogole,ze strachu połowy nie pamietam,ale napewno tam będę leczyć ząbki.

2 lata temu

Źródło: Facebook

HJ

Hanna J

polecam....jestem bardzo zadowolona,z usług...W Bobolicach

2 lata temu

Źródło: Facebook

NM

Natalia M

Bardzo dobry stomatolog, jestem zadowolona, wyrywanie zęba bez bólu :)

2 lata temu

Źródło: Facebook

MW

Marian W

Jak najbardziej polecam. Zabiegi wykonywane bez bólu. Dobre ceny oraz miła obsługa pacjentów

2 lata temu

Źródło: Facebook

KW

Kamil W

Polecam z całego serca. Bez bólowe wyrywanie zębów, bardzo dobrze znieczulone miejsce, ceny adekwatne do usług. Moi ulubieni dentyści

2 lata temu

Źródło: Facebook

Domi Ł

Z czystym sumieniem polecam ❤

2 lata temu

Źródło: Facebook

BO

Beata O

Ból zęba został szybko pogromiony :)

2 lata temu

Źródło: Facebook

TA

Tamara A

Wszystko w porządku, polecam.

2 lata temu

Źródło: Facebook

KM

Karol M

To moja kolejna wizyta, bardzo fajna miła i ciepła atmosfera, dobre doradztwo, zabiegi/kuracja są bardzo dobrze dostosowane.

2 lata temu

Źródło: Facebook

MZ

Monika Z

Polecam z czystym sumieniem. Na kilkanaście wizyt nie mam żadnych zastrzeżeń. Pani dr nie naciąga, zawsze opowie jakie są warianty leczenia, dba żeby nic nie bolało.

2 lata temu

Źródło: Facebook

AP

Anna P

Serdecznie polecam, jestem bardzo zadowolona.

2 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Najbardziej w swojej pracy lubimy to, że nie ma dwóch takich samych dni, nie ma nudy, cały czas mamy nowe wyzwania, rozwijamy się. Lubimy też kontakt z ludźmi oraz to, że przynosimy im realną pomoc w ich problemach. Często po prostu przywracamy uśmiech na usta osób, które do nas przychodzą i to cieszy nas za każdym razem tak samo.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Wejście do branży ślubnej było świadomą decyzją. Przez lata działalności zebraliśmy odpowiedni zespół, sprzęt oraz doświadczenie niezbędne do profesjonalnego przygotowania Pary Młodej do ślubu od strony nieskazitelnego, śnieżnobiałego uśmiechu. Następnie powstała kompleksowa oferta ślubna obejmująca profesjonalne czyszczenie zębów oraz wybielanie. Kolejnym krokiem było znalezienie odpowiedniego partnera, z którym moglibyśmy trafić do możliwie szerokiego grona osób przygotowujących się do tak wyjątkowego wydarzenia jakim jest ślub. Padło na portal Wedding.pl. W ten sposób La Dentica zaistniała w branży ślubnej, z którą mamy zamiar związać się na dłużej:-)

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Nasza przygoda z branżą ślubną dopiero się zaczęła, jednak zabiegi, które wykonujemy w ramach oferty ślubnej wykonujemy z powodzeniem od wielu lat.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie renomowanych firm. Podążamy za najnowszymi trendami i jesteśmy na bieżąco z nowinkami technologicznymi. Jeżeli chodzi o zabiegi profesjonalnego czyszczenia zębów używamy piaskarek firmy NSK oraz skalerów firmy EMS. Do wybielania laserowego korzystamy z lasera firmy Lasotronix, model Smart M Pro.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Osobiście najbardziej lubimy ten moment, w którym para młoda zmierza do ołtarza i wszystkie oczy zwrócone są tylko na nich. W tym momencie lubimy patrzeć na twarze Państwa Młodych, którzy ukradkiem spoglądają na siebie wzrokiem pełnym szczęścia i miłości. Jeżeli chodzi o moment najbardziej wzruszający, to jest to dla nas moment składania przysięgi małżeńskiej. Jest to ten moment, w którym dociera do nas, że te dwie osoby zdecydowały się być ze sobą na dobre i na złe. Wtedy ujmuje nas szczerość w ich oczach i niczym nieskrępowany uśmiech na twarzach:-)

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

W zależności od warunków, wybielanie zębów w gabinecie zajmuje do dwóch godzin. Jeżeli łączymy wybielanie z profesjonalnym czyszczeniem zębów niezbędne są dwie wizyty w gabinecie. Pierwsza, na około dwie godziny na czyszczenie i po kilku dniach kolejna wizyta na wybielanie.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Oferujemy szeroki zakres usług stomatologicznych. Nasza podstawowa oferta obejmuje leczenie próchnicy, protetykę, implanty zębów, stomatologię estetyczną, do której zalicza się wybielanie zębów oraz profilaktykę i higienę, do których z kolei zaliczamy profesjonalne czyszczenie zębów.

Jaki jest Twój styl?

Na co dzień preferujemy luźny, wygodny styl. W naszych codziennych stylizacjach przeważa denim oraz bawełna. Nasz ulubiony zestaw na co dzień to dobre jeansy i bawełniany T-shirt. Za to na bardziej formalne okazje w ruch idą wysokie szpilki u Pań i czarne smokingi u Panów :-)

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Nie pokusilibyśmy się o wskazania jednej wspólnej cechy wszystkich naszych klientów. Każdy kto do nas przychodzi jest jest indywidualnością i tak staramy się do podchodzić do naszych klientów.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Wymarzony dla nas ślub to taki, który jest dobrze zorganizowany oraz kiedy wiemy dokładnie jaka jest na nim nasza rola oraz jakie są wobec nas oczekiwania. Wymarzony ślub dla nas to z drugiej strony też taki, który spowija pewna ,,magia" i kiedy czujemy, że mamy do czynienia z dwojgiem ludzi, którzy się kochają. Wtedy i nam udziela się atmosfera szczęścia i miłości:-) To tak, jakbyśmy na te kilka chwil przenieśli się do świata z bajki albo komedii romantycznej:-) Lubimy to:-)

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Najlepiej współpracuje nam się z osobami otwartymi, które w jasny sposób wyrażają na czym im zależy i nie boją się pytać, kiedy mają wątpliwości. Wtedy jesteśmy w stanie dobrać najlepszą usługę adekwatną zarówno do potrzeb jak i możliwości klienta.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Ostatnio jeden z pacjentów po ujrzeniu swojego odbicia w lustrze po odbudowie braków w uzębienia rozpłakał się ze szczęścia. Była to zdecydowanie moment, który zapadnie nam na długo w pamięci.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęściej zadawane pytania to: Jaki jest koszt wybielania? Odpowiedź: 800 zł /zarówno wybielanie nakładkowe jak i w gabinecie/ Ile czasu trwa wizyta: Odpowiedź: wybielanie na wizycie trwa do dwóch godzin. Profesjonalne czyszczenie zębów /skaling + piaskowanie/ trwa ok. 1,5 godziny. Wybielanie nakładkowe trwa kilka dni i niezbędne są dwie wizyty w gabinecie. Pierwsza w celu pobrania wycisku. Druga w celu oddania nakładek do wybielania oraz poinstruowania co do używania nakładek i środka wybielającego. Następnie przez kilka dni należy stosować nakładki oraz środek zgodnie z zaleceniami lekarza.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Zawody lekarza dentysty oraz higienistki stomatologicznej to zajęcia odpowiedzialne i wymagające stałego podnoszenia swoich kwalifikacji. W czasach ciągłego postępu technologicznego oraz rosnącej świadomości społeczeństwa niezbędne jest bycie na bieżąco zarówno najnowszymi metodami leczenia jak i trendów estetycznych. Krótko mówiąc, ten kto tego nie lubi, długo tak nie wytrzyma:-) Nam się udaje już ponad 10 i chyba dopiero się rozkręcamy:-)

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Przede wszystkim należy szukać profesjonalisty w swoim fachu oraz kogoś, kto potrafi rozpoznać nasze potrzeby i dobrać odpowiednie rozwiązanie.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Naszymi mocnymi stronami są długoletnie doświadczenie, wysokie kwalifikacje, profesjonalne podejście, nowoczesny sprzęt oraz to, że my po prostu lubimy ludzi i lubimy z nimi pracować:-)

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Dużo powiedzieliśmy już o naszym profesjonalizmie oraz doświadczeniu. Jenak dodamy także że w większości własne śluby mamy już za sobą i wiemy, czego nam brakowało kiedy sami korzystaliśmy z różnych usług przy tej okazji. Dlatego przyrzekliśmy sobie, że jeżeli przyjdzie nam pracować z Parami Młodymi to zrobimy wszystko, żeby ten piękny, jednak czasem stresujący, okres przygotowań do ślubu był dla nich z naszej strony czystą przyjemnością:-)

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

To co nas wyróżnia to szeroki zakres usług, elastyczne dopasowanie się do terminów, możliwość wizyty w sobotę oraz zniżka dla użytkowników Wedding.pl

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Ulubiony film (może nie z ostatniego sezonu, ale ostatnio oglądany) to ,,Światło między oceanami", piosenka to oczywiście ,,Weź nie pytaj" Pawła Domagały, a zdjęcie? Zajrzyjcie do galerii zdjęć naszego profilu na Wedding.pl - ostatnie zdjęcie;-))

Kontakt

La Dentica Koszalin Świeszyno Bobolice

Koszalin

137 km od Szczecina

37 km od Bobolice

388 km od Warszawy

206 km od Poznania

Poniedziałek

09:00 -18:00

Wtorek

09:00 -18:00

Środa

09:00 -18:00

Czwartek

09:00 -18:00

Piątek

09:00 -18:00

Sobota

08:00 -15:00

W soboty wykonujemy zabiegi higienizacji oraz wybielanie gabinetowe, godziny dostosowujemy do potrzeb pacjenta

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: