Perfect Wedding Smile.Wioletta Witek

Perfect Wedding Smile.Wioletta Witek

Polna 27/103, Puławy

Witam serdecznie !
Nazywam się Wioletta Witek. Jestem dyplomowaną higienistką stomatologiczną z jedenastoletnim doświadczeniem zawodowym. Pracuję w gabinecie stomatologicznym Nexus Dental w Puławach, gdzie zajmuję się prowadzeniem "Gabinetu higieny jamy ustnej" w którym wykonuję zabiegi profilaktyczno - lecznicze i wybielam zęby.
Wedding perfect smile.
Każdy chce, aby dzień ślubu był doskonały, a wspaniały uśmiech ludzi, którzy biorą ślub, powinien być zadbany, jasny i olśniewający. Twoje zdjęcia ślubne uchwycą wspomnienia z Twojego wyjątkowego dnia, którym będziesz cieszyć się na zawsze. Piękny zadbany uśmiech jest koniecznością.
Przygotowując każdy szczegół na swój ślub, nie zapomnij o poprawie swojego uśmiechu.
Zabieg wybielania, który chcę Tobie zaproponować można wykonać tydzień przed uroczystością.. Biała dieta trwa tylko 2 dni. Zabieg jest zabiegiem regenerującym szkliwo i jednocześnie je wybiela..Masz wrażliwe zęby, teraz to nie problem. Gwarantuję zadowolenie z efektów:)

250 zł - 1500 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Najbardziej cieszy mnie efekt końcowy mojej pracy. Efekty zabiegów profilaktycznych i estetycznych, które przynoszą zadowolenie i radość pacjentom. Cieszą również systematyczne powroty i postępy w higienie jamy ustnej.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Jesteśmy nowoczesnym gabinetem, korzystam z najlepszych osiągnięć stomatologii. Pracuję w powiększeniu : lupy stomatologiczne i mikroskop zabiegowy pozwalają mi na super dokładność w wykonywaniu zabiegów. Laser biostymulacyjny pozwala na szybszą regenerację dziąseł po zabiegach, można też leczyć nim stan zapalny dziąseł, opryszczkę , afty i inne. Kamera wewnątrz ustna fluorescencyjna,która pozwala na pokazanie pacjentowi wnętrz jego jamy ustnej w powiększeniu przy fotelu. Kamera ma możliwość rozpoznawania ognisk próchnicy i odwapnień.Istnieje możliwość wykonania zdjęć. Preparaty i materiały na których pracuję również są najwyższej jakości.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Jestem dokładna, pracuję na najlepszych sprzętach i materiałach. Cały czas uczę się i podwyższam swoje umiejętności by jak najlepiej zadbać o swoich pacjentów. Zależy mi by każdy pacjent był zadowolony.

Kontakt

Perfect Wedding Smile.Wioletta Witek

Polna 27/103 24-100 Puławy

112 km od Warszawy

43 km od Lublina

Inspiracje ślubne

Znajdź usługodawcę w Twoim województwie