Smilenation - prosty sposób na proste zęby

Zuzanna Kopania

Smilenation - prosty sposób na proste zęby

(7)

O nas

Chcesz mieć piękny uśmiech w dniu swojego ślubu? Z nami, za pomocą niewidocznych aparatów nakładkowych, w sposób bezpieczny dla Twojego ślubnego budżetu, osiągniesz wymarzony uśmiech. Wystarczy nawet 6 miesięcy!

Wiemy że żyjesz w nieustannym ruchu i jesteś pochłonięta planowaniem Waszego ślubu, dlatego ze Smilenation nie będziesz marnować czasu i pieniędzy na comiesięczne wizyty u ortodont. Nasza innowacyjna technologia sprawia, że leczenie jest krótsze niż w przypadku tradycyjnych aparatów. Więc nakładek nie widać, a z leczeniem wyrobimy się do Twojego wesela!

Z nami unikasz zbędnych opłat ortodontycznych i prowizji. Obniżamy koszty leczenia o 50% i w 100% skupiamy się na twoich potrzebach. W Smilenation dostaniesz zindywidualizowany plan leczenia opracowany przez naszych certyfikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Niewidoczne aparaty są sprawdzoną metodą, której zaufało już 5 milionów ludzi na całym świecie. Dołącz do grona zadowolonych i uśmiechniętych klientów. Sprawdź bezkosztowno czy się kwalifikujesz na https://smilenation.pl/pl/

PRZEDZIAŁ CENOWY

190 zł - 7400 zł

Opinie - Smilenation - prosty sposób na proste zęby

5

7 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

MK

Marta K

Wow! Usługa idealna dla mnie! Nie dość, że te nakładki są niewidoczne (w co trudno mi było uwierzyć, ale jednak!), to na dodatek mam kontakt 24/7 z lekarzem przez internet i nie marnuję czasu na bieganie na kolejne wizyty kontrolne. Bardzo dziękuję zespołowi Smilenation za tak profesjonalną i miłą opiekę i idealne wyprostowanie zębów.

2 lata temu

EP

Eliza P

Polecam! Moja potwornie krzywa jedynka już nie będzie raziła nikogo w oczy na weselu.

2 lata temu

LS

Laura S

Polecam, dzieki nim nie bede martwila sie o wygląd moich zebow w czasie sesji slubnej

2 lata temu

LS

Laura S

jak najbardziej polecam! rzeczywiscie niewidoczne nakladki. w pacy ich nikt nie zauwazył, a na weselu juz beda proste zeby

2 lata temu

JC

Joanna C

Wygodnie bo zdalnie, mam stały kontakt online z lekarzem i od razu dostałam wizualizację efektów w każdym miesiącu leczenia. Z tego co czytałam, jeśli ktos się nie kwalifikuje do ich leczenia, to zwracają pieniądze. Bardzo dobra praktyka

2 lata temu

GN

Gabriela N

Bardzo polecam. Mam stały kontakt z lekarzem i już za miesiąc moje zęby będą do końca wyprostowane i gotowe do wszystkich zdjęć i nagrania z wesela. Zero dodatkowych kosztów, od początku wiedziałam jaką kwotę mam wygospodarować na to w moim budżecie. Potem tylko wybielę i będzie idealnie.

2 lata temu

Z

Zuzanna

Będę miała wymarzony grudniowy ślub, ale bałam się tego jak moje zęby będą wyglądały na zdjęciach, a nie chciałam przez całe wesele pilnować tego czy nie za szeroko się uśmiecham... :( Dzięki przemiłej i profesjonalnej obsłudze zespołu Smilenation i zdalnemu leczeniu już za 2 miesiące będę miała do końca wyprostowane zęby! uff Bardzo polecam!

2 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Oferujemy proste, wygodne i niewidoczne prostowanie zębów. Dzięki innowacyjnej technologii prostowanie trwa znacznie krócej niż tradycyjne i kosztuje 50% mniej niż inne tego typu nakładki na rynku. Krok 1: wypełnienie kwestionariusza, na podstawie którego powiemy Ci czy Smilenation jest najlepszym sposobem na piękny uśmiech dla Twojej wady zgryzu; za darmo Krok 2: zamówienie i wykonanie wycisków, na podstawie których później tworzony jest Twój plan leczenia i jego cyfrowa wizualizacja; 190 zł Krok 3: zamówienie aparatów nakładkowych - całe leczenie, wszystkie aparaty i aparat retencyjny są w cenie 7400 zł Krok 4: ciesz się swoim pięknym uśmiechem w dniu ślubu!

Kontakt - Smilenation - prosty sposób na proste zęby

Smilenation - prosty sposób na proste zęby

Poniedziałek

09:00 -17:00

Wtorek

09:00 -17:00

Środa

09:00 -17:00

Czwartek

09:00 -17:00

Piątek

09:00 -17:00

Sobota

09:00 -17:00

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: