avatar

Villa Dentica

Bronowicka 19, Kraków

(2)

O nas

Nasz gabinet to miejsce, w którym pracujemy jako zgrany zespół wykorzystując doświadczenie, wiedzę i nowoczesny sprzęt. Zależy nam na wysokiej jakości usług i na budowaniu dobrych relacji i zaufaniu pacjentów.

Na wszystkie usługi udzielamy gwarancji
Oprócz szerokiej gamy podstawowych zabiegów stomatologicznych specjalizujemy się w dużych pracach protetycznych, stomatologii estetycznej i pełnej rekonstrukcji uzębienia
Mamy duże doświadczenie we współpracy z dobrymi laboratoriami protetyki stomatologicznej w Polsce i za granicą
Udzielamy rabatu dla stałych pacjentów
Dodatkowe zabiegi:
kosmetyka estetyczna
makijaż permanentny
aplikacje botoksu
Nasz personel stanowią doświadczeni i otwarci na potrzeby pacjenta lekarze specjaliści, m.in. endodonta, chirurg implantolog, asystentki i higienistka stomatologiczna.

Łączymy profesjonalizm i wiedzę z nowoczesną technologią, jaką jest dzisiejsza stomatologia. W przytulnym wnętrzu naszego gabinetu, przy aromatycznej kawie, na wygodnym fotelu zapomną Państwo o stresie i lęku przed dentystą. Stawiamy ogromny nacisk na to, by każdy czuł się u nas komfortowo i bezpiecznie.

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje i umiejętności na krajowych i międzynarodowych kursach i konferencjach.

Zapraszam serdecznie do Villa Dentica!

Opinie - Villa Dentica

4.8

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

WN

Wiktoria N

Bardzo fajny gabinet. Miła atmosfera i nowocześnie wyposarzony. Wykonywałam wybielanie lampą i wyszło świetnie. Pani doktor dokładnie tłumaczy co zamierza robić podczas zabiegu. Z pwenością będę korzystać częściej

3 lata temu

KT

Kamila T

Na prawdę jestem bardzo zadowolona z usług wykonywanych w tej klinice. Wcześniej wizyty u dentysty przyprawiały mnie o ból głowy - teraz jest zupełnie inaczej! Na wizyty kontrolne chodzę uśmiechnięta i wogóle się ich nie obawiam.

3 lata temu

Kontakt - Villa Dentica

Villa Dentica

Bronowicka 19 30-084 Kraków

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: