AVE MARIA - Operowa oprawa ślubu

Anna Patrys

AVE MARIA - Operowa oprawa ślubu

PIASTÓW ŚLĄSKICH 3, Wałbrzych

(1)

O nas

Ślub kościelny nie moze sie obyć bez wspaniałego i wzruszającego Ave Maria, na które para młoda i goście zawsze czekają. To muzyczna kropka nad "i" kazdej ceremonii. A co jeśli mamy śpiewaczkę i kwartet smyczkowy? Mozna pokusić sie o zgodną z liturgią oprawę muzyczną całej mszy. A co jesli mamy śpiewaczkę, organistę i kwartet smyczkowy? Możemy wspaniałą oprawę muzyczną przenieść z koscioła na przyjęcie weselne. Recital musicalowy w prezencie dla gości weselnych, recital miłosnych arii operowych i operetkowych. Niezwykła oferta w wykonaniu utytułowanej artystki. Anna Patrys (sopran spinto) to laureatka Grand Prix i nagrody specjalnej Universal Music na międzynarodowym konkursie Elizabeth Connell Prize for dramatic sopranos w Sydney. Półfinalistka 7 edycji programu Mam Talent i jedna z nielicznych artystek operowych nominowanych do Paszportów Polityki. Artystka współpracuje z instytucjami kultury w Polsce i za granicą w swoim repertuarze posiada przepiękne i potężne partie operowe takie jak Elisabetta di Valoise, Leonora(Moc Przeznaczenia), Aida, Norma, Tosca. Współpracuje tez z należącym do fundacji Krystyny Jandy na rzecz Kultury teatrem Och-Teatr na Warszawskiej Ochocie. Jest częstym gościem wydarzeń kulturalnych Doliny Pałaców i Ogrodów na Dolnym Śląsku. Wraz z najlepszymi orkiestrami symfonicznymi polski występowała na wielu festiwalach kreując partie solowe w dziełach takich kompozytorów jak Henryk Mikołaj Górecki, Ryszard Wagner, Witold Lutosławski, Gustaw Mahler,Krzysztof Penderecki, Hector Berlioz, Ryszard Strauss czy Wojciech Kilar. Ogromny repertuar artystki pozwala na stworzenie unikalnej oprawy muzycznej absolutnie każdej uroczystości ślubnej i weselnej z klasą.

RODZAJ MUZYKI

Klasyczna

OPRAWA MUZYCZNA

Wesele dwujęzyczne

Oferta - AVE MARIA - Operowa oprawa ślubu

Oprawa muzyczna wesela

500 zł - 9000 zł

Ceny oprawy muzycznej ślubu zaczynają się od 500 zł (szczegóły w pliku oferty pdf)

W przypadku recitali solowych lub z drugim solistą na eleganckie przyjęcie weselne, ceny zaczynają się od 3500 zł.

1.Recital z akompaniamentem fortepianu
Śpiewaczka + fortepian

2.Recital z akompaniamentem kwartetu smyczkowego
Śpiewaczka + kwartet smyczkowy

3.Recital z akompaniamentem kwintetu fortepianowego
Śpiewaczka + kwartet smyczkowy + fortepian

Szczegóły w ofercie (plik pdf)

Repertuar może składać się z:
- Liryki wokalnej - Pieśni
- Arii & duetów operowych
- Arii & duetów operetkowych
- Pieśni & duetow musicalowych

Opinie - AVE MARIA - Operowa oprawa ślubu

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

AD

Agnieszka D

Pięknie, wzruszająco, profesjonalnie. Głos anioła. Polecam. Na necie można usłyszeć nagrania Pani Anny, sprawdźcie, nikogo lepszego nie ma.

3 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Zaczęło się już w czasach studenckich od 2000 roku. Więc to juz 20 lat.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Podstawowa oferta to klasyczne Ave Maria na ślubie kościelnym. Od tego przeważnie wychodzimy ustalając szczegóły oferty. Dokładamy utwory na wejście, ślubowanie, ofiarowanie, komunię i wyjście. Nie wszyscy chcą na wyjście klasyczny Marsz Mendelssohna-Bartholdy. Dzięki muzycznemu wykształceniu, jestem w stanie doradzić i wyszukać odpowiednie utwory, oczywiście uwzględniając gust Państwa Młodych oraz charakter uroczystości.

Kontakt - AVE MARIA - Operowa oprawa ślubu

AVE MARIA - Operowa oprawa ślubu

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

PIASTÓW ŚLĄSKICH 3 58-306 Wałbrzych

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: