D-Bomb

Bartosz Padyasek

D-Bomb

Warszawa

Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

D-Bomb polska grupa muzyczna z gatunku Dance & Disco Polo, Pop
Największe przeboje.
"O Ela, Ela"
"Lubię kiedy"
"Najbardziej dzisiaj chce"
"Shake your boom boom"
"Mamy weekend"

Zespół D-Bomb powstał w 1996 roku w Warszawie[1], a zadebiutował w roku 1997.
W 1997 roku grupa wydała pierwszy album Moja gra, który okazał się sukcesem rynkowym i przyniósł jej nominacje do nagród Dance Music Award. Teledyski D-Bomb zaczęły pojawiać się w programach muzycznych stacji telewizyjnych Grupy Polsat, a sam zespół zaczął koncertować w klubach na terenie Polski. W 1999 roku wydana została druga płyta – Back Again. W tym samym roku grupa otrzymała nagrodę Dance Music Award[1].

W 2000 roku do zespołu dołączyła Agnieszka Krupa. Wspólnie z nową wokalistką zespół D-Bomb wyjechał do Niemiec i nagrał trzeci album – Cały świat należy do nas. Zespół promowała w tym czasie ogólnopolska radiostacja Wawa. W 2001 roku do grupy dołączył Michał Rejniak, wcześniej związany jako tancerz z zespołem Stachursky. W 2002 roku po nagraniu albumu Cztery z D-Bomb odszedł Jarosław Padyasek, który w późniejszym czasie udzielał się tylko przy produkcji i komponowaniu nowych utworów muzycznych. W 2004 roku trio opuścił Michał Rejniak[2].

W latach 2004–2007 zespół D-Bomb stanowił trio. Grupa koncertuje głównie klubach muzycznych w: Polsce, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych Ameryki, Niemczech i Włoszech. W 2008 roku zespół wystąpił po raz pierwszy na Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie[5]. Od 2009 roku zespół oprócz muzyki dance zaczął także tworzyć utwory w gatunku disco polo w nurcie dyskotekowym tego gatunku[3].

26 lutego 2013 roku po siedmiu latach przerwy ukazała się najnowsza płyta zatytułowana „Lubię kiedy”. Album ukazał się nakładem firmy fonograficznej Universal Music Polska[6].

PRZEDZIAŁ CENOWY

5000 zł - 6000 zł

RODZAJ MUZYKI

Disco

Disco Polo

Polskie

Pop

Oferta - D-Bomb

Oprawa muzyczna wesela

Poprawiny

Opinie - D-Bomb

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

od 15 lat

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Występ zespołu D-Bomb

Kontakt - D-Bomb

D-Bomb

facebook website youtube

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: