Darius Group

Dariusz Szymański

Darius Group

(19)

O nas

Darius Group to piątka przyjaciół - utalentowanych absolwentów Szkoły Muzycznej w Starogardzie Gdańskim. Zespół tworzy wszechstronna wokalistka wraz z czterema śpiewającymi instrumentalistami.

Gramy wyłącznie na żywo dając z siebie maximum, czego potwierdzeniem są usatysfakcjonowani goście.

Oprawa muzyczna wszelakich imprez to nasza pasja i delektowanie się muzyką.... muzyką która towarzyszyła naszym rodzicom, przy której dorastaliśmy i która towarzyszy nam co dzień.

Zawsze dostosowujemy repertuar do oczekiwań klienta, który ma pełny wpływ na przebieg organizowanej przez siebie imprezy i która zawsze jest udana.

Posiadamy profesjonalne instrumenty, nagłośnienie, oświetlenie, transport i niespotykane pokłady muzycznej energii.

PRZEDZIAŁ CENOWY

5000 zł

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Oferta - Darius Group

Oprawa muzyczna wesela

5000 zł

Poprawiny

2000 zł

Opinie - Darius Group

5

19 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

A

Asia

Bardzo lubię bawić się przy muzyce tego zespołu. Byłam n trzech weselach moich przyjaciółek gdzie grał Darius Band. Polecam

2 lata temu

B

Basia

Zespół Darius Group zawsze będzie mi się kojarzył z dobrą zabawą i perfekcyjnie brzmiącymi wykonaniami coverów jeden z moich ulubionych to " Słodkiego miłego życia " zespołu Kombi, pozdrawiam

2 lata temu

M

Marcin

Nie sposób być nie zadowolonym z oprawy wesela przez ten zespół. Repertuar zawsze zgodny z życzeniem gości a poza tym na imprezie nigdy nie planują nic samowolnie a twierdzą,że wpływ na przebieg uroczystości powinna mieć Para Młoda. Zyskali mój szacunek ze względu na takie podejście.

2 lata temu

K

Klaudia

Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowaliśmy się na ten zespół na nasze wesele. Piękne głosy oraz oświetlenie sali sprawiło że w tym dniu czuliśmy się wyjątkowo.

3 lata temu

B

Bożenka

Chciałam bardzo podziękować zespolowi Darius Group za wspaniałą muzukę i oprawę na naszym weselu. Wszyscy goście bawili się do białego rana i nikt nie miał ochody schodzić z parkietu. Piosenki były dostosowywane do tego co aktualnie się działo. Kontakt z zespołem doskonały zawsze słuchali tego co my byśmy chcieli i dawali swoje prpozycje.

3 lata temu

S

Szymek

Wspaniali muzycy, którzy rozbawią każde towarzystwo. Bardzo kontaktowi. Zrealizują wszystko co jest zaplanowane na uroczystość perfekcyjnie.

3 lata temu

AP

Aneta P

Mimo tego, że podczas naaszego wesela było lodowato, Darius group ogrzali wszystkich i sprawili, że na naszej sali było naprawdę gorąco!

3 lata temu

Kontakt - Darius Group

Darius Group

Starogard Gdański

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: