Dwa plus Dwa

Dwa plus Dwa

(2)

O nas

Oferta - Dwa plus Dwa

Oprawa muzyczna wesela

Marzy Wam się wesele z zespołem grającym "na żywo", takim z perkusją, saksofonem i świetnie brzmiącą gitarą? Trafiliście idealnie. Żywiołowe rytmy, taneczne klimaty to nasza specjalność. Damy "wycisk" Waszym gościom. Oprawa muzyczna, pełne prowadzenie, tańce integracyjne i zabawy, tego możecie spodziewać się na prowadzonej przez nas imprezie.

Dwa plus Dwa - finalista Disco Star 2017 Polo Tv, to grupa, która swoją energią i temperamentem podbija coraz większe grono fanów. Pochodzący ze Starogardu Gdańskiego zespół zasłynął w 2014 roku utworem "Nie poderwiesz dzisiaj mnie", którego przekorny tekst i energetyczny klip zapoczątkował działalność koncertową. Każdy występ Dwa plus Dwa to duża dawka pozytywnej siły. U boku zarażającej swoim szczerym uśmiechem wokalistki Agnieszki na scenie spotkacie czterech mężczyzn. Dwa plus Dwa to mieszanka wybuchowa, obok której nie przejdziecie obojętnie.
Takie utwory jak "Zakochana", "List, który czytasz Ty", "Jesteś moim narkotykiem" zaskarbiły sobie popularność wśród wielu fanów i doskonale rozkręcają każdy koncert i imprezy klubowe...

Opinie - Dwa plus Dwa

5

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

JK

Jagoda K

Dziękujemy za fantastyczną obsługę na naszym weselu - genialne prowadzenie imprezy, rewelacyjną grę i śpiew oraz za pracę jaką włożył cały zespół przez tyle godzin. Polecamy z czystym sumieniem.

6 miesięcy temu

MW

Malgorzata W

Najlepszy zespoł .Profesjonalizm w całej okazałosci .Jako kapela oraz jako atrakcja widowiskowa.Wysoki poziom.Dziękujemy za wspaniale wesele.Pozdrawiamy piatkę wspanialych

2 lata temu

Kontakt - Dwa plus Dwa

Dwa plus Dwa

Starogard Gdański

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: