Zespół Livien
Zespół Livien Olsztyn
Zobacz profil
Commers Band
Commers Band Poznań
(11)
Zobacz profil
SURDUT Oprawa wodzirejsko-muzyczna 100% na żywo
SURDUT Oprawa wodzirejsko-muzyczna 100% na żywo Opole
(2)
Zobacz profil
Trio Siesta
Trio Siesta Gdańsk
Zobacz profil
Felipe Alvarado

Felipe Alvarado

Czy potrafisz sobie wyobrazić romantyczną scenę z filmu bez muzyki?
Saksofon to doskonała opcja ze swoim zmysłowym brzmieniem i elegancją, by tworzyć te magiczne chwile w najważniejszym dniu Waszego życia.
W którym momencie ceremonii najlepiej byłoby dodać saksofon?
Po pierwsze, jest coś co wszystkie śluby mają wspólnego i jest to: związanie się dwojga kochających się ludzi podczas ceremonii ślubnej. Natomiast poza tym plany i pomysły na każdą uroczystość mogą bardzo się różnić – wszystko zależy od tego jak Wy wymarzycie sobie ten dzień.
Zazwyczaj jako saksofonista i dodatkowo wokalista na większości uroczystości, na które jestem zapraszany jestem atrakcją muzyczną będącą uzupełnieniem oprawy muzycznej prowadzonej przez Dj-a. Mogę pojawić się podczas obiadu, pierwszego tańca, podczas bloków tanecznych. Sekretem jest posiadany przez mnie zróżnicowany repertuar, który pasuje do kontekstu każdej chwili oraz podzielenie go na krótsze a częstsze wystąpienia na przemian z Dj-em.
Mój występ może być również wykorzystany w konkretnych momentach uroczystości, takich jak ceremonie ślubne, akompaniament podczas kolacji lub jako „prezent” dla rodziców Pary Młodej. Ten ostatni typ występu jest to Flashmob - forma niespodzianki, podczas której pojawiam się w pomieszczeniu bez zapowiedzi by zaskoczyć rodziców wzruszającą melodią zadedykowaną specjalnie dla nich. (Zaleca się przygotowanie chusteczek dla taty i mamy;)) Podczas tego typu prezentacji występuje w duecie ze śpiewaczką liryczną w formacie znanym jako "Vocal Show".
Zorganizowanie każdego ślubu wiąże się z marzeniami oraz wspólną pracą wielu osób. Mojej pracy jako artysty nie wyceniam poprzez czas lub ilość zagranych utworów. Dla mnie każdy ślub i wesele są jak niepowtarzalny film, w którym moją misją jako muzyka ma być stworzenie „soundtrack”-u do najważniejszego dnia w Waszym życiu.
Aby uzyskać więcej informacji, możesz się ze mną skontaktować.

Felipe Alvarado
Wokalista i saksofonista (Kolumbia)

RODZAJ MUZYKI

Disco

Jazz

Klasyczna

Latino

Pop

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Wesele dwujęzyczne

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt

Felipe Alvarado

Gdańsk

149 km od Torunia

53 km od Kościerzyny

52 km od Elbląga

Polecani z kategorii zespoły weselne

Dj/Wodzirej DejW
Dj/Wodzirej DejW Toruń
(15)
Zobacz profil
Wodzireje.pl
Wodzireje.pl Olsztyn
(15)
Zobacz profil
MTM Art Dj / Wodzirej Śliwice
(7)
Zobacz profil
Event Orchestra
Event Orchestra Gdańsk
(8)
Zobacz profil

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: