King's Party Adrian Chromiński
King's Party Adrian Chromiński Brzeziny
(26)
Zobacz profil
FRESH LIVE BAND
FRESH LIVE BAND Gdańsk
(15)
Zobacz profil
KONKRET music - zespół muzyczny / zespół + DJ
KONKRET music - zespół muzyczny / zespół + DJ Kraków
(20)
Zobacz profil
Dj Blaggio
Dj Blaggio Kościerzyna
(9)
Zobacz profil
Felipe Alvarado

Felipe Alvarado

(2)

O nas

Czy potrafisz sobie wyobrazić romantyczną scenę z filmu bez muzyki?
Saksofon to doskonała opcja ze swoim zmysłowym brzmieniem i elegancją, by tworzyć te magiczne chwile w najważniejszym dniu Waszego życia.
W którym momencie ceremonii najlepiej byłoby dodać saksofon?
Po pierwsze, jest coś co wszystkie śluby mają wspólnego i jest to: związanie się dwojga kochających się ludzi podczas ceremonii ślubnej. Natomiast poza tym plany i pomysły na każdą uroczystość mogą bardzo się różnić – wszystko zależy od tego jak Wy wymarzycie sobie ten dzień.
Zazwyczaj jako saksofonista i dodatkowo wokalista na większości uroczystości, na które jestem zapraszany jestem atrakcją muzyczną będącą uzupełnieniem oprawy muzycznej prowadzonej przez Dj-a. Mogę pojawić się podczas obiadu, pierwszego tańca, podczas bloków tanecznych. Sekretem jest posiadany przez mnie zróżnicowany repertuar, który pasuje do kontekstu każdej chwili oraz podzielenie go na krótsze a częstsze wystąpienia na przemian z Dj-em.
Mój występ może być również wykorzystany w konkretnych momentach uroczystości, takich jak ceremonie ślubne, akompaniament podczas kolacji lub jako „prezent” dla rodziców Pary Młodej. Ten ostatni typ występu jest to Flashmob - forma niespodzianki, podczas której pojawiam się w pomieszczeniu bez zapowiedzi by zaskoczyć rodziców wzruszającą melodią zadedykowaną specjalnie dla nich. (Zaleca się przygotowanie chusteczek dla taty i mamy;)) Podczas tego typu prezentacji występuje w duecie ze śpiewaczką liryczną w formacie znanym jako "Vocal Show".
Zorganizowanie każdego ślubu wiąże się z marzeniami oraz wspólną pracą wielu osób. Mojej pracy jako artysty nie wyceniam poprzez czas lub ilość zagranych utworów. Dla mnie każdy ślub i wesele są jak niepowtarzalny film, w którym moją misją jako muzyka ma być stworzenie „soundtrack”-u do najważniejszego dnia w Waszym życiu.
Aby uzyskać więcej informacji, możesz się ze mną skontaktować.

Felipe Alvarado
Wokalista i saksofonista (Kolumbia)

RODZAJ MUZYKI

Disco

Jazz

Klasyczna

Latino

Pop

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Wesele dwujęzyczne

Opinie - Felipe Alvarado

5

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

MN

Magdalena N

Felipe Arvarado. What a found he was! Handsome, professional, exceptionally good saxophonist and amazing singer. He has great communication skills and his ideas can really make a massive difference to your special day. Just a pleasure to deal with. Felipe had made our special day even more special. He had helped us to create memories which will stay with us and our weddi g guests for the rest of our lives. Felipe you are a real treasure!!! Felipe Alvarado, Przystojny, profesjonalny niesamowicie uzdolniony saxofonista i wspaniały piosenkarz. Bardzo komunikatywny, pełen bardzo ciekawych pomysłów które naprawdę mogą zrobić ogromną różnice w waszym wyjątkowym dniu. Współpraca z Felipe to sama przyjemność, dzięki niemu nasz wyjątkowy dzień stał się jeszcze bardziej wyjątkowy. Pomógł On nam stworzyć wspaniałe wspomnienia które pozostaną z nami i naszymi gośćmi weselnymi do końca naszych dni. Felipe Alvarodo jesteś prawdziwym skarbem. Dziękujemy!!! 12.08.2021 Hotel Otomin Magdalena I Krzysztof

3 miesiące temu

PS

Piotr S

Absolutna rewelacja. Pasja, zaangażowanie i gigantyczna pozytywna energia. Bardzo kontaktowy człowiek, bez problemu wpasował się w imprezę razem z DJ`em. Polecam gorąco.

6 miesięcy temu

Kontakt - Felipe Alvarado

Felipe Alvarado

Gdańsk

Polecani z kategorii zespoły weselne

CAPRI COVER BAND
CAPRI COVER BAND Kraków
(6)
Zobacz profil
DJ FreshMaker - Pan prowadzący inny niż wszyscy
DJ FreshMaker - Pan prowadzący inny niż wszyscy Fajsławice
(4)
Zobacz profil
Zespół Aspect
Zespół Aspect Szczucin
(15)
Zobacz profil
Zespół Duet z Gorettą
Zespół Duet z Gorettą Rogowo
Zobacz profil

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: