Ekskluzywna oprawa muzyczna ślubu kościelnego lub cywilnego

Ania Strzelczyk

Ekskluzywna oprawa muzyczna ślubu kościelnego lub cywilnego

(5)

O nas

Zaufaj parafialnemu organiście i żałuj lub zaproś nas i wzbudź zachwyt wśród gości.

Od wielu lat zajmujemy się tworzeniem ekskluzywnej oprawy muzycznej ślubów.

Kreujemy styl, piękno, dbamy o detal.

Jesteśmy jednym z nielicznych zespołów, prezentujących tak wysoki poziom.

Zapewniamy pełną oprawę Mszy Świętej oraz profesjonalnego organistę, a także:

- skrzypce
- trąbkę
- organy
- śpiew

Jesteśmy profesjonalnymi muzykami - absolwentami Akademii Muzycznych.


Dlaczego warto zdecydować się na nasz zespół?
- Nasza oferta skierowana jest do Par, które zainteresowane są pełnym profesjonalizmem.
- Każdy z uświetnionych przez nas ślubów jest szyty na miarę według Waszych upodobań.
- Piękna, niebanalna i romantyczna muzyka w kościele wyróżni Wasz ślub na tle innych.
- Wy i Wasi goście będziecie zaskoczeni i oczarowani pięknem liturgii, a nasza muzyka pozostanie w Waszej pamięci na długie lata.


Zapraszamy do kontaktu mailowego.

PRZEDZIAŁ CENOWY

250 zł - 1500 zł

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Jazz

Klasyczna

Lata 70’ 80’ 90’

Polskie

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Wesele dwujęzyczne

Własne oświetlenie

WYRÓŻNIENIA

Wedding.pl Wybór Par Młodych 2019

Oferta - Ekskluzywna oprawa muzyczna ślubu kościelnego lub cywilnego

Oprawa muzyczna wesela

250 zł - 1500 zł

OPRAWA MUZYCZNA ŚLUBU KOŚCIELNEGO

Jest to oprawa muzyczna całej Mszy Świętej. W czasie uroczystości zabrzmią skrzypce, trąbka, organy oraz śpiew. Wykonujemy zarówno części zmienne jak i części stałe Mszy Świętej, co oznacza, iż nie ma potrzeby angażowania organisty kościelnego. Nasza muzyka wniesie w Waszą Uroczystość niezwykły nastrój, podniosłość, elegancję oraz wiele wzruszeń. Posiadamy też wiedzę i doświadczenie w zakresie muzyki liturgicznej, dlatego nasza posługa pozostanie w zgodzie z Liturgią Mszy Świętej.

Cena usługi: 250 zł - 1200 złOPRAWA MUZYCZNA ŚLUBU CYWILNEGO

Nasza muzyka doda elegancji i piękna zarówno uroczystościom organizowanym w plenerze, jak i w restauracji lub Urzędzie Stanu Cywilnego.

Cena usługi: 250 zł - 900 złMuzyka na żywo podczas składania życzeń oraz obiadu weselnego

Po uroczystości zaślubin udacie się na sale weselną. Tam na Was i na Waszych gości czekać będzie kolejna niespodzianka: elegancka muzyka na żywo. Skrzypce, trąbka i fortepian towarzyszyć Wam będą podczas składania życzeń i obiadu. W repertuarze zazwyczaj muzyka klasyczna oraz aranżacje znanych utworów i piosenek z gatunku muzyki rozrywkowej, , jednak ostateczny głos w tej sprawie zawsze należy do Was!
Czas trwania oprawy: 45-90 minut

Cena usługi: 400 zł - 900 zł


Pierwszy taniec

Jest to niewątpliwie jeden z najbardziej stresujących, ale też najpiękniejszych momentów całej uroczystości. Bez względu na to, czy chcecie, aby wszystkie oczy zwrócone były na Was, czy też wolicie zwrócić je w nieco inną stronę - my Wam w tym pomożemy :) W zależności od wybranego przez Was utworu możecie zatańczyć do własnego podkładu, do własnego podkładu z muzykami w tle na żywo lub z muzyką na żywo.

Cena usługi: GRATIS przy wyborze oprawy muzycznej podczas obiadu.

Opinie - Ekskluzywna oprawa muzyczna ślubu kościelnego lub cywilnego

5

5 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

KM

Katarzyna M

Jesteśmy bardzo na tak!!! Ja i mój mąż nigdy nie lubiliśmy wesel i obawialiśmy się jak to będzie u nas, jednak dzięki temu zespołowi przekonaliśmy się, że zabawa na weselu może być jednocześnie na luzie i elegancka. Muzyka i kultura najwyższej jakości. Widać, że członkowie zespołu to profesjonaliści, którzy sporą część życia spędzili w filharmonii. Do tego sympatyczni. Służą radą, potrafią wstrzelić się w oczekiwania nawet takich dziwaków jak my :)

3 lata temu

JN

Jakub N

Polecamy z całego serca!!! Oprawa muzyczna w kościele przepiękna i wzruszająca. Wesele poprowadzone z klasą, a występ muzyków na żywo był dla naszych gości wspaniałą atrakcją. Pełen profesjonalizm.

3 lata temu

AK

Anna K

Wybitna oprawa muzyczna. Goście było zachwyceni, a My tym bardziej. Zespół bardzo elastyczny, chętny do zmian, do współpracy z nami i gośćmi. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy serdecznie. Aha... Każdy z nich jest naprawdę miły i sympatyczny, więc tym bardziej było miło współpracowac. Pozdrawiamy. Ania i Arek

3 lata temu

ZM

Zuzanna M

Każdy był zachwycony tak piękna oprawa naszego ślubu:-) Śpiew był cudny, instrumenty dodały podniosłości :-) Od paru osób słyszeliśmy nawet,ze nigdy nie byli na tak pięknej ceremonii:-) jesteśmy naprawde zachwyceni i dumni,ze ich wybraliśmy:-)

3 lata temu

AB

Adrian B

Dziękujemy z całego serca za przepiękną muzykę na naszym ślubie i fantastyczną muzykę i atmosferę na weselu! Goście byli zachwyceni i zaskoczeni Państwa talentem... i te skrzypce przy pierwszym tańcu! Coś niesamowitego! Będziemy polecać Was wszystkim!

3 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Właściwie od dziecka. Już jako 10letnia dziewczynka podejmowałam pierwsze próby ustalania repertuaru skrzypcowego z Parami Młodymi. Dzięki temu bardzo szybko się usamodzielniłam i nauczyłam otwierać na indywidualne potrzeby każdej Pary.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

W naszą ofertę wchodzi kompleksowa oprawa muzyczna ślubu i ekskluzywne usługi dodatkowe. 1. Profesjonalna oprawa muzyczna ślubu przez zespół w składzie skrzypce, trąbka, śpiew i organy (bez potrzeby angażowania organisty kościelnego) 2. Elegancka oprawa muzyczna w czasie składania życzeń i obiadu weselnego z muzyką klasyczną, rozrywkową lub mieszaną (skrzypce, trąbka, pianino) 3. Specjalnie opracowana muzyka do pierwszego tańca 4. Dodatkowa atrakcja w postaci muzycznego show z udziałem skrzypiec elektrycznych

Kontakt - Ekskluzywna oprawa muzyczna ślubu kościelnego lub cywilnego

Ekskluzywna oprawa muzyczna ślubu kościelnego lub cywilnego

Lubliniec

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Lubliniec: