Lagap

Grzegorz Przygodzki

Lagap

Rekreacyjna 9, Pajęczno

Pokaż telefon

Nasz zespół powstał w 1994 roku i od samego początku pasjonujemy się graniem na tradycyjnych instrumentach, dlatego też pomimo ciągłych ulepszeń technicznych, dających możliwość "grania" poprzez wciśnięcie jednego guzika, stosowanych obecnie przez większość zespołów na rynku muzycznym, nigdy nie próbowaliśmy zastąpić piękna płynących nut z prawdziwych strun gitarowych, akordeonu, trąbki, bębnów i klawiszy, gdyż "muzyka bez instrumentów jest jak dyplomacja bez armat".

Jako zespół z kilkunastoletnim doświadczeniem scenicznym gwarantujemy profesjonalną obsługę muzyczną uroczystości weselnych, bankietów, balów, studniówek i plenerów. Wysokiej jakości sprzęt muzyczny połączony z dużymi umiejętnościami indywidalnymi muzyków tworzą specyficzny i oryginalny styl wykonywanej przez nas muzyki.

Ofertę swoją kierujemy przede wszystkim do tych z Państwa, którzy doceniają kunszt muzyki żywej, o repertuarze obejmującym największe przeboje gwiazd nie tylko polskiej sceny muzycznej, lecz również zagranicznej.

Informacji na temat wolnych terminów oraz wynagrodzenia za usługę udzielamy pod numerem telefonu podanym w zakładce "kontakt".

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do zobaczenia gdzieś, kiedyś...

4000 zł - 8000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Disco Polo

Klasyczna

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Własne oświetlenie

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt

Lagap

facebook website

Rekreacyjna 9 98-330 Pajęczno

79 km od Łodzi

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Kłobuck: