MaxDance DJ Luca - Wodzirej Alvaro

Łukasz Sobociński

MaxDance DJ Luca - Wodzirej Alvaro

(38)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu. – Paulo Coelho


Poszukujesz wytrawnego Wodzireja? A może DJ-a, który każdą imprezę rozkręci w najlepszą zabawę? Opowiedz nam o weselu Twoich marzeń… o imprezie ze snów. Realizację zostaw nam.
Doświadczony konferansjer razem z DJ Luca poprowadzą ponadczasową zabawę łączącą pokolenia. Przeboje lat 60-tych, 70-tych, 80-tych, 90-tych oraz najnowsze hity, pierwszy taniec w chmurach, gra świateł… wzniosą Wasze wesele na wyższy poziom.
Zapraszamy Was do współpracy! Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych…

Kilka słów o mnie:

DJ Luca: „Na profesjonalnej scenie gram od 2000 roku. Debiut podczas Balu Sylwestrowego dla 250 osób to było wspaniałe doświadczenie! Od tego czasu rozgrzałem setki imprez dla wszystkich kategorii wiekowych w szkołach, klubach, na weselach na terenie całego kraju w salach i w plenerze. Stale szukam wyzwań. Moje motto to „muzyka łączy pokolenia” niezależnie od tego czy zabawa jest dla 100 czy dla 10 000 uczestników.

Zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.

PRZEDZIAŁ CENOWY

1500 zł - 8000 zł

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Disco Polo

Jazz

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Wesele dwujęzyczne

Własne oświetlenie

WYRÓŻNIENIA

Wedding.pl Wybór Par Młodych 2020

Oferta - MaxDance

Oprawa muzyczna wesela

2000 zł - 6000 zł

Oferujemy:
- kompleksową organizację zabawy weselnej
- play-listę hitów lat 70’tych, 80’tych, 90’tych oraz przeboje XXI wieku
- granie na życzenie
- zabawy taneczne
- dekoracje świetlne
- sprzęt nagłośnieniowy
- taniec w chmurach
- fotobudkę
- najlepsze wyczucie imprezy
- otwartość na życzenia klienta
- doświadczenie w prowadzeniu dużych imprez

Zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.

Poprawiny

500 zł - 1500 zł

Opinie - MaxDance

5

38 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

KZ

Katarzyna Z

Goście zachwyceni, najwięksi maruderzy prędzej czy później trafiali na parkiet - czy to do tańca, czy żeby wziąć udział w licznych zabawach. DJ Luca i Maxdance oferują zabawę szytą na miarę, nam zależało na połączeniu disco polo i muzyki pop, integrujących towarzystwo zabawach (nie chciałam, żeby goście tylko gnili za stołami;) i to właśnie dostaliśmy. Panowie mają ogromne doświadczenie, więc wystarczy powiedzieć, jak mniej więcej będzie wyglądać zabawa, a oni zaczną sypać propozycjami jak z rękawa i na pewno zrobią świetną imprezę:)

7 miesięcy temu

AK

Adrianna K

Polecamy serdecznie, Łukasz jako DJ robi robotę 😃 Ludzie praktycznie nie schodzili z parkietu. Wszelkie ustalenia były respektowane, co nie było proste przy wymagających gościach. Zdecydowanie polecamy 😊

7 miesięcy temu

KO

Klaudia O

Wszystko zgodnie z ustaleniami. Łukasz jest punktualny i rzetelny. Wesele bardzo udane, goście zadowoleni i my również :) Dziękujemy!

10 miesięcy temu

avatar

Adrianna

Współpraca z Łukaszem od pierwszych minut była czystą przyjemnością. Podczas spotkań był zaangażowany, pomocny, cierpliwy, miał dużo pomysłów i propozycji, a jednocześnie był uważny na nasze. Wesele poprowadził wyśmienicie - wesoło, atrakcyjnie i z klasą. Był czujny na to, co się dzieje wokół i to, jak goście się bawią. Wielu z zaproszonych podchodziło do nas w trakcie imprezy chwaląc sposób prowadzenia wesela, dobór muzyki i zabaw.  Z całego serca polecamy!!

11 miesięcy temu

DD

Dominik D

Dla mnie - dobra komunikacja, wszystko dokładnie omówione. Panowie bardzo komunikatywni, posiadają sporo oryginalnych i ciekawych pomysłów na zabawy oraz bardzo dobre wyczucie klimatów muzycznych. Przygotowanie i montaż sprzętu na sali zaplanowany z odpowiednim wyprzedzeniem, bez obsunięć. Impreza przeprowadzona zgodnie z planem. :) Rozliczenie zgodnie z umową.

1 rok temu

Katarzyna Ć

Świetna komunikacja mailowa, dostosowanie do naszych wszystkich potrzeb, goście bawili się super. Wszystkie utwory, które chcieliśmy by były odtworzone na naszym przyjęciu faktycznie się na nim znalazły. Nawet muzyka puszczana w przerwach była fajna :)

1 rok temu

AB

Agnieszka B

Dla mnie najważniejsza była świetna komunikacja z DJ Luca przed i w trakcie naszego wesela. Łukasz wychodzi z założenia, że to Wasz dzień i zrealizuje wszystko na czym Wam zależy zgodnie z wczesniejszymi ustaleniami (to wcale nie jest częsta cecha DJów). Ma doświadczenie i bardzo uważnie slucha co chce sie osiągnąć, potrafi tez fajnie doradzić. Reaguje na bieżąco i jest bardzo responsywny. Polecamy Łukasza z czystym sumieniem!

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od 2008 roku.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

DJ + Wodzirej - występują dwie osoby, nagłośnienie, oświetlenie.

Wolne terminy

Kontakt - MaxDance

MaxDance DJ Luca - Wodzirej Alvaro

website facebook instagram youtube

Warszawa

94 km od Radomia

20 km od Otwocka

17 km od Piaseczna

45 km od Żyrardowa

51 km od Wyszkowa

61 km od Płońska

151 km od Lublina

175 km od Białegostoku

154 km od w Kielc

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: