Music Line

Wojciech Grudziński

Music Line

(3)

O nas

Nasz zespół istnieje od 2002 roku. Zajmujemy się oprawą muzyczną przyjęć weselnych oraz wszelkich tanecznych imprez okolicznościowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży muzycznej zdobywane na najbardziej prestiżowych scenach polskich. Mamy już za sobą tysiące zagranych imprez - dużych i tych całkiem małych.
Stawiamy na dobrą zabawę przy dźwiękach największych polskich oraz światowych przebojów.

Oferta - Music Line

Oprawa muzyczna wesela

2700 zł - 2900 zł

Poprawiny

800 zł - 1000 zł

Opinie - Music Line

5

3 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

avatar

Marta B

Panowie skradli nam serce, gdy na ich stronie znaleźliśmy zagrany przez Nich utwór Santany - już wiedzieliśmy, że tylko Oni ze swoimi gitarami to strzał w 10 :) Tym bardziej, że chcieliśmy na naszym weselu trochę ambitniejsze kawałki niż pieśni typu "Miała matka syna"... :) Swoją drogą nie po to Panowie kończyli szkoły muzyczne, żeby zmuszać ich do grania disco-polo :) Te gitary aż się prosiły, o to by zrobić z nich użytek :) Panowie zdecydowanie trafili w gust nasz oraz naszych gości, były ponadczasowe przeboje zagraniczne ale także polskie - zaśpiewane i zagrane perfekcyjnie :) W każdej chwili mogliśmy liczyć na dobrą radę ze strony zespołu, wszystko świetnie było zaplanowane od początku do końca, o nic nie musieliśmy się martwić. Pan Wojciech przesympatyczny człowiek, z którym można by było rozmawiać i rozmawiać :) Za to Pan Piotr i ta jego solówka Santany specjalnie dla nas - chapeau bas! dzięki Wam zapamiętamy tę noc jako jedną z najbardziej niezwykłych w naszym życiu :) bardzo Panom dziękujemy!

4 lata temu

KI

Karolina I

Zespół Music Line to był strzał w 10!!! Panie Piotrze, Panie Wojtku nie da się opisać w kilku słowach naszej wdzięczności...Dziękujemy za cudowne wesele! Za rodzinną atmosferę i scalenie wszystkich gości na parkiecie :) Dla nas to było coś więcej niż spełnienie marzeń! Grajcie tak dalej Panowie! Dziękujemy z całego serca <3 Karolina i Marcin

6 lat temu

M

Marzena

Najlepszy zespoł na weseleu, to byl nasz najlepszy wybor, nie maja problemu z zadnymi utworami. Spiewali tylko to co sobie zazyczylismy. Oczepiny- bez zbednych nudnych zabaw.

7 lat temu

Kontakt - Music Line

Music Line

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie:

Zobacz zespoły weselne w pobliżu: