Jesteśmy 3-osobowym składem :
*wokal męski/gitara akustyczna/elektryczna
*wokal męski/keyboard/akordeon
*wokal damski/gitara akustyczna/elektryczna/tamburyn

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu różnorodnych imprez okolicznościowych.

Nasz przedział cenowy to [treść zablokowana]
Nasz cennik różni się w zależności od miejsca i specyfiki przyjęcia.

Nasz urozmaicone repertuar oraz zabawy w 100% wpasują się w gusta każdego gościa.

Posiadamy profesjonalny sprzęt i oświetlenie, które zapewni doskonałą oprawę każdego wesela czy innego przyjęcia okolicznościowego.

W razie wątpliwości istnieje możliwość posłuchania nas na żywo we wcześniej umówionym terminie.

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

W aktualnym składzie współpracujemy z parami od 5 lat lecz w innych kombinacjach działo się to kilka lat wcześniej.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Profesjonalną obsługę wesela w tym: *oprawę muzyczną w wymiarze 12 godzin od momentu wejścia pary młodej na salę (istnieje możliwość przedłużenia za dodatkową opłatą), - sety po 45 minut, 10-15 minut przerwy *obsługę konferansjerską, *oświetlenie sceniczne z efektami, *wytwornicę dymu, *transport do 80 km GRATIS, *ciężki dym (za dodatkową opłatą).