avatar

Dorota Bojarczuk

Bojarczuk Family Ensemble - Oprawa muzyczna ślubu

O nas

Jesteśmy zespołem składającym się z profesjonalnych muzyków, wykształconych na uczelniach w Polsce i za jej granicami. Mamy duże doświadczenie w usługach ślubnych i różnorodnych eventach. Możemy zapewnić Wam nie tylko piękną oprawę ślubną w kościele, ale także zagrać profesjonalnie całą mszę św. W naszym repertuarze ślubnym znajdują się wszystkie tradycyjnie wykonywane utwory Ave Maria- Bacha, Schuberta, Cacciniego, Misja, marsze weselne- Mendelsona, Wagnera, a także piosenki znane i lubiane. Chętnie przygotujemy repertuar ,,na życzenie".
Jesteśmy idealnym zespołem na małe przyjęcie, doskonałym na delikatny klimat uświetniający Wasze przyjęcie. Muzyka swingowa, wokalno-instrumentalna, klasyczna, przyjemna, która nie zdominuje pięknej uroczystości. Możemy też zaprezentować podczas przyjęcia koncert -show np. z piosenką francuską-Edith Piaf, polską-od lat przedwojennych po przeboje lat 2000, czardasze i romanse na akordeon i skrzypce. Gramy i śpiewamy: koncerty śluby, eventy w duecie, ale także współpracujemy z przyjaciółmi muzykami, aktorami. Dlatego właśnie warto z nami rozmawiać, bo mamy dużo do zaoferowania!

PRZEDZIAŁ CENOWY

1000 zł - 5000 zł

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Jazz

Klasyczna

Lata 70’ 80’ 90’

Polskie

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Wesele dwujęzyczne

Oferta - Bojarczuk Family Ensemble - Oprawa muzyczna ślubu

Oprawa muzyczna wesela

Opinie - Bojarczuk Family Ensemble - Oprawa muzyczna ślubu

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od 15 lat

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Oprawa ślubu - utwory upiększające uroczystość- śpiew (nieklasyczny) , wiolonczela, organy. Ave Maria- Bach-Gounod, Schubert, marsze weselne, Aria, na strunie G, Arioso -J.S.Bach. Moricone-Misja, utwory na wedle życzenia pary młodej. Możliwość zagrania całej oprawy Mszy św. na organach, psalm, piosenki.

Kontakt - Bojarczuk Family Ensemble - Oprawa muzyczna ślubu

Bojarczuk Family Ensemble - Oprawa muzyczna ślubu

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Toruń

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: