Dorota Bojarczuk

Bojarczuk Family Ensemble - Oprawa muzyczna ślubu i przyjęcia, śpiew, wiolonczela, akordeon/piano/organy.

Pokaż telefon

Jesteśmy zespołem składającym się z profesjonalnych muzyków, wykształconych na uczelniach w Polsce i za jej granicami. Mamy duże doświadczenie w usługach ślubnych i różnorodnych eventach. Możemy zapewnić Wam nie tylko piękną oprawę ślubną w kościele, ale także zagrać profesjonalnie całą mszę św. W naszym repertuarze ślubnym znajdują się wszystkie tradycyjnie wykonywane utwory Ave Maria- Bacha, Schuberta, Cacciniego, Misja, marsze weselne- Mendelsona, Wagnera, a także piosenki znane i lubiane. Chętnie przygotujemy repertuar ,,na życzenie".
Jesteśmy idealnym zespołem na małe przyjęcie, doskonałym na delikatny klimat uświetniający Wasze przyjęcie. Muzyka swingowa, wokalno-instrumentalna, klasyczna, przyjemna, która nie zdominuje pięknej uroczystości. Możemy też zaprezentować podczas przyjęcia koncert -show np. z piosenką francuską-Edith Piaf, polską-od lat przedwojennych po przeboje lat 2000, czardasze i romanse na akordeon i skrzypce. Gramy i śpiewamy: koncerty śluby, eventy w duecie, ale także współpracujemy z przyjaciółmi muzykami, aktorami. Dlatego właśnie warto z nami rozmawiać, bo mamy dużo do zaoferowania!

1000 zł - 5000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Jazz

Klasyczna

Lata 70’ 80’ 90’

Polskie

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Wesele dwujęzyczne

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Muzyka to nasza pasja, ale nie jest ona dla nas, jest dla słuchaczy- odbiorców. Radość, wzruszenie, które dajemy jest najbardziej motywującą, decydującą miarą naszego sukcesu.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Od 15 lat gramy na ślubach w kościele, znamy oprawą mszalną i ślubną. To jest nasza praca i podchodzimy do niej profesjonalnie.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Od 15 lat

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Gramy akustycznie, mamy własne instrumenty-wiolonczela, akordeon.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Po pierwsze wejście do kościoła- piękna muzyka, czas oczekiwania i podniecenia. Potem przysięga ślubna i marsz weselny Mendelsohna na wyjście. Gdy wszystko się pięknie udało, wszyscy są szczęśliwi i przy podniosłych, radosnych dźwiękach marsza wychodzą z kościoła.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Nie mamy żadnego limitu

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Oprawa ślubu - utwory upiększające uroczystość- śpiew (nieklasyczny) , wiolonczela, organy. Ave Maria- Bach-Gounod, Schubert, marsze weselne, Aria, na strunie G, Arioso -J.S.Bach. Moricone-Misja, utwory na wedle życzenia pary młodej. Możliwość zagrania całej oprawy Mszy św. na organach, psalm, piosenki.

Jaki jest Twój styl?

Od klasyki, poprzez muzykę popularną lat 1930-2000, po swing, jazz. Jest to styl połączenia klasyki z nowoczesnością. Taki styl we wszystkim lubię najbardziej.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Pragnienie piękna

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Ślub mający cechy ważnej pięknej, a zarazem skromnej uroczystości duchowej. Uroczysty byłby w swojej prostocie i szczerości bijącej od młodej pary. Reszta nie jest ważna czy to wiejski kościółek, czy katedra.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Moja para, którą tworzę z mężem od 20 lat.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Z takimi, które ufają profesjonalistom, szczerymi i kulturalnymi.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Żeby zagrać na Waszym ślubie uczymy się od 7-roku życia, czyli prawie 40 lat! Dlatego wiemy jak zrobić to najlepiej :)

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Szczerość, profesjonalność, komunikatywność by dostosować się do intencji pary młodej, by trafnie odczytać i spełnić ich marzenia.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Znamy się na tym, koncertujemy na co dzień, jest to nasza branża, nie hobby. Nie jest dodatkowa ,, praca po pracy".

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Melodia Ave Maria grana na wiolonczeli, razem z organami to jedna z najbardziej wzruszających chwil podczas ceremonii. Nie dadzą ci tego skrzypce, ani flet. Atutem naszym jest to, że wiolonczelistka jest również osoba pięknie śpiewającą i mamy piosenki własnej kompozycji, które nie będą śpiewane na każdym ślubie. Twój będzie wyjątkowy.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Nasza oferta jest bardzo duża, biorąc pod uwagę, że trzonem zespołu jest dwoje ludzi. Wiolonczelistka jest wokalistką, organista jest akordeonistą. Mamy instrumenty akustyczne więc możemy zagrać wszędzie, nawet tam gdzie nie prądu. Gramy muzykę na najwyższym poziomie, różnorodną. Możemy zaproponować duży wachlarz możliwości i przygotować to o czym para młoda marzy.

Wolne terminy

Kontakt

Bojarczuk Family Ensemble - Oprawa muzyczna ślubu i przyjęcia, śpiew, wiolonczela, akordeon/piano/organy.

website

Toruń

149 km od Gdańska

167 km od Gdyni

151 km od Olsztyna

Inspiracje ślubne

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: