Wodzirej Animator Konferansjer DJ - Jarko
Wodzirej Animator Konferansjer DJ - Jarko Wrocław
(13)
Zobacz profil
Zespół muzyczny BandaLula.pl - Dj Lulek
Zespół muzyczny BandaLula.pl - Dj Lulek Kudowa-Zdrój
(2)
Zobacz profil
Fly&Fly Cover Band
Fly&Fly Cover Band Poznań
(59)
Zobacz profil
Zespół Muzyczni Przyjaciele
Zespół Muzyczni Przyjaciele Poznań
Zobacz profil
avatar

Adam

Oprawa muzyczna ślubów kościelnych Avalon - muzyka

(4)

O nas

Oferujemy Wam w pełni profesjonalną oprawę muzyczną uroczystości ślubu oraz innych uroczystości kościelnych.Oto kilka atutów, które nas charakteryzują i powodują, że to właśnie nam zaufało już tak wiele osób:

Repertuar. Najpiękniejsze utwory religijne, ubrane w niecodzienne aranżacje. Proponujemy utwory, które podkreślają wyjątkowość chwili. W tej kwestii jesteśmy jednak elastyczni - często przygotowujemy tytuły ulubione i podane przez Państwa.

Wokal i instrumenty. Mimo tego, że jesteśmy "tylko" we dwoje, usłyszycie brzmienie kilku instrumentów. Jest wśród nich m.in. gitara elektroakustyczna, skrzypce, różne brzmienia instrumentu klawiszowego (m.in. brzmienie kościelnych organów). Do tego dwa współbrzmiące wokale - żeński i męski - zapewniają niesamowity klimat podczas uroczystości.

Doświadczenie. Oprawą muzyczną mszy zajmujemy się od kilkunastu lat. Przebieg liturgii mamy opanowany do perfekcji. Na nasze doświadczenie składa się też fakt, że działamy muzycznie RAZEM już od 2006 roku. Jednak w obecnej formie gramy od 2012 roku. Wcześniej były to formacje o różniej konfiguracji - od kilku osobowej kapeli z jednym wokalem, po rozbudowany zespół rockowy połączony z chórem.

Nagłośnienie. To, co niewątpliwie wyróżnia nas spośród innych zespołów, to posiadany sprzęt. Dysponujemy własnym, nowoczesnym i profesjonalnym nagłośnieniem estradowym. Gwarantujemy, że wszelkie brzmienia wychodzące z naszych głośników są odpowiednio skorygowane i przyjemne dla ucha.

Transport. Dojeżdżamy w każde miejsce w Polsce. Posiadamy samochód, niezbędny do bezpiecznego transportu instrumentów oraz całego sprzętu nagłośnieniowego. Dzięki temu nie musicie martwić się o transport dla zespołu.

Brak organisty. Oprawa muzyczna ślubu wykonywana jest przez nas kompleksowo, co znaczy, że organista podczas mszy nie jest Wam potrzebny.


Zachęcamy do kontaktu z nami w celu dokonywania rezerwacji terminu! Podczas rozmowy zapytaj o aktualne rabaty!

Oferta - Oprawa muzyczna ślubów kościelnych Avalon - muzyka

Oprawa muzyczna wesela

950 zł - 950 zł

Organizacja zabawy weselnej na sali to koszt od kilkunastu do najczęściej kilkudziesięciu tysięcy złotych, bo każdy chce mieć to, co najlepsze. Dlaczego uroczystość ślubu w kościele tak często jest zaniedbywana, skoro ślub może być znacznie piękniejszy niedużym kosztem?

Oferując Państwu oprawę muzyczną ślubu, wychodzimy temu na przeciw i sprawiamy, aby uroczystość ślubu w kościele była niezwykła, a Goście weselni jeszcze długo ze wzruszeniem wspominali i opowiadali innym o Waszych wyjątkowych zaślubinach!

Odpowiadając na Państwa pytania o koszty - oprawa muzyczna uroczystości ślubu kościelnego to koszt 950 zł + koszt dojazdu ustalany indywidualnie.

Zachęcamy do kontaktu z nami w celu dokonywania rezerwacji terminu! Podczas rozmowy zapytaj o aktualne rabaty!

Opinie - Oprawa muzyczna ślubów kościelnych Avalon - muzyka

5

4 opinie

Dodaj opinię

EJ

Ewelina J

Serdecznie dziękujemy za przepiękną oprawę muzyczną. Wszystkim polecamy korzystanie z usług zespołu bo potrafią sprawić, że msza święta nabiera niepowtarzalnego charakteru :)

2 lata temu

Źródło: Facebook

WS

Wojciech S

Polecam i dziękuje - piękna i wzruszająca oprawa muzyczna ślubu!

2 lata temu

Źródło: Facebook

AK

Agnieszka K

Zdecydowanie polecamy wszystkim parom Dzięki obecności Zespołu Avalon na naszym ślubie było jeszcze więcej wzruszeń, a my poczuliśmy się bliżej nieba. Ponadto wszyscy goście byli zachwyceni ich śpiewem i muzyką.

2 lata temu

Źródło: Facebook

EI

Ewelina I

pełen profesjonalizm, cudowna oprawa ! jesteśmy pod wielkim wrażeniem - było pięknie, aż łza się w oku kręciła! <3 bardzo serdecznie dziękujemy za oprawę naszego ślubu !! Pozdrawiamy Ewelina i Marcin ;)

2 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od 15 lat.

Kontakt - Oprawa muzyczna ślubów kościelnych Avalon - muzyka

Oprawa muzyczna ślubów kościelnych Avalon - muzyka

Wrocław

Polecani z kategorii zespoły weselne

DJ & SAX
DJ & SAX Orzesze
(17)
Zobacz profil
Zespół muzyczny Konarski Band
Zespół muzyczny Konarski Band Wrocław
(1)
Zobacz profil
Zespół Lime
Zespół Lime Wrocław
(1)
Zobacz profil
Zespół Adapters
Zespół Adapters Wrocław
Zobacz profil

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: