Party Boys

Henio

Party Boys

Żabia Wola

(59)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Cześć! Jesteśmy młodzi ciałem i duchem, zarażamy swoją energią i przede wszystkim pracujemy z pasji. Od kilku lat regularnie prowadzimy wesela, urodziny oraz różnego rodzaju imprezy okolicznościowe.

Posiadamy bogatą ofertę dostosowaną do Waszych indywidualnych potrzeb:
- wysokiej klasy nagłośnienie firmy Yamaha
- profesjonalne oświetlenie sali sterowane z poziomu komputera, wykorzystywane m.in. na koncertach
- obszerna lista zabaw oraz autorskich choreografii
- dodatkowa dekoracja sali światłem
- fotobudka
- napis LOVE
- ciężki dym
Dodatkowo współpracujemy z innymi usługodawcami, m.in. fotografem.

Napisz i zapytaj o wolny termin. :)

PRZEDZIAŁ CENOWY

7000 zł - 9900 zł

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Disco Polo

Jazz

Klasyczna

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Wesele dwujęzyczne

Własne oświetlenie

Oferta - Party Boys

Poprawiny

4000 zł - 5500 zł

Podstawowa usługa 6h zawierająca:
- pracę dj-a
- pracę konferansjera
- profesjonalne nagłośnienie firmy Yamaha
- oświetlenie parkietu

Oprawa muzyczna wesela

7000 zł - 9900 zł

Podstawowa usługa 10h zawierająca:
- pracę dj-a
- pracę konferansjera, który prowadzi całość przyjęcia (dostępny w 3 językach - polskim, angielskim oraz ukraińskim)
- animacje specjalnie dedykowane dzieciom
- profesjonalne nagłośnienie firmy Yamaha
- oświetlenie parkietu

Opinie - Party Boys

5

59 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

AI

Alicja I

Bardzo polecamy Grześka i Mateusza! :) Super poprowadzili nasze wesele. Przy pierwszym kontakcie z Chłopakami zwróciliśmy uwagę na to, że są bardzo kontaktowi, potrafią słuchać i doradzić, korzystając ze swojego doświadczenia. Po spotkaniu organizacyjnym byliśmy bardzo spokojni i pewni, że sprawią, że nasze wesele będzie przez nas super wspominane! Zaufaliśmy im w 100% i się nie zawiedliśmy! :) Co więcej stanowisko Chłopaków bardzo dobrze się prezentowało i nie potrzebowaliśmy dodatkowych dekoracji do sali tanecznej.

2 lata temu

PG

Paulina G

Bardzo dziękujemy i polecamy Henia i Mateusza! Zarażają pozytywną energia, wszystko profesjonalnie i na najwyższym poziomie 🥰 wesele udane!

5 miesięcy temu

Źródło: Facebook

RK

Radosław K

Serdecznie polecamy Henia i Mateusza na prowadzenie imprezy weselnej! Super zabawy dla osób w każdym wieku, dzieciaki były zachwycone, a wodzirej Henio zarażał gości pozytywną energią na parkiecie. Pełen profesjonalizm, jakbyśmy robili drugie wesele to tylko z Nimi 😁❤️ Dziękujemy Wam za niezapomniana noc!!!

5 miesięcy temu

Źródło: Facebook

MC

Michał C

Party Boys grali na naszym Weselu i byli absolutnie fantastyczni. Dużo gości chwaliło naszego wodzireja Henia, jego "dance moves" i świetne prowadzenie zabaw. Wesele było polsko-amerykańskie i panowie stanęli na wysokości zadania jeśli chodzi o angażowanie w zabawę gości mówiących w różnych językach. Tańczyli i bawili się i Polacy i Amerykanie. Bardzo polecamy i dziękujemy! 😃

6 miesięcy temu

Źródło: Facebook

ŁA

Łukasz A

Polecamy, chłopaki świetnie radzą sobie w swojej roli i angażują gości do zabawy. Zaskakują pomysłowością i otwartością ;). Bez problemu da się z nimi dogadać, uwzględniają wszystkie prośby. Zabawa z nimi na pewno będzie niezapomniania i wyjątkowa 🥂🤪🎉😍

6 miesięcy temu

Źródło: Facebook

MR

Monika R

chłopaki z party boys to najlepsza ekipa na wesela! po naszym przyjęciu wiele osób pytało o namiary na Henia i Mateusza. Ten duet to wulkan pozytywnej energii. Chłopaki bawią się razem z gośćmi, dostosowują się do sytuacji na przyjęciu i nie robią niczego na siłę. Mieliśmy nawet tańce w ogrodzie. Po weselu sama właścicielka sali powiedziała że to jeden z lepszych widzierejow jaki był u niej na weselach. Baaardzo polecam

6 miesięcy temu

Źródło: Facebook

SJ

Sandra J

Chłopaków wzięliśmy w ciemno. Widzieliśmy ich tylko na kilku nagraniach, ale niczego nie żałujemy! Od samego początku czuliśmy ich energię - podczas spotkań online i rozmów telefonicznych. Sprawili, że nie martwiliśmy się o to czy goście będą się dobrze bawić na weselu. No i dobrze przeczuwaliśmy 😃 Nasz duet wykonał kawał dobrej roboty. Henio przeprowadził wesele perfekcyjnie - zaczynając od zabaw, przez wyciągnięcie gości na parkiet i kończąc na poprawinach. Goście zachwyceni, my zachwyceni, a zabawa trwała do rana. Polecamy Party Boys jeżeli zależy wam na dużej dawce pozytywnej energii, pełnym parkiecie i obolałych od tańca nogach 😉 Dajemy im 100/10, bo dzięki nim ta noc będzie niezapomniana ❣️

7 miesięcy temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Na weselach mamy przyjemność grać od 2018 roku, jednak nasza przygoda zaczęła się sporo wcześniej. :)

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Nasza oferta wyróżnia się swoim bogactwem - obsługujemy przyjęcia niemalże kompleksowo, co jest wygodne zarówno dla nas, jak i dla Was. Ponadto jesteśmy grupą młodych, energicznych, ale i doświadczonych chłopaków pracujących z pasji.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Największym wyzwaniem były chyba pierwsze imprezy, na których nie wiedzieliśmy jeszcze, jak radzić sobie ze stresem i niektórymi losowymi problemami, jak reagować na różne nieprzewidywalne sytuacje. To były najtrudniejsze wyzwania, ale jednocześnie też najcenniejsze, pozwalające na zdobycie doświadczenia, które wykorzystujemy teraz.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Pary Młode pytają o bardzo różne rzeczy. Często chcą bliżej nas poznać, czasem potrzebują też pomocy w przygotowaniu przyjęcia, porady od kogoś doświadczonego. Zawsze z chęcią się w to angażujemy i jesteśmy do Waszej dyspozycji, jeśli tylko jest to możliwe. Jesteśmy otwarci na spotkania i konsultacje przed i po podpisaniu umowy.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

W skład naszej podstawowej usługi wchodzą: - dj, który na bieżąco dopasowuje puszczane utwory do oczekiwań Waszych i Waszych gości oraz sytuacji na parkiecie - konferansjer prowadzący całość przyjęcia (również w języku angielskim i ukraińskim) - zabawy, oczepiny, autorskie choreografie - godzina animacji dedykowanych dzieciom - profesjonalne nagłośnienie sali firmy Yamaha - oświetlenie parkietu wykorzystywane również między innymi na wydarzeniach koncertowych, sterowane z poziomu komputera - zasilacz UPS, zapewniający stały dostęp do prądu w sytuacjach awaryjnych i umożliwiający nieprzerwaną zabawę

Z jakim wyprzedzeniem Para Młoda powinna zarezerwować u Ciebie termin?

Oczywiście im wcześniej, tym lepiej. ;) Dostępność terminów zależy od kilku czynników. Najbardziej oblegane są zwykle miesiące letnie. Optymalna jest rezerwacja z minimum 6-cio miesięcznym wyprzedzenie, ale najgorętsze terminy często są zarezerwowane już na rok lub dwa do przodu. Gramy w kilku duetach, więc w każdej sytuacji, gdy nas potrzebujecie, staramy się coś zaradzić.

Czy dajesz możliwość ustalenia lub modyfikacji repertuaru?

Repertuar zawsze dostosowujemy indywidualnie, zgodnie z preferencjami i życzeniami Pary Młodej. Z chęcią też przyjmujemy jako sugestie krótkie playlisty z utworami, które według Was muszą pojawić się na przyjęciu - dają one nam podstawę do przygotowania pełnej listy utworów i pozwalają wyczuć klimat, w jakim czujecie się najlepiej.

Jakie wymagania techniczne musi spełniać miejsce wesela?

Jedynym wymaganiem technicznym, które musi spełniać miejsce, jest dostęp do prądu i zapewnienie nam możliwości podłączenia sprzętu. Oprócz tego poradzimy sobie (niemalże) w każdych warunkach. ;)

Czy poza samą muzyką organizujesz też zabawy weselne?

Oczywiście, nasz zespół składa się z dj-ów odpowiedzialnych za muzykę, ale też konferansjerów prowadzących całość przyjęcia. Mamy długą listę zabaw, konkursów, choreografii (klasycznych, typu belgijka, ale również autorskich).

Do której godziny przeważnie grasz na weselu?

Czas naszej pracy jest elastyczny i zależy wyłącznie od Pary Młodej. W ramach podstawowej usługi gwarantujemy 10h czasu trwania usługi, jednak w każdej chwili możliwe jest jej przedłużenie.

Kontakt - Party Boys

Party Boys

facebook instagram website Usługodawca oświadczył, że jest przedsiębiorcą. NIP: 1231481023

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: