Sensation Band

Łukasz Łukaszewicz

Sensation Band

Kozińce

O nas

Zespół na wesele, bankiet, studniówkę, festyn, urodziny, rocznicę!!!

Jesteśmy 6 - osobowym bandem, grającym 100% na żywo: wokal męski oraz żeński, gitara elektryczno-akustyczna, gitara elektryczna, klawisze, perkusja, gitara basowa.
Każdy z nas posiada wieloletnie doświadczenie sceniczne. Profesjonalna oprawa, świetne aranżacje, doskonałe nagłośnienie oraz wysoki poziom artystyczny zadowoli najbardziej wybrednych gości:)

Naszą podstawową domeną jest elastyczność i profesjonalizm.
W naszym repertuarze znajdziecie Państwo przeboje muzyki polskiej oraz zagranicznej. Nie ograniczamy się do jednego gatunku!!! Rock&roll, blues, funk, jazz, soul, disco, biesiada czy też polska muzyka taneczna...disco polo:) to tylko nieliczne przez nas prezentowane.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje oraz sugestie, w związku z czym istnieje możliwość przygotowania przez nas nowych utworów spoza repertuaru!!!

Zapraszamy do kontaktu!!!

PRZEDZIAŁ CENOWY

12000.00 zł - 20000.00 zł

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Disco Polo

Jazz

Klasyczna

Lata 70’ 80’ 90’

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Wesele dwujęzyczne

Własne oświetlenie

Oferta - Sensation Band

Oprawa muzyczna wesela

12000 zł - 20000 zł

- gramy każdy rodzaj muzyki, jednak nie jesteśmy zespołem stricte disco - polowym, rockowym, jazzowym, czy tez rock&rollowym. Stawiamy na wszechstronność, tak by każdy znalazł na przyjęciu coś dla siebie.

- profesjonalne oświetlenie + wytwornica dymu

- nagłośnienie

- prowadzenie wesela/eventu (konferansjer)

- przywitanie na sali weselej, "sto lat", "gorzka wódka"itd. - oczepiny - w formie jakiej sobie klienci zażyczą. Krótkie, długie, czy też wybór przez Nich konkursów, nie stanowi dla nas żadnego problemu:)

- prowadzenie zabaw integracyjno - tanecznych w trakcie wesela: "Pociąg", "YMCA", "Szpaler", "Belgijka". Jednak nie są nam imprezy w formie koncertów:)

- dorobienie utworów na życzenie - (pierwszy taniec, utwór dla rodziców, lub taki przy którym pierwszy raz klienci tańczyli, albo przy którym zawsze się bawią ze swoimi najbliższymi rodziną/przyjaciółmi/znajomymi:)

- dojazd

- każdą prośbę, sugestię, wizję odnośnie wesela zapisujemy na spotkaniu na tydzień przed uroczystością i robimy WSZYSTKO by się spełniła w jak największym wymiarze.

Poprawiny

8000 zł - 20000 zł

MOC!!!ENERGIA!!!ENDORFINA!!!
Jesteśmy zespołem grającym 100% na żywo - nie gramy do podkładów, nie udajemy - wykonujemy swoją pracę uczciwie i rzetelnie.

Cena zależna od ilości godzin.

Opinie - Sensation Band

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Zespół istnieje nieprzerwanie na rynku od 2010 roku, więc łatwo można policzyć;)

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

MOC!!!ENERGIA!!!ENDORFINA!!! Jesteśmy zespołem grającym 100% na żywo - nie gramy do podkładów, nie udajemy - wykonujemy swoją pracę uczciwie i rzetelnie.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Samo wejście na rynek usług "weselnych", bo w tamtych czasach grało się imprezy tylko z poleceń. A jak nie grasz...to nikt Cię nie poleci:)Na szczęście udało się!!!

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Czy gracie na żywo? - Jak najbardziej, 100% na żywo i bynajmniej nie chodzi o to, że będziemy na Waszym weselu na żywo:P Jaka stawka? - Adekwatna do jakości:) Jaka muzyka? - Różnorodna:) Kiedyś częstym pytaniem było czy pijemy na imprezach przez nas prowadzonych? - NIE PIJEMY, no chyba, że ze Zleceniodawcami:)

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

- gramy każdy rodzaj muzyki, jednak nie jesteśmy zespołem stricte disco - polowym, rockowym, jazzowym, czy tez rock&rollowym. Stawiamy na wszechstronność, tak by każdy znalazł na przyjęciu coś dla siebie. - profesjonalne oświetlenie + wytwornica dymu - nagłośnienie - prowadzenie wesela/eventu (konferansjer) - przywitanie na sali weselej, "sto lat", "gorzka wódka"itd. - oczepiny - w formie jakiej sobie klienci zażyczą. Krótkie, długie, czy też wybór przez Nich konkursów, nie stanowi dla nas żadnego problemu:) - prowadzenie zabaw integracyjno - tanecznych w trakcie wesela: "Pociąg", "YMCA", "Szpaler", "Belgijka". Jednak nie są nam imprezy w formie koncertów:) - dorobienie utworów na życzenie - (pierwszy taniec, utwór dla rodziców, lub taki przy którym pierwszy raz klienci tańczyli, albo przy którym zawsze się bawią ze swoimi najbliższymi rodziną/przyjaciółmi/znajomymi:) - dojazd - każdą prośbę, sugestię, wizję odnośnie wesela zapisujemy na spotkaniu na tydzień przed uroczystością i robimy WSZYSTKO by się spełniła w jak największym wymiarze.

Z jakim wyprzedzeniem Para Młoda powinna zarezerwować u Ciebie termin?

To zależy od terminu w jakim chcą zorganizować wesele:)

Czy dajesz możliwość ustalenia lub modyfikacji repertuaru?

Modyfikacji - tak;)

Jakie wymagania techniczne musi spełniać miejsce wesela?

Stały dostęp do prądu i minimum 25m2 do rozstawienia się zespołu.

Czy poza samą muzyką organizujesz też zabawy weselne?

Tak, choć preferujemy zabawę poprzez prezentowanie dobrej muzyki i "sprzedawanie" energii gościom ze sceny.

Do której godziny przeważnie grasz na weselu?

Usługa zazwyczaj trwa 8 godzin od momentu jej rozpoczęcia. Istnieje możliwość jej przedłużenia:)

Kontakt - Sensation Band

Sensation Band

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Wasilków: