SILVERTON ***

Daniel Erdanowski

SILVERTON ***

Starogard Gdański

(6)

Gust muzyczny, nienaganna prezencja, energia,przede wszystkim świetna zabawa to tylko niektóre cechy charakterystyczne zespołu Silverton.
Wykonują swoją pracę z pasją.Grając dbają aby słuchacze doświadczyli niezapomnianych wrażeń.
W ofercie znajdą Państwo swoje ulubione utwory, dostosują się do Państwa oczekiwań.
Wesela prowadzą według wcześniej ustalonego scenariusza.
Przykładowy scenariusz:
wesele nowoczesne z uroczystym wprowadzeniem Pary Młodej na salę poprzez powitanie, toasty , pierwszy taniec i oczepiny z ciekawymi konkursami.
Decyzja należy do Państwa.
Oprawa muzyczna na najwyższym poziomie.

RODZAJ MUZYKI

Disco

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

4500 zł - 8000 zł

Cena uzależniona jest od ilości osób w zespole
oraz od usług ,które możemy Państwu zaoferować

Opinie

5.0

6 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

M

Maria

Band , który swoją oprawa oczarowuje goście , bardzo dobre prowadzenie uroczystości , świetny repertuar , oprawa świetlna , wszystko mega dopilnowane od strony widzirejskiej. Polecam te band To są prawdziwi muzycy

1 tydzień temu

O

Olla

Grali na Balu prezydenckim W Starogardzie Gdańskim poziom muzyków bardzo ogromny , byłam mega zadowolona wokaliści śpiewali znakomity repertuar , nic z repertuaru disco polo co było świetne , ten gatunek muzyki nawet nie pasowałby to tego bandu. POLECAM TEN BAND to profesjonaliści!

7 miesięcy temu

S

Szymon

Zespół ,który spełnia wszelkie oczekiwania gości .Poziom umiejętności muzyków jest przeogromny, bardzo dobry repertuar. Prowadzenie uroczystości wesela z wielką klasą a zaangażowanie Pana Daniela jest wielką siłą całej oprawy muzycznej . Dziękujemy

1 rok temu

D

Daniel

Nie zgadzam się z ani jedną negatywną opinią na temat silvertona. Mam wrażenie, że to konkurencja wypisuje takie bzdury albo zespół ma jakiegoś wroga który chce im zaszkodzić. Grali na naszym weselu 7.10.2017 w Zbychowie. Pan Daniel zadbał o każdy detal już od momentu przyjazdu Pary młodej na salę weselną. Zanim przyjechaliśmy przygotował gości, wszyscy na nas czekali, nie było chaosu. Pan Daniel podszedł do limuzyny, otworzyl mi drzwi jako panu młodemu abym nastepnie ja mógł wypuścić z samochodu Żonę. Przeprowadził całe przywitanie chlebem i solą przez rodziców. Tak więc od pierwszej minuty pełne zaangażowanie i klasa. Nasza rodzina to przedział wiekowy od 20 do 75 lat i wszyscy podkreślam wszyscy bawili się od pierwszej minuty wesela czyli od godz. 17 aż do 4 rano. Goście w trakcie wesela podchodzili do nas żeby spytać skąd wzięliśmy tak doskonały zespół, po niektórych piosenkach bili brawo dla zespołu bo tak im się podobało wykonanie! Szok!! Dwójka naszych znajomych chce aby zagrali na ich weselu a są bardzo wymagający. Właściciel sali na której odbywało się wesele chce ich u siebie na sylwestra. Fotograf, kamerzysta, barman i barista wynajęci przez nas którzy pracują co tydzień na weselach byli pod dużym wrażeniem zespołu. Co do disco polo to grali u nas dwa długie bloki muzyczne disco polo tak jak byliśmy umówieni. Co do konkursu i oczepin to również przeprowadzili je zgodnie z planem. Na 3 tygodnie przed weselem spotkaliśmy się z Panem Danielem u niego w biurze i stworzyliśmy cały harmonogram wesela. Wszystko przebiegło zgodnie z ustaleniami. Dodam jeszcze, że skorzystaliśmy z trzech dodatkowych opcji co było strzałem w dziesiątkę. - dodatkowy muzyk (skrzypek) kto by pomyślał, że skrzypek na weselu zda egzamin. Okazuje się, że w prawie każdej piosence skrzypce brały udział w drugim tle i było to genialne - dodatkowe oswietlenie sali (nasza sala miała już swoje piękne oświetlenie ale to co zrobił zespół dodatkowo swoim oświetleniem przerosło nasze oczekiwania

1 rok temu

A

AgatA

Wszysyko na najwyższym poziomie. Piękne głosy, wyśmienita gra, gustowna oprawa oraz wyczucie stylu. Komunikacja z liderem zespołu bardzo dobra, profesjonalna i z uwagą na potrzeby gości. Jesteśmy bardzo wdzięczni. Ps. Oprawa świetlna pięknie dopełniła całości.

2 lata temu

A

AgatA

Wszysyko na najwyższym poziomie. Piękne głosy, wyśmienita gra, gustowna oprawa oraz wyczucie stylu. Komunikacja z liderem zespołu bardzo dobra, profesjonalna i z uwagą na potrzeby gości. Jesteśmy bardzo wdzięczni. Ps. Oprawa świetlna dopełniła całości.

2 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

W swojej pracy najbardziej cenimy satysfakcję i zadowolenie klienta a jednocześnie wielka frajdę z muzykowania;)

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Początek był wytężony ciężką pracą zbieraniem doświadczeń , zadawaniu wielu pytań na targi ślubnych , stworzenie ekipy zawodowych muzyków . Dopiero na końcu własna działalność -Usługi muzyczne.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Pracujemy na rynku ponad 13 lat poprzez koncerty, eventy , wesela,bale,

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Sprzęt w pełni cyfrowy ,pracujemy na mikserze firmy Behringer X32 połączony w zestawie głośników firmy JBL x 4szt oraz sub JBL x 2szt

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Początek uroczystości wesela to moment najbardziej wzniosły powitania Pary młodej w towarzystwie naszego kwartetu smyczkowego gdzie w dźwiękach tego akompaniamentu rozlegają się okrzyki radości nie tylko gości ale także i pary młodej

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Przygotowanie uroczystości wesela to nie tylko dobra muzyka...ale także doskonały scenariusz uroczystości ,który opracowany jest wspólnie z parą młodą a to wymaga trochę czasu

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

- podstawowa oferta na uroczystości wesela obejmuje przede wszystkim podstawowy skład muzyków,który może obejmować od 3-5 osób - transport muzyków - dekoracja światłem + osoba techniczna - kwartet smyczkowy ,który odpowiedzialny jest za oprawę muzyczna Mszy św., oprawę muzyczną dla gości i pary młodej podczas życzeń, krótki recital do obiadu

Jaki jest Twój styl?

Jeżeli mówimy tutaj o stylu ...przychodzi nam do głowy styl muzyki jaki gramy.Bardzo często stosujemy własne aranżacje repertuaru muzyki rozrywkowej , którą przekładamy na dobrą zabawę dla naszej publiczności czy tez gości.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Bardzo lubimy jak klient podczas eventu czuje się spełniony poprzez uśmiech , zadowolenie co następnie przekłada się na całość eventu-uroczystości.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Bardzo dużo dzisiaj jest możliwości zorganizowania wymarzonego ślubu dla pary młodej.A myślę najbardziej wymarzony ślub to taki na ,który będzie stać finansowo daną parę młodą ;)

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Owszem... Para młoda w której widzieliśmy absolutne zakochanie ,doskonale dobrany repertuar muzyczny ,w który wprawił gości w klimat uroczystości.Standardy jazzowe,swing , rozpalone świece po całej sali stworzyły nie powtarzalne wspomnienia.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Na bazie wielu doświadczeń wiemy już dzisiaj ,że cała siła zawsze tkwi w człowieku.Pracujemy z zapleczem wspaniałych ludzi ,doskonałych wykwalifikowanych muzyków,ludzi znających się na swoim zawodzie.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Mieliśmy pewną sytuację bardzo zabawną ,która miała miejsce na weselu gdzie kuchnia w zapowiedzi miała za serwować weselny tort po czy na salę wjeżdża dziczyzna ;)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęściej zadawane pytanie ...dostępność terminu , cena oraz pytanie do której Państwo muzykujecie ?

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Kliencie przede wszystkim powinni zainteresować się poziomem wykształcenia muzyków i polem ich działania. Jak długo działają w branży etc.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Jakość wykonywanych usług

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Myślę,że naszą najmocniejszą stroną jest wykonywanie tej pracy,która do nas należy . Profesjonalna obsługa uroczystości -imprez

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Ponieważ nasza załoga jest bardzo zgraną ekipą .Każdy ma przydzielone swoje obowiązki z których musi się wywiązywać.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Uważamy , że nasza oferta jest bardzo bogato przygotowana dla naszych klientów . Mamy do zaoferowania naprawdę bogaty zakres usług.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Piosenka ostatniego sezonu jeżeli chodzi o uroczystości weselne to Ed Sheeran - Perfect

Wolne terminy

Kontakt

SILVERTON ***

Poniedziałek

10:00-22:00

Wtorek

10:00-22:00

Środa

10:00-22:00

Czwartek

10:00-22:00

Piątek

10:00-22:00

Sobota

10:00-22:00

Godziny do kontaktu 10.00 -22.00

Polecani z kategorii zespoły weselne

Commers Band
Commers Band Poznań
(11)
Zobacz profil
Felipe Alvarado
Felipe Alvarado Gdańsk
Zobacz profil
FANTAZJA
FANTAZJA Pruszcz Gdański
Zobacz profil
Wodzireje.pl
Wodzireje.pl Olsztyn
(15)
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: