• Usługodawcy
 • Zlecenia ślubne
 • Suknie ślubne
 • Organizer

  Wirtualny Organizer Ślubny

  Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

  Zarejestruj się
 • Blog Lovestory
Fly&Fly Cover Band
Fly&Fly Cover Band Poznań
(55)
Zobacz profil
TWIST Group - zespół - DJ & live ACT
TWIST Group - zespół - DJ & live ACT Katowice
(17)
Zobacz profil
Subtelnoise
Subtelnoise Katowice
Zobacz profil
Lawa
Lawa Przemyśl
(9)
Zobacz profil
Sunny Band

Łukasz Gacek

Sunny Band

(9)

Naszą pasją są przede wszystkim ludzie
Sunny Band - to profesjonalny zespół muzyczny z dużym doświadczeniem, tworzony przez trzy zdolne i energiczne osoby.
Gramy przede wszystkim dla ludzi, repertuar staramy się dostosować do klientów którymi są nie tylko para młoda, ale również ich goście.
W repertuarze zespołu znajdują się przeboje polskie i zagraniczne zarówno stare jak i nowe, oraz mocno zróżnicowane gatunkowo.
Do każdej pary młodej podchodzimy indywidualnie, podczas spotkania z zespołem istnieje możliwość wybrania dodatkowych utworów na specjalne życzenie.
W trakcie wesela dopasowujemy styl pod gusta pary młodej oraz weselników.
Zespół występuje w składzie trzyosobowym: Katarzyna Nowak-wokal, Łukasz Gacek-instrumenty klawiszowe/wokal oraz Jakub Brzeziński- gitara elektryczna/wokal

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

OPRAWA MUZYCZNA

Własne oświetlenie

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

3200 zł

Oferujemy:
* obsługę muzyczno -konferansjerską na najwyższym poziomie każdego rodzaju uroczystości,

*szeroki repertuar poczynając od przebojów lat 60, kończąc na najnowszych listach przebojów

*profesjonalna oprawę dźwiękową

*klimatyczne oświetlenie

*prowadzenie zabaw :)

*indywidualne i zaangażowane podejście do klienta.

Poprawiny

800 zł

Opinie

5

9 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

J

Justyna

Macie MEGA SUPER WOKALISTKĘ. BRYLANT!! Tak trzymajcie!

9 miesięcy temu

I

Iza

Jesteście po prostu EKSTRA!! Bardzo spontaniczny i żywiołowy zespół, który nie boi się eksperymentować i wychodzi im to świetnie.

11 miesięcy temu

M

Michalina

Super oprawa weselna!! Bawiłam się świetnie na weselu przyjaciółki. Dziękuję.

1 rok temu

LL

Lukasz L

Gwarantują super oprawę wesela i poprawiny w miłej atmosferze oraz przystępnej cenie.

1 rok temu

K

Kamil

Mają bardzo dobre podejście do klientów oraz gości. Na plus jest możliwość wybrania utworów na życzenie.

1 rok temu

P

Piotr

Bardzo słoneczny zespół z energią i chęcią do zadowolenia gości. Gwarantuję, że lepszego nie znajdziecie.

1 rok temu

A

Alicja

Wspaniały zespół z różnorodnym repertuarem dostosowanym do upodobań gości. Nasza rodzina i przyjaciele bawili się do białego rana i z radością to wspominają. Dziękujemy!

1 rok temu

MC

Michał C

Zespół rewelacja, w życiu się nie spodziewałem że na swoim weselu ktoś będzie w stanie tak fajnie imprezę rozkręcić, ogromne podziękowania dla Sunny Band :)

1 rok temu

S

Sandra

Wspaniała ekipa, młodzi i pozytywnie zwariowani ludzie. W trakcie wesela tak dobierali piosenki, że wszyscy goście zarówno ci młodzi jak i starsi bawili się rewelacyjnie. Zabawy zrobione ze smakiem. Profesjonalna konferansjerka. Polecam

3 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Na pierwszym miejscu zawsze stawialiśmy możliwość połączenia pracy z pasją. Bardzo ważne było dla nas wykorzystanie talentu, który rozwijaliśmy przez wiele lat. Z czasem satysfakcję zaczęliśmy również czerpać z tego, że występowanie przed ludźmi sprawia im radość. Dlatego cieszymy się, kiedy możemy uświetnić dzień Pary Młodej.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Nasza współpraca z parami młodymi jako Sunny band s.c. zaczęła się latem 2017 roku. Jednak wcześniej występowaliśmy w innych zespołach weselnych.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Najbardziej lubimy moment, kiedy zakończy się część oficjalna wesela. Wtedy wszystkie obowiązki Pary Młodej tj. podziękowania dla najbliższych, oczepiny są zrealizowane i Para Młoda może odetchnąć. Zazwyczaj rozmawia wtedy z najbliższymi albo ze sobą nawzajem. Cieszymy się wówczas z satysfakcji na ich twarzach, że wszystko poszło po ich myśli.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Samo wykonanie zlecenia trwa około 15 godzin, zaś w przypadku wesela dwudniowego, pomijając przerwę pomiędzy tymi dniami, jest to w przybliżeniu 21 godzin.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Oferta zespołu obejmuje oprawę muzyczno-konferansjerską wesel oraz imprez okolicznościowych, firmowych i bankietów wraz z efektownym oświetleniem. Repertuar z kolei stanowią znane utwory muzyki rozrywkowej: od klimatycznych lat 50 po hity z radiowych list przebojów, a zróżnicowanie gatunkowe zapewnia satysfakcję klientów z różnymi gustami.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Klienci, z którymi mieliśmy okazję współpracować zachowują swego rodzaju dystans. Wydaje nam się, że to ze względu na to jak ważną rolę zespół pełni na ich weselu. Dlatego podczas rozmowy z klientami staramy się dokładnie opisać na czym ona polega i przedstawić im plan, którego się trzymamy podczas pracy.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Ciężko określić idealne środowisko pracy ze względu na zróżnicowanie osób obecnych na weselu. Każdy ma inne korzenie, przyzwyczajenia, preferencje czy sposób bycia. Dlatego każde kolejne wesele na którym pracujemy, staramy się traktować indywidualnie. Najważniejsza jest jednoczesna satysfakcja Pary Młodej, gości oraz członków zespołu.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Szczególnie zapamiętaliśmy Parę Młodą, na której weselu część gości pochodziła z Rosji. Była to rodzina Pana Młodego. W pewnym momencie Pan Młody wraz z pozostałymi mężczyznami wykonał bardzo oryginalny taniec weselny, wywodzący się z Rosji. Został on bardzo pozytywnie odebrany przez gości i spowodował, że mimo bariery językowej spoufalili się ze sobą i świętowali razem.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Najlepszych klientów stanowią osoby otwarte i konkretne. Z uwagi na różnorodność gustów dotyczących przebiegu wesela oraz muzyki, zdecydowanym ułatwieniem jest obustronna szczera rozmowa.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęściej pary młode oczekują gotowego planu przebiegu wesela. Zdajemy sobie sprawę z tego, że same przygotowania do niego są bardzo pracochłonne, dlatego zawsze próbujemy przedstawić kilka propozycji, spośród których Para Młoda ma możliwość wyboru. To samo dotyczy repertuaru, na którym opiera się zespół, zapewniając oprawę muzyczną danej imprezy.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Nasza profesja jest dosyć specyficzna w porównaniu z innymi. Wykonanie zlecenia obejmuje zdecydowanie inny przedział czasowy. Wesele, na którym pracujemy, może trwać nawet kilkanaście godzin. Do tego należy dodać czas przygotowania, czyli dojazd i rozłożenie sprzętu oraz czas jego złożenia. Poza tym dodatkowe życzenia par młodych np. zamówienie piosenek spoza repertuaru wymaga odpowiedniego wyprzedzenia pod względem czasowym. Staramy się jak najlepiej wykonywać zlecenia, co związane jest z poświęceniem temu odpowiedniej ilości czasu. Ponadto dokonujemy starań bycia elastycznym, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że plany często się zmieniają. Zazwyczaj podczas wesela okazuje się, że pewien jego punkt należy ominąć albo jakiś dodać. Wówczas przy ustaleniu tego z Parą Młodą wprowadzamy zmiany. Dlatego tak istotne są dobre relacje z klientami.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Należy zwracać uwagę na podejście usługodawcy do swojej pracy. Przy kontakcie z nim warto rozwinąć listę pytań, jakie wstępnie planuje się jemu zadać. W trakcie dłuższej rozmowy łatwiej to zidentyfikować. W celu sprawdzenia jakości świadczonych przez niego usług warto zainteresować się tym poza informacjami dostępnymi w Internecie. W miarę możliwości należałoby osobiście to sprawdzić np. pojawiając się na otwartym evencie, na którym pracuje usługodawca.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Sądzimy, że naszą najmocniejszą stroną jest intuicja w pracy. Z łatwością zauważamy niezadowolenie i niepewność klientów, w związku z tym szybko reagujemy i zmieniamy kierunek działania. Najczęściej powiązane jest to z rodzajem wykonywanej muzyki oraz sposobem prowadzenia imprezy.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Przede wszystkim z uwagi na naszą elastyczność w stosunku do wykonywanej przez nas pracy. Chcemy, aby klient był zadowolony z naszych usług. Z uwagi na to staramy się nie określać ram np. dotyczących rodzaju wykonywanej przez nas muzyki oraz sposobu prowadzenia wesel. Wszyscy członkowie zespołu to otwarte i energiczne osoby, które cieszą się z tego, co robią.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Nasza oferta wyróżnia się dokładnością i kompatybilnością. Mimo tego, że dokonujemy starań by ją zróżnicować i tym samym uatrakcyjnić, zwracamy uwagę na to, by wykonywane przez nas zlecenie było zharmonizowane oraz taktowne. Ponadto oferowany przez nas repertuar jest bardzo bogaty, co oznacza, że każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Warto zwrócić również uwagę na ludzi, którzy tworzą zespół. Pomimo tego, że znacznie różnimy się charakterami i sposobem bycia, świetnie się dogadujemy, a nasza współpraca oparta jest na przyjaźni.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Jednomyślnie możemy przyznać, że jest to utwór What the World Needs Now Is Love, skomponowany przez Burta Bacharach w 1965 roku. Jednak najbardziej przypadł nam do gustu cover tej piosenki w wykonaniu Anny Karwan.

Kontakt

Sunny Band

Opole

Polecani z kategorii zespoły weselne

Zespół Travers
Zespół Travers Lubliniec
(5)
Zobacz profil
GRUPA IMPRESSJA - ŚLUB MARZEŃ Muzyka i Dekoracje
GRUPA IMPRESSJA - ŚLUB MARZEŃ Muzyka i Dekoracje Kraków
Zobacz profil
Grajland -Twoje wesele Nasza pasja
Grajland -Twoje wesele Nasza pasja Zabrze
(15)
Zobacz profil
Zespół Muzyczny MALIBU
Zespół Muzyczny MALIBU Opole
Zobacz profil

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: